Marecki

Użytkownicy
 • Zawartość

  1703
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  28

Marecki wygrał w ostatnim dniu 17 Lipiec

Marecki ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

37 Excellent

O Marecki

 • Ranga
  Boss
 • Urodziny 14.03.1984

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Kaszuby, albo ziemia chełmińska.

Ostatnio na profilu byli

10487 wyświetleń profilu
 1. Prawie jak mysie bobki ;)
 2. Grzmoty już słychać...
 3. Nie zdarzyło mi się jeszcze coś takiego. Od uderzenia rozumiem, ale tak sama od siebie? Faktycznie moc w niej zaklęta była nieziemska. Lepiej obserwuj te osy, bo może zamiast strażaków będziesz po Macierewicza dzwonić...
 4. To samo od siebie pękło?
 5. O ja, to naprawdę strata. Tyle czekania na marne... I teraz pogoda dołuje, a doła nie ma czym wypełnić... Mi jeszcze akurat się nie zdarzyło takie coś. Ojcu dwa lata temu balon też poleciał, akurat w kuchni. Chyba z miesiąc było u nich wino w domu czuć ;) Kiedyś stłukłem, ale pusty przy myciu. Pełnego nigdy bez kosza nie używam, a ściągam dla bezpieczeństwa wężykiem, jedynie dopiero do zlania osadów go wyciągam. Ale masz rację, rozumiem stratę...
 6. A grzyba jeszcze nie miałeś? Bo moje póki co się trzymają zdrowo, ale w najbliższym czasie wszystko może się zmienić. Stonki póki co też nie ma, bo w pobliżu nie ma ziemiorów. Wczesne powoli dochodzą do finiszu, bulwy nabierają wielkości.
 7. Skubarka zrobiona dawno temu, a z braku czasu dopiero dziś przeszła test. Wiadomo, że dużo zależy tu od obrotów bębna lub innych czynników, jeśli się nie ma oryginalnej maszyny. Obroty mam ok, ale silnik trochę słaby. W każdym razie palce jak najbardziej zdały egzamin. Oskubanie jednej sztuki trwało ok minuty. Ja jestem zadowolony ;)
 8. Borowik, nazywany u nas prawdziwkiem.
 9. Z albumu Marecki

 10. Kolejna dobra zmiana? http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/podwyzka-cen-paliw-remonty-drog,69,0,2344261.html
 11. Coś takiego wyjdzie. Mówiłem mniej, bo nie wiedziałem, jaka szerokość i policzyłem mniejszą.
 12. Czyli powinien mieć minimum 350kg, żeby było te 8t...
 13. Część się położyła po ostatniej burzy ze dwa tygodnie temu, teraz nie wiem, bo mocna mgła była. Tzn do tej pory u mnie nic nie leżało, tylko u sąsiadów, szczególnie w gęstym siewie, bo taka moda tu jest.
 14. Skończyło na 51.