Marecki

Użytkownicy
 • Zawartość

  2234
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  86

Marecki wygrał w ostatnim dniu 13 Wrzesień

Marecki ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

79 Excellent

O Marecki

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Kaszuby, albo ziemia chełmińska.

Ostatnio na profilu byli

13716 wyświetleń profilu
 1. Jak by o to szło, to Ty byś w tydzień odpokutował, ale @ikcomas to by minimum miesiąc na grochu dostał.
 2. Konektor najlepiej tam, gdzie przewody. Ale bez zaciskarki to ciężko będzie. Za to ona trochę kosztuje, na 10szt się nie opłaca kupować. @jarki ma rację. Odpuść ;) konektor i daj po chłopsku na pętlę między podkładki.
 3. Koledze pielgrzymka się już chyba kończy. Chyba że kolana bolą i wolniej wraca. Na wybory nie zdąży :p
 4. Jak na moje może się to sprawdzić. Niby tyle padało, sąsiad orał dziś (chyba jeszcze pod żyto?) ledwo na 20cm, bo zawsze dawał po ramę i na tej płytkiej orce wyrzucał kurz na górę. Tydzień temu talerzował poplon. Niby jutro ma dalej padać, ale czy się sprawdzi?
 5. Jak można powiedzieć, że glifosat zamiast uprawek pożniwnych? Czyli że cel uprawek to niszczenie chwastów? Może to jeden z celów, ale przynajmniej dla mnie ważniejsze jest to, że z uprawkami łatwiej dbać o właściwą strukturę gleby, o późniejszą lepszą uprawę. Opryskiem tego nie nadrobisz.
 6. Teraz? U mnie w nocy padało. Teraz słońce i silny wiatr.
 7. Dokładnie. Nawet przez tyle lat ta grafitowa farba nie zeszła. I przede wszystkim sprężyna ciągle mocna. A kup teraz coś, nawet takiego Jaśka, to w zestawie masz komplet naszych żółtych zawleczek.
 8. Tobie bardziej Valtra by pasowała. Pół życia temu na targach w Poznaniu skubnąłem od takiej jednej zawleczkę od cięgła, na pamiątkę. Cięgło co najmniej trzecie od tej pory, a ona wciąż działa bez zarzutu. Tak samo uparta i nie do zajechania, jakTy ;)
 9. Nad ranem... Każdy inaczej to rozumie.
 10. Ciągnik nie dla mnie, albo ja nie dla ciągnika. Bo w moich stronach te ciągniki ludzie kupują na pokaz, "mam Jaśka, to jestem kimś". Możesz żyć na luzie, zarabiać z gospodarstwa kokosy, ale miej nawet sto ciągników i ani jednego jd, to jesteś gorszy. Tylko skąd się takie głupie myślenie wzięło...
 11. Bo jednak ta pustka w środku. Twoje dużo wody mają? Moje suche jak na dynię.
 12. A z tych do ilu kg Ci się udało?
 13. To piwnicę masz niezłą ;) Z tym goj3niem ran to masz rację, podobnie mają ziemiory. Ja za moją wezmę się za jakiś czas, bo teraz inne plany, a przymrozku póki co nie widać na horyzoncie. A jak giganty się udały?
 14. Ekstra! Zaschła już u Ciebie?
 15. No tak, o to mi właśnie chodzi. Do niego powinny iść tylko dwa przewody, bo regulator jest razem ze szczotkami.