Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość od 20.03.2018 we wszystkich miejscach

 1. 2 likei
  Pauk, trolować to będziesz jak ci skasują stado i gówno dostaniesz. Jakiś czas temu japę cieszyłeś że w końcu zlikwidujesz za dobre odszkodowanie... Panie cwany, 20 % ze zlikwidowanych dostało odszkodowanie. 20%, a ty se śpiewasz że nas nie doganiat? Pogadaj z @ikcomasem, pooglądaj filmy z podlasia, z mazowsza. Mazowsze dziś mówi, że wtedy gdy podlasie padało oni śpiewali nas nie doganiat... Niedawno tam stracono 22 tony mięsa u świadomego!! rolnika, z całą bioasekuracją. Za free ... Mam nadzieję że Wam się chłopaki trzodziarze uda przejść suchą stopą @grzegorzsoł, @lokizom i reszta.
 2. 2 likei
  Działania lubelskiej weterynarii... apel_ASF.pdf
 3. 1 like
  Oficjalnie nie pryszczemy. Dużego wyboru materiału siewnego już nie było, właściwie tylko ta odmiana, akurat nawinal się przedstawiciel Topfarms i sprzedal
 4. 1 like
  Tym razem moje. Musiałem dać małe, bo galeria nie chciała przyjąć pliku.
 5. 1 like
  Slusznie.rzepak jest himeryczny.ten kiepski moze sypnac a ten super zawiesc.poki nie jestes na skupie lepiej byc pokornym
 6. 1 like
  Jak już masz co wiązać, to i tak wielki sukces ;) Gorzej byłoby mieć tylko jeden koniec i nie mieć co z nim zrobić. A u Ciebie końców jest kilka, to i wiązanie łatwiej wychodzi :) Pałuka trzeba czasem wkurzyć, bo przecież on sam też zbyt często jest wkurzający. Dasz mu czadu, to potem się czasem nawet zdarzy, że coś mądrego palnie
 7. 1 like
  ...sam się tu przeniosę żeby moderatorom oszczędzić... no Marecki czuję się wyróżniony, ale ze mnie przeciętny rolnik... byle wiązać koniec z końcem... a Pałuka to faktycznie każdy.... lubi wkurzać:)
 8. 1 like
  Nie robię, na pewno nie Ciebie. Pałuka owszem i to chętnie, ale Ciebie bym nie śmiał.
 9. 1 like
  ... nawet Marecki mnie robi w ch...ja... Pałuk tylko w tle mają być ładne krajobrazy... :) ta Maslaka też dobrze wygląda :)
 10. 1 like
  Pszenica Arkadia Nie najgorzej to wygląda
 11. 1 like
  Jak Kujawsko-pomorskie się nie wyżywi to zawsze Mazowieckie po są sąsiedzku. @sapek z głodu nie umrą.
 12. 1 like
  @sapek damy radę :-D na razie czekam na dodatek specjalny do RSM
 13. 1 like
 14. 1 like
  Szanowni Państwo, odnośnie zmian na portalu. jest to wersja beta i nadal, do końca czerwca zaplanowany jest czas na zmiany portalowe farmera. Jeśli chodzi o forum obecnie na stronie głównej w sekcji Waszym zdaniem powinny wyskakiwać ostatnie wpisy z forum, na zmianę z komentarzami pod tekstami. Jeśli tak nie jest, jest to chwilowy błąd, naprawimy. Dodatkowo do końca czerwca chcemy wprowadzić możliwość logowania się do systemu komentarzy pod tekstami, ale synchronizując to z logowaniem się na forum (żeby wystarczyło jedno logowanie. Link do forum znajduje się również w głównym menu. Zastanowimy się też jak powiązać wątki forum na stronach tekstowych. W tej chwili wprowadziliśmy sporo zmian w "bebechach" portalu, teraz będzie czas na dopracowanie. Wcześniej nie mogłam mówić głośno o zmianach, ale teraz jak najbardziej liczymy na Wasze opinie i sugestie. Najlepiej jednak na mojego maila, najłatwiej i najszybciej jest mi email ogarnąć. Chcemy łagodnie wprowadzić nową stronę i przyjaźnie dla użytkownika, dlatego zostawiliśmy też stary widok, będziemy wsłuchiwali się w opinie i reagowali. Pozdrawiam!
 15. 1 like
  W DWA dni przyrosty o około 6-7 cm, U Was na północy będzie podobnie. Kiedy stosować Top*** wiosną *im wcześniej tym lepiej, gdyż wtedy zmiana pokroju rośliny jest najwyraźniejsza, po zregenerowaniu się wiosennym, gdy pęd wierzchołkowy zaczyna intensywnie przyrastać, kiedy pęd wierzchołkowy osiąga ok. 5-10 cm Niewielkie przymrozki nie ograniczają możliwości wykonywania zabiegu. Należy jednak pamiętać, aby zabieg wykonywać w warunkach stabilnej pogody w ciągu dnia Pamiętajmy, że każdy dzień po zabiegu preparatem powoduje dziennie obniżenie wysokości roślin o około 1cm.
 16. 1 like
  Przyjdzie wet to i wirus się potem znajdzie. Od czegoś trzeba zacząć.
 17. 1 like
  Witam, czy ktoś z was bierze udział w dobrowolnym programie zwalczania IBR i BVD? Jakie są procedury no i przede wszystkim koszty?
 18. 1 like
  Chłopie, co Ty w ogóle gadasz?!!! Ogarnij się! I nie chodzi mi o ukaranie, ale o uprzejmość. Takie słowa, jak Twoje powyższe, to na portalu z Zygmuntem i Miastem pisz, a nie tu. Tu jest kultura i cywilizacja. (bez solidarności, bo tego pana z zachodniopomorskiego nigdy nie widziałem i widzieć nie będę)
 19. 1 like
  @Pałuczanin81 powoli hodowla świń właśnie staje się takim hobby. Jeszcze z dreszczykiem emocji, będzie ASF nie będzie ASF, na kogo trafi na tego bęc.
 20. 1 like
  A ja tam uważam, że jest sens w tej metodzie i widzę jej pozytywne efekty u siebie. Przede wszystkim to mniej doszukiwałbym się poprawy jakości w związku z grawitacją :) a bardziej w tym że baloty "leżące" a nie "stojące" lepiej do siebie przylegają. W związku z tym mniejsze jest ryzyko uszkodzenia folii na skutek czego pasza się psuje. Co do rozjeżdżania się takiej piramidy to jest to wręcz niemożliwe!! Także bez obaw. Jeśli chodzi o prasę to faktycznie ogromne znaczenie ma fakt czy jest to maszyna ze zmienną czy stałą komorą prasowania, ale prawidłowe ułożenie balotów jest dodatkowym "ubezpieczeniem" przed stratami paszy.
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00