Marecki

Użytkownicy
 • Zawartość

  1896
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  42

Wszystko napisane przez Marecki

 1. Dokładnie, Grzegorzsoł ma rację. Ja bym tam nie wlazł, a jeśli już (chyba jedynie w stanie ostrego upojenia alkoholowego), to na pewno bym nie "dryfował", tylko raczej zbudował jakąś pierdziturbinę. Z kry by się zrobiło poduszkowiec i heja na zachodniopomorskie
 2. Ja akurat nie narzekam. Szybki siew był trafiony, pola z dość małą ilością gliny, więc dużo nie wygniło. Bardziej bałem się tej wody, niż mrozu. Zresztą ostatnie lata nauczyły siać odmiany odporne na mróz, a obecne (przynajmniej u mnie) -11 to raczej jeszcze nie zima. U mnie trzyma się super.
 3. Nie strasz, nie strasz... :p
 4. U mnie mają w gminie w tym roku zakładać wybranym, bo mimo wielu wniosków zgodę otrzymali najbliżsi wójta i wpływowi mieszkańcy gminy.
 5. Ja się cieszę, że szyszka z drzewa spadła. Już czwarty raz, aż się wierzyć nie chce. Oby ostatni.
 6. Panie władzo :p weźta coś zróbta, bo reklama poszła do reklam, a ja zostałem bez sensu w ziemniakach... Ojciec znowu whatsappa nie czyta...
 7. Mam propozycję, żeby może pochwalić się osiągnięciami tego roku, np plonem czy mlekiem :) , ulepszeniem czegoś w gospodarstwie... Można też wspomnieć o tym, co mniej miłego nas spotkało i niekoniecznie musi to być o polityce. Jednak zachęcam do wymieniania pozytywów. A jeśli temat nie będzie się Wam podobać, to wiadomo, gdzie wyląduje. :P
 8. Kiedy i gdzie?
 9. Spróbuj w takim znanym programie telewizyjnym... :) "żona szuka rolnika" :D
 10. Ja to bardziej szukałem takiej, która ze mną wytrzyma :p bo na gospodarstwo poza warzywami to może jedynie na spacer sobie wyjść.
 11. Powiedziałem tylko z własnego doświadczenia :)
 12. Na sam początek ;)
 13. Sąsiadka przyjdzie i zrobi :p
 14. Wiosną sprzedaliśmy merca, miał akurat trzydziestkę ;) I kulig za nim też był fajny...
 15. Kulig? Za późno. Wczoraj wieczorem było 5cm śniegu, a rano 4 na plusie i czarno.
 16. Ja dobrowolnie i pod przymusem jej nie chcę ;)
 17. Trójka nie taka zła. Co jarki ma powiedzieć... :D
 18. Trójka? Cyfra wieku, czy dzieci? ;) @witch, nie daj się tam za bardzo pomniejszyć. Narkoza swoją drogą, ale jedno oko lepiej miej otwarte ;)
 19. To masz już ten niesmogowy? :p
 20. Ja też nie daję, bo parę kabli i przycisków to niby za trudne. Emeryt przyzwyczajony do pieca, w którym się uchyla popielnik, to nie ryzykuję, żeby dać mu nacisnąć coś nie tak.
 21. Kto to wytrzyma??? :p Z plonów jestem zadowolony, jeśli o zboża chodzi, szczególnie łubin i owies. Z sianem gorzej, bo Cycki mokre i nie udało się zebrać, ale na miejscu koniczyna szalała. Więc zimę się jakoś przeżyje. Do tego dużo opadów, połowa łąk pod wodą, ozime też dostają... Ale marudzić nie ma co, od tego Pałuczanin jest ;)
 22. Nie ma śniegu na narty, a lód na łące zbyt cienki, żeby łyżwy odpalić.
 23. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pis-rozwaza-likwidacje-ms-szyszko-to-sprzeczne-z-programem/7dknrec Jestem trzy razy na tak, gdyby to miało dojść do skutku.