jarki

Sport

323 postów w tym temacie

i co wiemy po meczu z Francją  :o

1.W. Szczęsny

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczęście było blisko brak koncentracji w końcówce i ...

ogólnie mecz niezły tak powinniśmy grać obrona i kontry to jest to co potrafimy od zawsze

 

największy MINUS to kibice ich doping polegał na przeszkadzaniu Niemcom {gwizdy}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka już "etykieta" kibiców, jak stadiony stare - swoim kibicujemy, gościom przeszkadzamy, dekoncentrujemy gwizdami itp. Goście się nie obrażą, bo ich kibice wygwiżdżą naszych na rewanżu. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 ???

mnie pozostanie TV

mimo niezwykłego szczęścia w losowaniu jestem ostrożnym realistą  :-\ :-\ :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To najlepszy mecz bo o wszystko, pierwszy to mecz otwarcia a ostatni mecz o honor. Obym nie miał racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(znalezione w sieci)

 

"Tak się akurat składa, że gdzieś w okolicach Euro 2012 przyjdzie na świat moje dziecko. I tak sobie pomyślałem, że chciałbym żeby był to syn, którego mógłbym wziąć na kolana i powiedzieć:

 

- Synku. Urodziłeś się wtedy, gdy Polska, na wspaniałym, nowym Stadionie Narodowym, w przepięknym stylu wygrała turniej Euro 2012 i dlatego masz na imię tak samo jak strzelec zwycięskiej bramki dla naszej reprezentacji...

 

Znając jednak realia pewnie urodzi się córka i powiem jej tak:

 

- Córeczko. Urodziłaś się wtedy, gdy Polska, na wspaniałym, nowym Stadionie Narodowym, w meczu inauguracyjnym przerżnęła z Grecją 5:0 i to po dwóch bramkach strzelonych przez Polaków. I dlatego masz na imię Tradycja..."  ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bilet na Ukrainie i we Wrocku, ale niestety nie Polski. A co do samego Euro to ja szczerze i realnie myślę, że nasza przygoda skończy się zaraz po wyjściu z grupy, ale z samej grupy wyjdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noto sie zaczyna jeśli dzisiaj wygramy z Grecją ??? to dalej powinno być dobrze :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli" jarki, szanse mamy tylko w postaci dodatkowego zawodnika - Stadionu Narodowego ale Lewandowski i kibice nie wygrają meczu. Trochę za mało zawodników. We wtorek szukaj mnie na trybunach ;D , jak wrócę (jeśli wrócę) to opowiem wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z Rosją a właściwie z ich kibicami należy unikać konfrontacji bo media na całym świecie tylko na to czekają >:D

wracając do meczu z Grecją najtrudniejszy będzie pierwszy krok jak śpiewała św.p. Anna Jantar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

reklama jednego z kanałów transmitujących mecze gdzież na zachodzie

 

http://imgur.com/vxz65

 

dobra co ja mam zrobic o 18 tej zaczynam dój, był plan aby doić po meczu, ale jak przegramy to mi się nie będzie chciało, jak wygramy to mi się ie będzie chciało. kurdę o 16 tej chyba zacznę...

coś czuję że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto jedzie na EURO? Ja będę na meczu Polska-Rosja

wróciłeś już z ''Bitwy warszawskiej 2012''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj spokój nawet z taka drużyna bylibyśmy bez trenera

m.youtube.com/watch?v=0VYQndh-O2E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cieszylismy się z remisu z matuszka rassija, ale nic ten remis nam nie dawał, a porażka nic nam nie zabierała. tak czy owak musieliśmy wygrać z knedliczkami. a nasz bundestrenier szmuda grał na remis... zamiast ryzykować...

a komentarz pana szPAkowskiego z panem Trzeciakiem to było dno totalne, chciałbym opcję wylacz komentarz, ale aby było słychać reakcje stadionu... koko koko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wróciłeś już z ''Bitwy warszawskiej 2012''

Wróciłem jarki. Co tam się działo to nie do opisania. Z kolegą zrobiliśmy falę ale szła tylko górą to w tv nie było widać. Sporo czasu musiałem szczękę zbierać jak zobaczyłem stadion. Doping niesamowity, aż trybuny drżały (ponoć 140 dB - to już trochę sporo, to głośniej niż start odrzutowca). Podczas hymnu aż ciarki przechodzą po plecach. Jednym słowem impreza się udała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie poczuć różnice w oglądaniu meczu przerzuccie się teraz na zdf, chorwacja vs hiszpania, bez komentarza szpakowskiego i trzeciaka... całkiem inny mecz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się