Marecki

Użytkownicy
 • Zawartość

  2022
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  61

Marecki wygrał w ostatnim dniu 15 Maj

Marecki ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

60 Excellent

O Marecki

 • Ranga
  Boss
 • Urodziny 14.03.1894

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Kaszuby, albo ziemia chełmińska.

Ostatnio na profilu byli

13070 wyświetleń profilu
 1. To u mnie będą jaja. U mnie w gminie przedstawicielem odr jest babka w moim wieku, a jaka kumata w kwestii szkód... Wtedy na mediacji zajmowała się pisaniem protokołu i dopytywaniem babki z ug, co właściwie ma pisać, bo sama nie wie. Jeśli ta guła przyjedzie na szacowanie, to każdy myśliwy ją zaszczeka w minutę. Cyrk i tyle.
 2. Mnie actara zawiodła i jej nie stosuję. Z reguły jadę właśnie apaczem na pierwszy zabieg, jest bardzo skuteczny, długo działa, w zeszłym roku wystarczył tylko jeden przejazd na cały sezon. Jak się ma sąsiada ziemniaki za miedzą, to trzeba przynajmniej dwa razy, tyle że lepiej innym środkiem (nie pamiętam teraz, co tam mam, bo na Cyckach akurat jestem) opartym na innej substancji, żeby się cholera nie uodporniła. Actara kiedyś przy końskiej dawce nawet mszyc na warzywach nie chciała mi wziąć.
 3. Daj coś wgłębnego i stara nie będzie dłużej żreć, a młodą też chwyci.
 4. U mnie póki co nie ma żadnej. Butelka pusta ;)
 5. Nie ma to jak proste i czyste rzędy Sadziłem jakiś tydzień później, to moje są mniejsze, do tego brak wody odczuwają.
 6. Kto ją dostanie, będzie dla niego bezcenna :p
 7. Nie ma. Takie dodatkowe ciche opłaty to jedynie w pzł.
 8. U mnie trochę kropiło, dopóki wiało od wschodu. Potem przyszedł od Ciebie morski wiatr i koniec tej ulewy, której już praktycznie śladu nie ma. A takie u nas ulewy niby miały być w tym tygodniu.
 9. Lokizom, spadło dziś coś u Ciebie? U mnie parę godzin dosłownie kropiło, nawet 1mm się nie zebrał, teraz już na nowo piękne słońce i wiatr.
 10. Z Bieszczad jadą na Kaszuby :)
 11. A gdybyś Ty miał je wybierać, to lepiej jedź w te Bieszczady :D
 12. To lepiej zostaw pszenicę ;)
 13. Tak mówisz Ty, czy Twoja żona?
 14. Jak byś dobrze pogadał, to Sapek mógłby Ci pomóc w znalezieniu pomocy do zbioru ;)
 15. No to ja już nic Ci nie doradzę, jeśli nie będziesz pod to orać, ma być do sierpnia, a z drugiej strony zbierać też Ci się nie chce... ;)