arszczecin

Użytkownicy
 • Zawartość

  1177
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  10

arszczecin wygrał w ostatnim dniu 26 Marzec

arszczecin ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

28 Excellent

1 obserwujący

O arszczecin

 • Ranga
  Tańczący z dzikami
 • Urodziny 26 Marzec

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  koszalińskie - mleczna pustynia
 • Interests
  Bo rolnik bardziej potrzebny Polsce niż Polska rolnikowi.

Ostatnio na profilu byli

43701 wyświetleń profilu
 1. Więc będzie nowelizacja. Z szacowania pozbeda się sołtysa. Będzie przedstawiciel ODR. Lepiej, tylko że dziś, przynajmniej u mnie jest 1 pracownik odr na gminę. A rolników w gminie ok 1000 szt.
 2. Pani Agnieszko, czy to są te o które apelowałem na twiterze? Znaczy sciągnięte z Karola ? @Daymon pacz https://twitter.com/farmer_pl/status/996090134599782400
 3. Dziś znów padało. Znów.
 4. Polecam baza danych o lasach https://www.bdl.lasy.gov.pl/portal/tworzenie-zestawienia-rlo Wybieracie Rodzaj zestawienia: RLO-2 Zestawienie z informacji o przychodach i kosztach w obwodach łowieckich Poziom grupowania danych: wg kół łowieckich na dzień 10 marca 2017r. Rodzaj danych : bezwzględne, odniesione do obwodów łowieckich w dzierżawie koła łowieckiego Są tu dane na temat polityki kół łowieckich, kosztów i przychodów.
 5. Chłopy, o jonderach, bambrach i smrodzie zwierząt, ale żadyn nie wspomniał o udziale w rynku, aby jakiś promil że sprzedaży wpadl do kieszeni. Lokizom, te 10 km to nawet za duzo, zważywszy że śródpolne drogi są 'super". każdy chce wincyj wincyj a nic z tego dalej nie ma. Ktoś nas nakrecil na wincyj, wincyj miej, wincyj rób, wincyj sprzedaj. Mój ojciec opowiada że jak jako dzieciak wiózł koniem ziemniaki i jaja na rynek to było kasy na utrzymanie rodziny na twa tygodnie. Dziś sprzedaż tira pyr i?
 6. Ikcomas potrafi pocieszyć. @jarkiuważaj. Bo mocno biło
 7. Teoretycznie tak, ale w praktyce nie zawsze do członków koła, ale niekiedy tylko do zarządu. w art. 33: a) po ust. 2 dodaje się ust. 2a–2d w brzmieniu: „2a. W przypadku likwidacji koła łowieckiego, gdy majątek koła łowieckiego nie jest wystarczający na pokrycie zobowiązań koła z tytułu odszkodowań, o których mowa w art. 46 ust. 1, Polski Związek Łowiecki odpowiada za te zobowiązania koła łowieckiego. 2b. W przypadku uchybienia przez koło łowieckie terminowi, o którym mowa w art. 46c ust. 8 lub art. 46e ust. 3, Polski Związek Łowiecki ponosi solidarną odpowiedzialność za zobowiązania tego koła z tytułu odszkodowań, o których mowa w art. 46 ust. 1. 2c. W przypadku, o którym mowa w ust. 2a, Polskiemu Związkowi Łowieckiemu przysługuje roszczenie regresowe do członków zarządu koła łowieckiego. Członek zarządu koła łowieckiego może się uwolnić od odpowiedzialności, o której mowa w zdaniu poprzednim, jeżeli wykaże, że nie ponosi winy za niewywiązanie się przez koło łowieckie z zobowiązania z tytułu odszkodowań, o których mowa w art. 46 ust. 1. 2d. W przypadku, o którym mowa w ust. 2b, Polskiemu Związkowi Łowieckiemu przysługuje roszczenie regresowe do koła łowieckiego.”, PRAWO ŁOWIECKIE , druk 1042 strona 11 ----------------------------------------------------------- @jarki Teoretycznie, nigdy szacowanie szkód nie było bliżej rolnika. Ale mi się to nie podoba. Raczej będzie szybka nowela tego zapisu. Nie ma opcji ze bez sołtysa odbędzie się szacowanie. Strony ( rolnik, koło ) mogą się również dogadać bez składania podania o szacowanie szkód do gminy i podpisać ugodę.
 8. Po co ci to?
 9. A co powiecie na 0.90 zl/kg? Sprzedaż bezpośrednia...
 10. Ale góry!
 11. Pisałem o tym w komentarzu ale nie wiem czy weszlo :P W sprawie komentarzy logowanych na portalu. Jeśli będziemy mogli robić to bez "numerków" czy też "nie jestem robotem" jestem za. Portal jest , hm lżejszy? wizualnie lżejszy. Ładnie się prezentuje. Nie ma niestety wglądu w nowe tematy na forum z artykułu, jedynie na głównej. ( lub nie dowidziałem ) Kiedyś, za poprzedniej wersji portalu był na głównej, i w artykułach widok na nowe wpisy na forum i na komentarze na portalu. Mnie się to podobało. Ale brawo wy!
 12. Ty, u nas ponoć dziki zachód ale sprzedaż wszędzie!! Przebijam o pół % :P @Marecki jak minął jak u nas jeszcze traktory pod wiatami...
 13. Wydaje mi się że z tych zdjęć nie wiele będzie widać...
 14. ASF

  Pauk, trolować to będziesz jak ci skasują stado i gówno dostaniesz. Jakiś czas temu japę cieszyłeś że w końcu zlikwidujesz za dobre odszkodowanie... Panie cwany, 20 % ze zlikwidowanych dostało odszkodowanie. 20%, a ty se śpiewasz że nas nie doganiat? Pogadaj z @ikcomasem, pooglądaj filmy z podlasia, z mazowsza. Mazowsze dziś mówi, że wtedy gdy podlasie padało oni śpiewali nas nie doganiat... Niedawno tam stracono 22 tony mięsa u świadomego!! rolnika, z całą bioasekuracją. Za free ... Mam nadzieję że Wam się chłopaki trzodziarze uda przejść suchą stopą @grzegorzsoł, @lokizom i reszta.
 15. ASF

  Qrwa bioasekuracja weterynarii Pauk. Dogoni. zmiele i gówno nawet nie zostanie po was. Współczuję