sapek

Użytkownicy
 • Zawartość

  159
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11

sapek wygrał w ostatnim dniu 17 Listopad

sapek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

9 Neutral

1 obserwujący

O sapek

 • Ranga
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  lubelskie

Ostatnio na profilu byli

975 wyświetleń profilu
 1. ... odkąd zwiększyłem obsadę niosek dysponuję kurzym pomiotem... wiele tego nie ma co prawda ale i tak więcej niż się spodziewałem, jednak sprzedawać nie będę, chętnie bym jeszcze dokupił :)
 2. ... lista niebezpieczeństw na etykiecie środka zawierającego solatenol dosyć długa jest więc może i będzie skuteczny :)...z tego co podaje producent to szybko wchłania się przez warstwę woskową i ma działanie układowego - to raczej na plus... tylko czekać aż dostanie rejestrację w truskawce :)
 3. ... no właśnie w tych ofertach to każda sypie na zakwaszonych stanowiskach i po słabych przedplonach... ja tam ze słodzeniem swojej wolę poczekać przynajmniej do wiosny :)
 4. .... Pałuk wie ile zbierze jeszcze zanim posieje :) zna ktoś jakąś pszenicę ozimą o jak największym potencjale plonowania? może być paszowa nawet, byle sypała jak szalona ...
 5. ... siarka - bardzo ważny składnik również w uprawie malin czy truskawek, do zwalczania rdzy maliny Siarkol czy Microthiol bardzo dobrze się sprawdzają, poza tym w lata kiedy sypałem wiosną siarczan potasu na truskawki to plantacja zdecydowanie lepiej wyglądała i owocowała...
 6. ... co się Pałuk czepiasz... jest taki serial "Gra o tron" a ciągle powtarzają "winter is coming" ... może u nas ten winter też już coming... :)
 7. ... u nas póki co ASF-u nie ma ale dziki jak najbardziej, ambony na skraju lasu stoją, nie wiem po co... w ubiegłym roku w zimie na miejscu po pryzmie buraków u znajomego może ze 20 sztuk żerowało...robią co chcą podchodzą do budynków, wychodzą na szosę... wątpię że szukają tych szkodników w ściółce skoro na polach masa resztek po burakach czy warzywach...
 8. ... z tym śniegiem to różnie bywa, dwa lata temu jak mrozy przyszły w styczniu to nie było grama śniegu na polach... ale chociaż jak wieje to więcej śniegu się zatrzymuje bo miedze co kilkanaście góra kilkadziesiąt metrów u nas :)
 9. ... na wschodzie to ten Spontan by chyba zimy nie przetrwał...
 10. ... a co się dzieje z Daymonem i Mareckim...? już dawno ich nie było...
 11. Agil siany 18 września ok 240 szt. niestety Poznaniak trochę nierównomiernie to rozmieszcza, chyba tragedii nie ma chociaż zdarzają się miejsca gdzie robi się żółtawa, ale to wszędzie w okolicy zauważyłem...
 12. ... u mnie pompa i manometr zawsze do kotłowni na zimę a z resztą to bywa różnie, przy takim prostym sprzęcie odkręcenie 4 śrub i dwóch przewodów przy pompie zajmuje 2 minuty więc w moim przypadku wydawanie kasy na płyn chłodniczy chyba raczej nie jest uzasadnione i człowiek spokojny całą zimę... a komputer do niego mam w głowie :)