arszczecin

Użytkownicy
 • Zawartość

  1017
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

arszczecin wygrał w ostatnim dniu 12 Czerwiec

arszczecin ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

21 Excellent

O arszczecin

 • Ranga
  Pomocnik BOSS'a :P
 • Urodziny 26 Marzec

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  koszalińskie - mleczna pustynia
 • Interests
  Bo rolnik bardziej potrzebny Polsce niż Polska rolnikowi.

Ostatnio na profilu byli

41973 wyświetleń profilu
 1. jarki, a weż zeszyt wyciągnij i porównaj stany tegoroczne do zeszłorocznych. Bo jakoś nie pasi mii wpis lokizoma. z tego co pamiętam, w zeszłym roku wiosna była mokrawa potem luzik , zaczęło padać w lipcu, jednego dnia spadło coś koło 100, dalej co pamiętam zbiór qq był suchy ( koniec września ) potem było mokro. Ale nie ma porównania do tego roku. @lokizom, kurcze niby tylko 100 km u mnie zbliżam sie do 800 od początku kwietnia, cholernie zimno, patrząc na qq trzeba bylo siać na żwirowni, a nie na glince ( dziś jazda figurowa )
 2. nie ubezpieczam. co to ta franszyza?
 3. ASF

  Pauk, chcesz wejść w jednokierunkowa, ślepa uliczkę?
 4. ASF

  Mam wrażenie że @lokizom będzie miał zawsze inne zdanie niż ja ;) Torunia nikt nie ruszy. A prof w temacie lowiectwa ma inne zdanie niż rolnicy. Pzl twierdzi że najlepszym min śród jest właśnie profesor, mimo różnic politycznych. Za wycinke plus. Za GMO minus, Za puszczę plus. Za PŁ wielki minus.
 5. ASF

  Miwigos, aby to zrobić trzeba szyszke aut
 6. Z jakiego powodu jeździ on po sądach?
 7. @Marecki przeczytałem te forum wściekłych ludzi ze szczelbami. i nóż mi się otwiera. Za 100 zł mozna zlikwidować 3 koło łowieckie na moim terenie. Wystarczy ... Napisałbym że pójść do sądu ale znowu @jarki i @lokizom powiedzą że to dla bambrów i że "Tu rolnik czy ma mało ha czy dużo zwyczajnie zapierdala i nie w głowie mu sądy Sądy to dla normalnego człowieka ostateczność co innego dla kombinatorów" Ale, wystarczy 2 polecone i drobna kasa... I nie ma myśliwych na naszym terenie. I takie (...) jak nuk na święta mają żarcie z biedronki. Wtedy szacuje Urząd Marszałkowski, starosta wydaje polecenie pozyskania zwierzyny. Co do spotkania. Uważam że dziewczynę tam zjedzą. Bo każdy będzie patrzył przez pryzmat własnych 4 liter. "Dzięki" intensywnym opadom deszczu :P powstało coś co pomoże przy szacowaniu szkód w uprawach nietradycyjnych, czyli nie zboże, rzepak i kukurydza. Dla odrów nasz rząd sporządził tabelę w exelu. Wystarczy podać uprawę, zaznaczyć ha i z bazy danych- FADN/ IERiRŻ - dostaniemy średnią kalkulację. Tu jest ściąga. Wielkopolska Izba Rolnicza w temacie szkód jest WIELKA. http://www.wir.org.pl/szkody/dane/ Ze strony min rol trzeba pobrać "Wzór protokołu szacowania szkód z danymi do stosowania w 2017 r. - niekorzystne zjawiska atmosferyczne (.xlsx 134,35 kB)" Dodam tylko że na openofisie, czy starych exelach nie chodzą makra. U mnie zadziałało po zakupie orginalnego pakietu office :( A potem się okazało że na telefonie śmigało za free :(:(
 8. bardziej widziałem siebie w roli mietka :P :P Jarki, ja tam już nie piszę. omijam szerokim. tam już marecki rządzi
 9. Eee, w d.... takie rangi. Wczoraj ranga ar, a dziś kapciowy jakriego ;)
 10. Sapek, za truskawki wygrywasz. Ale co mają powiedzieć Ci zbozowcy np Pan jarki, pan ikcomas. Już urlopy szykują w ciepłych krajach ( koło pieca) @jarki ;) ;) ;)
 11. i 10 zł dniowki
 12. Tylko jakwyśta to pisali w ciepełku na kompie ( zbożowcy :P ) to ja jeszcze w obornicku cały Kurcze jak mokro... Nie ma jak dzików spod qq wypędzać. Obok qq stoi silos z qq, oczywiście tam nie wejdą. Obejdą. W świeżo pójdą
 13. @jarki, prosiłem Cię abyś tego zdjęcia nieupubliczniał. Mokro było szwagier dzień wcześniej też przyszedł :P
 14. Chyba ty Chyba Ty ;) tu je zajo b
 15. U nas walnelo 50. Ksawery bez mocnego wiatru. Region Stargard szcz zalany. Mocno