Marecki

Użytkownicy
 • Zawartość

  1809
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  37

Marecki wygrał w ostatnim dniu 3 Październik

Marecki ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

39 Excellent

O Marecki

 • Ranga
  Boss
 • Urodziny 14.03.1984

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Kaszuby, albo ziemia chełmińska.

Ostatnio na profilu byli

11467 wyświetleń profilu
 1. @Pałuczanin, puścisz to przez słownik? Szczególnie pierwszy wers, bo nijak nie kumam.
 2. Teraz możesz dodać tutaj. Jak piszesz posta, po prawej masz "wstaw inne multimedia", potem "wstaw istniejacy załącznik", wybierasz zdjęcie ze swojej galerii, dodajesz je tutaj i każdy je od razu widzi, a przy okazji widać je na portalu i masz "sławną" pszenicę PS. Uzupełnij w profilu lokalizację, to pomaga innym.
 3. Na górnym pasku masz galerię. Załóż swój album i dodajesz.
 4. Bo właśnie bieda. Swoje zebrać jest taniej, niż czyjeś kupić. Mi też na Cyckach nie udało się zebrać, ale nad kupnem się zastanawiam, bo ceny zaczynają się od 50 za suche.
 5. Powiem Ci (nie z własnego doświadczenia, ale z naprawdę pewnego źródła), że warto stosować. Nie będziesz żałował.
 6. Coś o Sławku... http://opzzrior.org/Aktualnosci/Powrot-do-przeszlosci,50 I komentarze oszołomów... http://forum.lowiecki.pl/read.php?f=11&t=524294&i=524294
 7. Wolę nazwę "dziupla". Mam też taką i dlatego jeżdżę cały czas bez niej, bo głupio być dzięciołem. Zawsze stoi i czeka na krytyczny moment,jak ciągle pada, a jechać trzeba. Rok temu ją założyłem na siewy, w tym roku całe szczęście nie musiałem i oby tak zostało. Montaż zajmuje mi dobrą godzinę, ale ten "komfort" skutecznie zniechęca.
 8. Ja bawię się w odkręcanie węży każdej sekcji, wyjęcie filtrów, a pompa zimuje w piwnicy.
 9. Nie gadam z Tobą :p
 10. @jarki, daj zdjęcia Twojego pszenżyta. I nie mów, że nie siałeś.
 11. Tak, arkadia. A mokro tam jest, bo cały czas płynie woda z drogi, właśnie przez nią i na łąkę po prawej. Zresztą powoli łąki to nie przypomina, tylko jezioro, a gmina mówi "gdzieś tą wodę trzeba spuścić".
 12. Że za gęsto?
 13. Mi wyszło dokładnie 151kg, siałem według zaleceń. Bo to niby dolna dawka, na moje ziemie powinienem dać teoretycznie więcej, ale nie robiłem tego ze względu na wczesny siew. W przyszłym roku się je obejrzy i będzie można wyciągnąć wnioski co do gęstości. Bo terminu siewu nie żałuję, a podobno za szybko siałem.
 14. Słabe, gęste, nierówne... Zazdrościta i tyle Ale nie dziwię się, sam sobie zazdroszczę. Do tego jak na razie wszystkie pszenżyta naokoło gniją od wilgoci, niektórzy już połowę pola mają do kitu. A tu nic.
 15. Mi akurat się podoba, lepszego do tej pory nie miałem. Może złe miejsce do zdjęcia wybrałem, V klasa. Ogólnie 3-4 rozkrzewienia. @Miwigos, rozstaw 11, ale stary poznaniak ma luzy i czasem rzuci redlicą trochę w bok. Siew coś raczej bliżej 250, bo póki co wolę u siebie nie ryzykować z mniejszą obsadą. Zresztą zobaczy się, jak wyjdzie i za rok można to zmienić. Pierwszy raz je mam, więc go nie znam "naocznie".