Marecki

Użytkownicy
 • Content count

  3,755
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  175

Marecki last won the day on January 16

Marecki had the most liked content!

Community Reputation

123 Excellent

About Marecki

 • Rank
  Boss
 • Birthday 03/14/1894

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Kaszuby, albo ziemia chełmińska.

Recent Profile Visitors

25,076 profile views
 1. Takie sprawy to na plotek.pl, albo srejsbuku, a nie tu. Uderzyłeś w stół, to się nie dziw, że nożyce się odezwały. Teraz już wystarczy.
 2. Chyba tak, przynajmniej na to wygląda. Nie wiem, czyja to była sprawka, ale nogi bym mu... Smartfon zastępuje coraz więcej rzeczy, ale też przez to łatwiej złapać coś śmierdzącego.
 3. Lepiej już kup bilet.
 4. Jak już nauczysz się zasypiać. Bo ja nikomu bym takiego sąsiedztwa nie życzył.
 5. Klon nie jest ludziem. To istota chodząca bez botów.
 6. Pałuk, co Ty znowu pieprzysz? Gorzej od starej baby.
 7. W życiu.
 8. Nie powiem, czasem jadę zimą nad jezioro. Ale nie na zloty, tylko sam. Kiedyś też lubiłem mieć w domu 22-23. Chyba się starzeję i wolę teraz mniej. Przy okazji czuję się zdrowiej. Żona przy 20 skarpetki ściąga, bo jej gorąco. I ja to rozumiem ;) No i opału ile mniej idzie :D
 9. @suzin, ja słyszałem, ale nie wierzyłem w to. Aż raz z konieczności spróbowałem. Potem już w domu kilka razy jeszcze na próbę tak zapaliłem. A dsg ma dwa sprzęgła, to już mogłoby się nie udać. Jedynie musisz sprawdzić :)
 10. Ja mam w domu 18-20 stopni, bo oboje się lepiej czujemy w takiej temperaturze. Jedynie w łazience 21-22. Obecnie palę zrębkami, leżały prawie rok w stodole. W międzyczasie produkuję kolejne na przyszły sezon. Na noc jakieś większe kloce brzozy lub dębu. A jak zgaśnie nad ranem, to podłoga i tak wolno stygnie. Może w tym sezonie nie będzie w końcu tak sucho i więcej owsa uda się zebrać, bo to dla mnie najlepszy opał.
 11. Dużo zależy od pojemności zasypowej pieca, gatunku i jakości drewna, stopnia jego rozdrobnienia. Poza tym od tego, kto jak chce mieć ciepło w domu.
 12. Dla nich pewnie jak zwykle papier ważniejszy i jak będzie 5 klasa, to będzie ok.
 13. Na tamtym to się właśnie nastolatkowie spierają.
 14. Ci, którzy mniej posieją ;)
 15. Do zasilania podłogówki wystarczy dorzucić trójdrożny zawór mieszający na rozdzielaczu, ewentualnie w droższej wersji moduł mieszający. Powoli remontuję dom po dziadkach, wszędzie zakładam podłogówkę, bo bez tego sobie nie wyobrażam już domu. Ale dodatkowo prawie w każdym pomieszczeniu mam nieduży grzejnik, bo zdarzają się dni bez prądu (zeszłej zimy 3 dni pod rząd) i one działają grawitacyjnie.