arszczecin

Użytkownicy
 • Content count

  1,374
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

arszczecin last won the day on December 4 2018

arszczecin had the most liked content!

Community Reputation

41 Excellent

1 Follower

About arszczecin

 • Rank
  Tańczący z dzikami
 • Birthday March 26

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
   koszalińskie - mleczna pustynia
 • Interests
  Bo rolnik bardziej potrzebny Polsce niż Polska rolnikowi.

Recent Profile Visitors

46,067 profile views
 1. 60 mm w 2 dni. Padało non stop
 2. Od 2015 r. 70 % gruntów z Zasoby Skarbu Państwa idzie do młodych i małych rolników tak tylko ws globalnych kołchozów.
 3. @ikcom@s weź słownik i walnij mu zza biurka. Jarki, to teraz postaw się w roli komisji. Oni latają po całej gminie. Z wioski jeden złożył w czerwcu drugi 3 sierpnia a przyjechać trzeba. Wielki szacun dla komisji. U nas każde pole widzo. W zeszłym roku z drugiej strony województwa chłopy się wkurzyły, zrobili zebranie. Przejechali wioski jednego dnia, wyszacowali wszystko i tylko potem protokoły. A co chwilę dochodziły nowe uprawy! Więc tylko protokoły zmieniały się. Bez lustracji
 4. No jest tak jak @grzegorzsoł pisze :P U nas szacowaniem zajmuje się ODR. Składam wniosek do gminy, ona go przekazuje do ODR, potem komisja: ODR, gmina i izba. Po podniesieniu wrzasku przed wyborami do izb, zwołaniu zespołu przy wojewodzie i wielkimi żalami że rolnicy nie mogą kosić bo nie wiedzą co zrobić bo mapy IUNG nie wykazują suszy dyrektor wydziału rolnego powiedziała ( cytuję niedosłownie) : Panowie 5 lat temu było określone, tam gdzie można szacować szacujecie, tam gdzie susza występuje w uprawie a IUNG nie ogłosił LUSTRUJECIE i sporządzacie notatkę...
 5. Szacują to co mogą. Ale mają sporządzić notatkę jak wyglądają uprawy nie mogące być szacowane!
 6. h114 Możba pomału zbierać zabawki Ograniczenia, ograniczenia, kolejne ograniczenia a na koniec wolny rynek bez ograniczeń. Crossy, płyty, braki śor, vs free world. Koniec unii jest bliski.
 7. Co tu się od...la :P Powoli nastaje koniec. Słyszeli o #MercosurEndGAME?
 8. Forum Gościa Niedzielnego :P Marecki, pomiędzy odp 1 a 2 są nieścisłości
 9. Jarki, ślimak. Tani. Szybki. Sam zrobisz. Luparki hydrauliczne z kastoramy. Hmm. Zabawki... W tamtym sezonie zlupalem sporo buka, sosny slimakiem. Kilka wtop było. Na początku. Potem dzida. Nie będziesz chciał hydro po kilku metrach zlupanych slimakiem. Poszła na drugie gosp i jełop w 5 minut potarmosil ślimak.
 10. Marecki, religia jest sprawą prywatną każdego człowieka. Okazywanie szacunku jest obrazem zewnętrznym człowieka. Szanuj. To samo dostaniesz w powrocie.
 11. E tam prezydenta. On by wolał za Donka.
 12. Link
 13. Kuźwa, nie łatwiej napisać "jak mówił Emil, kiedy Solidarność", przeca to sugeruje że mozesz mieć innych znajomych w Solidarności RI :)
 14. Tak
 15. Co ma wójt i rada? Jak on jest tylko biurem podawczym