Marecki

Użytkownicy
 • Zawartość

  2288
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  91

Marecki wygrał w ostatnim dniu 5 Listopad

Marecki ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

84 Excellent

O Marecki

 • Ranga
  Boss
 • Urodziny 14.03.1894

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Kaszuby, albo ziemia chełmińska.

Ostatnio na profilu byli

13973 wyświetleń profilu
 1. Ja o żadnych swoich nic nie wiem póki co.
 2. U mnie nie ma mowy. Parę dni temu był niedaleko pożar domu, wójt rzucił z gminnej kasy 10 tysi na remont dachu, coś tam jeszcze na waciki, to podatek mu się przyda.
 3. Jeszcze tylko pierwszego maja zamiast święta pracy powinna być rocznica utraty niepodległości. Tylko pytanie, kogo w tym przypadku wytypować na Józefa...
 4. Spodziewałaś się bezlitosnej krytyki w imię idiotycznego przepisu. Oczekujesz od innych, żeby strzelili sobie w kolano, a to nierealne. Ten przepis jest tak głupi... Ani trochę logicznego myślenia w jego tworzeniu nie było.
 5. Że niby gdzie? A istnieje coś takiego? Prędzej do wójta, żeby drogę Ci zrobił, bo musisz chodzić polem sąsiada do domu. Jeśli wiesz, że termin minął 31 października, to czytaj ustawę dalej, doszkol się i dojdziesz (a powinnaś) do zupełnie innego wniosku. I nie zapomnij ubrać jutro kaloszy.
 6. Byłem kiedyś w Piasecznie, to faktycznie do Baby Jagi już rzut beretem by został. Co dobrego tam mają?
 7. A może to byłaby dobra zmiana, gdyby Suwałki były Podlasiem... ;)
 8. Jak dobre flaki, to jadę. Do Lublina mam bliżej :p
 9. Mogę Ci wysłać moje zaproszenie, nie przyda mi się, daleko trochę.
 10. OSN

  Do arimr?
 11. OSN

  Od tego roku osn mamy wszędzie, w końcu w całym kraju ziemia taka sama widocznie. Według nowego prawa jest jedynie podział na regiony, gdzie nawozy mineralne można stosować do 15 października, w innych do 31. Czyli miesiąc do 1,5 miesiąca krócej. Niby w wyjątkowych przypadkach (np brak możliwości wjazdu w pole z powodu opadów) można te prace wykonać w listopadzie. Orientuje się ktoś, jak to wygląda tak na żywca? Tzn chcąc wozić obornik po 1 listopada powinienem to gdzieś zgłosić (tylko gdzie?), czy czekać, że sąsiad na mnie doniesie i powiedzmy 7 listopada przyjedzie jakaś kontrola i mam się tłumaczyć? Był o tym niedawno artykuł, ale tylko wytyczne, co do kiedy wolno. Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z wyjątku?
 12. I ten wiatr udziela się samorządom... ;) Miało wiać dwa dni, wieje trzeci. Wczoraj w nocy burza z ulewą się nawet znalazła. Dziś pół dnia też padało mniej lub bardziej na zmianę. Teraz słońce i dalej wiatr.
 13. Potwierdzam. 2km na północ od Ciebie prawie łeb mi urwało. Gdzie Ty chłopie mieszkasz, toż to kieleckie było :p
 14. No, u Ciebie w nocy i jutro ma być największy wiatr. Pada dalej.
 15. Mnie ojciec uczył, że podorywka musi być, nawet gdyby za trzy dni był czas na orkę siewną. Sąsiad do tej pory robi podobnie i ma czysto (ale raczej dlatego, że stara lata za nim z koszykiem i zbiera pędy chwastów. Potem on bronuje koniem i zbiera kamienie, a ona za nim i poprawia zbiór chwastów).