jarki

Sport

323 postów w tym temacie

Przegrali to przegrali trudno będą musieli z tym żyć,pewnie że wstyd i wielkie rozczarowanie ,ale czy to taki wielki powód do radości......??? @ikcomas nawet świnia nie sra w własne gniazdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wygrałem zakład. To znaczy wygram jak będą ostatecznie na 4 miejscu ale jak tak mniej więcej liczyłem to Polska musiałaby wygrać teraz 7:0  przy przegranym meczu Kolumbii. Absurdalne. Ja wiedziałem, że tak będzie, ja wiedziałem... Odkąd żyję zawsze ten sam scenariusz. Zawsze! Na pocieszenie spójrzcie na Argentynę, też odpadła z tylko niewiele lepszym bilansem bramkowym. A liczyłem na fajny finał Argentyna - Brazylia. Teraz naprawdę nie ma już co oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argentyna jeszcze nie odpadła. Gdyby im się chciało tak jak Iranowi to by było mistrzami świata. Powinno zrzec się premii za mistrzostwa świata, niebagatelne 3,2 mln dolarów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie? Po dwóch przegranych meczach? Z bilansem 1:4? Aktualnie na 4 miejscu. Nie analizowałem tak dokładnie a może coś źle patrzę. Kiedyś było łatwiej, teraz te tabele są jakieś takie skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urugwaj pokazał Rosjanom jak się gra w piłkę 

Hiszpania i Portugalia jakoś się przepchnęły 

Edytowano przez jarki
Hiszpania :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...dobra bo widzę że się mundialem przejmujecie prawie na równi z suszą to zasłyszany sucharek na rozluźnienie... dlaczego nie można dopuścić do meczu Jamajka-Kolumbia? bo Jamajczycy zjarają całą trawę na boisku, a Kolumbijczycy wciągną wszystkie kreski.... :)

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach wygrali, nasza wspaniała cudowna drużyna piłki nożnej. Nie, to ja wygrałem... zakład. Poza tym właśnie zdałem sobie sprawę z tego, że Japonia grała na remis żeby nie trafić na Anglię. Potem jak się dowiedzieli, że zadecydują punkty za kartki przestali całkiem grać. Gdyby grali na pełnej mocy guzik mielibyśmy a nie punkty. Taka smutna prawda, dlatego wolę siatkówkę

3943880.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mundial niespodzianek a może tak być powinno kto gra ten wygrywa

(Zostawię tu naszych bo już dość pomyji na nich wylano co prawda słusznie

Ale to nasza reprezentacja taką mamy młodzież smartfonowo kebabową)

Niemcy za burtą Portugalia cudem uratowała skórę mistrzowie Europy i świata

To świadczy że nie da się grać na mundialu na stojąco i żelazna taktyka

Kilku drużyn zwyczajnie żal że odpadają ale ktoś musi 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam niespodzianek nie widzę, jest jak zawsze. Czasem się zdarzy lepszej drużynie odpaść ale my nie jesteśmy tą lepszą. Tak będę bezlitosny i nie zamierzam zostawić suchej nitki na naszych celebrytach. Ciekawe gdzie będą lądować? Może w Radomiu? bo na Okęciu to dadzą im wycisk. Pomyślcie u ludziach, którzy kupili bilety, udali się do dzikiej Rosji nie wiedząc czy wrócą. Dali nadzieję wielu Polakom a oni nawet się nie starali bo kasa i tak leci. Gdyby mówili: "no mamy marne szanse ale będziemy się starać" to by zupełnie inaczej wyglądało. Mecz o honor? Co to jest? Wygrany dlatego, że Japonia nie chciała być na pierwszym miejscu w grupie? Przegrana Iranu w pocie czoła, walka z Hiszpanią, pot, krew i łzy. To jest szacunek, gdyby nasi odpadli w takim stylu to okej. Ale jak cioty? Dbając tylko o to żeby fryzurka się nie potarmosiła? Nawałka zapewne też ma trochę winy, bo ja na jego miejscu po pierwszym przegranym meczu nie wysłałbym swoich piłkarzy na basen z gołymi babami tylko codziennie o 4 rano pobudka, 10 okrążeń wokół boiska, każdy po 200 pompek plus karniaki dla tych którzy coś zepsuli żeby zapamiętali co będzie jak spier*olą następny mecz.

Koleżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestań pier.olić odpadnięcie Niemiec to nie jest NIESPODZIANKA 

"Piłka nożna to prosta gra: 22 mężczyzn biega za piłką przez 90 minut, a na koniec Niemcy już nie zawsze wygrywają. Poprzednia wersja ogranicza się do historii" Gary Lineker :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... co do sportu to Polska stoi siatkówką, skokami narciarskimi i żużlem... nawet w 74 piłkarze niby zdobyli brąz... a siatkarze złoto... mało kto o tym mówi ... jeszcze ewentualnie lekkoatletyka i piłka ręczna, ale Bozia nam zdolności do kopanej nie dała... sorry ale taka prawda... dobranoc...

Edytowano przez sapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My Polacy to prawie jak Włosi tak 90%

Świetsi od papieża a w rzeczywistosci :D

Na polityce też każdy się zna a przy wyborach :(

No siatkówka też PRAWIE jak u makaroniarzy ;)

A ostatnio w kopaną to żeśmy ich nawet prześcignęli :P

 

Kolejne gwiazdeczki spadają nie z nieba nie z Kremla a z mundialu 

Messi i CR7 też mogą jednym samolotem wracać do domów 

Się potwierdza że gra drużyna 

Edytowano przez jarki
Połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na pierwszym miejscu od końca. https://realsport101.com/news/sports/football/world-cup-2018-who-were-the-worst-team-in-russia/

Pięknie, naprawdę pięknie. Byłoby dużo lepiej gdyby wcale się nie dostali na mundial ale dzięki temu Panu

Nic dodać

na pewno wstydu nie będzie za 4 lata, bo się nie dostaniemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... mimo jeszcze młodego wieku :) pamiętam cokolwiek tamte Igrzyska i jeden z bardziej emocjonujących sportów... pamiętajmy że tych sukcesów w ostatnich 20 latach w polskim sporcie było bardzo dużo... jakby ktoś nie wierzył to chętnie opowiem... i nie samą nożną człowiek żyje... możemy być dumni z naszych sportowców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwóch Polaków dzisiaj zdobyło złoto i srebro w pchnieciu kulą na Mistrzostwach Europy w Berlinie i to jest powód do dumy a nie jakaś tam piłka nożna celebrytów. Na szczaw gamonie! Do germańców na szparagi nawet się nie nadają nasi piłkarze, do pięt nie dorastają naszym lekkoatletom. Chwała i cześć bohaterom, którzy na niemieckiej ziemi pokonali fryca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam się z Tobą kłócić ale jeśli mowa o Polakach w germanii 

Wspomnę o Lewandowskim jak szkopy nie mogą przełknąć że ich najlepszy klub jest dla niego za słaby 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przed chwilą 3 złoty medal! Znowu w pchnięciu kulą, tym razem kobiet. No i znowu Polka pokonała wielkiego enerdowskiego germańca! To coś na pewno nie jest kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, ale te zawodniczki z Erytrei czarne jak smoła, które biegają na Mistrzostwach Europy to już totalne przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I masz Europę :p

To jak francja mistrz świata w kopanej pół na pół biało-czarni 

 

Po mundialu Engel się zachwycał jak to reprezentacje potrafią dać z siebie wszystko

Tylko zapomniał że on naturalizował Olisadebe

Dochodzi do tego że selekcjonerzy uczą hymnów :d

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się