Marecki

Użytkownicy
 • Content count

  2,526
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  102

Marecki last won the day on April 23

Marecki had the most liked content!

Community Reputation

95 Excellent

About Marecki

 • Rank
  Boss
 • Birthday 03/14/1894

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Kaszuby, albo ziemia chełmińska.

Recent Profile Visitors

15,087 profile views
 1. To na pewno, bo nabijasz ślimak na oś silnika.
 2. On ma 5,5, ślimak na osi, silnik wolnoobrotowy i moim zdaniem jest dużo za mocny.
 3. W kwestii religii powinniśmy dużo myśleć i zdobywać wiedzę, a nie rzucić jakieś hasło może jeszcze usłyszane od kogoś. Mówisz, że są nieścisłości. Czyli Twoim zdaniem, szanowny Kolego, po śmierci żyjesz dalej? Zakładam, że wierzymy, że jesteśmy stworzeni przez Boga, a nie ufamy bredniom, o których @lokizom już wspomniał. Więc proszę odpowiedz mi na proste pytanie. Jeśli stworzył Cię Bóg, to stworzył Cię, żebyś żył, czy żebyś umarł? Odpowiedź ma właśnie ścisły związek z podanym na początku punktem 2.
 4. Są wersje z przekładnią pasową, która zmniejsza obroty silnika. Albo prostszym wyjściem jest silnik wolnoobrotowy.
 5. Rozwiń proszę swoją myśl.
 6. 1. Oczywiście. 2. Nie. 3. Tak.
 7. Widziałem pracę ślimakowej. Facet nie robił tego pierwszy raz, miał wprawę i ze sterty ładnie mu ubywało. Pytałem go, co robi, jak mu ślimak złapie sęka. Mówił, że mając od kilku lat maszynę dopiero raz się tak stało, ale jemu nic nie zrobiło.
 8. Szczerze szanuję innego człowieka i jego wyznanie, bo sam od dziecka nazbyt często się spotykam z brakiem tego uczucia. Za dobrze znam pokazywanie palcem, wyzwiska itd. Nawet tu na forum nieraz już padło coś naśmiewczego na temat mojego wyznania, bo nikt przecież nie wie, kim jestem, ale może to i lepiej... Nie mam o to żalu, bo to prawie norma. Mój wczorajszy post był z przymrużeniem oka i w kontekście takim, który moim zdaniem jarki zrozumiał. Jednak jeśli Ciebie lub kogoś innego tym uraziłem, to szczerze przepraszam.
 9. las

  Mi akurat lasu ciągle mało. Każdego roku sadzę kilka razy więcej drzew, niż wytnę i jeszcze za mało mam. Na przyszłą wiosnę mam dostać sadzonek do bólu, to będzie można poszaleć :)
 10. Może to znowu jest zależne od wysokości Twojej składki dla niego ;)
 11. A na Cyckach burzowo od paru godzin. Pada mało, jedynie z pola wygania, bo ciągnik standardowo u mnie bez kabiny. Dlatego u mnie piwo tylko pod dachem, bo od Torunia idzie kolejna burza. Po ostatnim czwartku kolejne drzewa połamane, kamery też szlag trafił, musiało chyba w piorunochron na domu rąbnąć.
 12. W mojej właśnie komosa i chwastnica, miejscami powój. Rok temu poszedł kultywator, teraz za dużo tego. Bez glifosatu się nie da.
 13. No ja akurat też. A Kolega z Podlasia przegłosowany ;) Chociaż prawdziwego bimbru by se człowiek smak przypomniał, nie powiem. Dziadek świetny robił, no ale pochodzenie swoje tłumaczy. Mówisz jak Prezesa wkurzyć... coś by się znalazło, np przegrana w wyborach na szefa pis i że Twój głos zdecydował o wyniku :D
 14. Gdzie u Ciebie chwasty? Gdybyś moją widział... ;) Po niedzieli muszę chyba z plecakiem ruszyć.
 15. No to u mnie wygląda na Twoje drugie 40%. Ze zbóż raczej najlepsze i jako jedyne po ostatniej burzy się nigdzie nie położyło. Jeszcze trochę i żyta będę mniej siał na korzyść przenżyta.