arszczecin

Użytkownicy
 • Content count

  1,398
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

arszczecin last won the day on December 4 2018

arszczecin had the most liked content!

Community Reputation

41 Excellent

1 Follower

About arszczecin

 • Rank
  Tańczący z dzikami
 • Birthday March 26

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
   koszalińskie - mleczna pustynia
 • Interests
  Bo rolnik bardziej potrzebny Polsce niż Polska rolnikowi.

Recent Profile Visitors

47,233 profile views
 1. Zmiany, zmiany, zmiany. Mamy nowego @airforce one. Dotychczasowemu dziękujemy za współpracę. Nowym polecamy się na przyszłość. Wojtek dzięki. Iwono i Małgorzato siły. Będziemy Was męczyć.
 2. Chłopakl z Podlasia pisali w momencie gdy jeszcze kuj-pom się trzymało że to dzięki specyfikowi Podlaskiemu. Gdy kuj pom padło mówili że pewnie chrzcili. A gdy podlasie padło mówili że ktoś z Bydgoszczu przyjechał :P Łot do czego doszło. Lepszej reklamy wymyślić nie mogłeś. Ty jesteś większy pisior niż ja :P Cześć Panowie
 3. @jarki 6 milionów postów na forum... Pamiętacie ten odwyk jak forum padło? :P :P
 4. Jakbyście się nudzili zobaczcie to
 5. Skladaj wniosek bez protokołu. Pilnuj terminu
 6. Jutro ost dzień zaliczek. Znaczy ost dzień na to aby powiatowa wysłała do centrali. @jarkimoże nie koniecznie czerwiec, ale {duopa}.
 7. Te ubezpieczenia to se wsadźcie w ... Taka kasa wsadzona przez władzę w dotowanie ubezp które nie działają.
 8. tiachlopryd ostatni sezon 2020 EU podjęła decyzję 2 tyg temu
 9. Robisz zdjęcie - > printscreena tego zdjecis - > masz zmniejszenie wagi. @jarki pamięta Mieszka I, może nie wiedzieć ;)
 10. Jarki nie znasz Pani Spurek która twierdzi że setki razy molestowales krowy, których los determinowany jest płcią?
 11. Ale wiesz ile kosztowało pracy aby było jak jest? Dziennie dzwoni po 30 osób i Ci napindala że źle że ,. ... że... Że łon ma wincyj niż ja a łon bogatszy. a wiesz ile nie dało się spraw ruszyć bo coś tam? Np facet na styku wlkp i zachpom. Protokół cząstkowy robi wlkp, zbiorczy zachpom, podpisuje wojewoda zachpom a arimr mówi że nie przyjmie bo zbiorczy ma zrobić i podpisać wlkp. Albo facet z izby , kandydat z koalicjanta kukiza do sejmu rolnikom nieokreślonym partyjnie wpisuje nie szacując 29-30 % i mówi widzisz, moi to by ci dali, a Łone nie dajo.
 12. Wyobraź sobie że wczoraj podpisywałem zrobiony protokół z szacowania z 20 sierpnia. Więc ile to trwało? Każde pole. Każde gospodarstwo.
 13. Miwigos, niewierny Tomaszu. Na terenie gminy Szczecinek ponad 300 szacowan suszy, były też szac przymrozkow. Komisja była w każdym gospodarstwie. Ale u nas szacuje i prowadzi protokół PZDR /odr.
 14. Jarki Ty sobie nie wyobrazasz jaki sajgon jest z ogarnienciem szacowań. Różnie wpływają wnioski, raz jedziesz do pcimia dolnego za chwilę na drugi konieć gminy. A za dwa dni robisz trasę apiać, bo znów wnioski weszły. A susza u kowalskiego i nowaka była taka sama. Jeśli komisja byłaby ogarnięta to przejedzie jedną wieś, drugą i 3 jednego dnia i obraz ma. Dlaczego się zbuntował na piachach?