arszczecin

Użytkownicy
 • Zawartość

  1277
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  21

arszczecin wygrał w ostatnim dniu 25 Czerwiec

arszczecin ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

36 Excellent

1 obserwujący

O arszczecin

 • Ranga
  Tańczący z dzikami
 • Urodziny 26 Marzec

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  koszalińskie - mleczna pustynia
 • Interests
  Bo rolnik bardziej potrzebny Polsce niż Polska rolnikowi.

Ostatnio na profilu byli

44142 wyświetleń profilu
 1. https://www.agrarheute.com/politik/bayern-beschliesst-hilfen-fuer-duerregeschaedigte-landwirte-547137 =========≠= https://www.agrarheute.com/wochenblatt/feld-stall/pflanzenbau/duerre-fuehrt-erheblichen-ernteausfaellen-546650 Przeglądarka Chrome prawy przycisk myszy -^tlumacz
 2. Jarki, info z Niemiec jest takie że nie ma paszy dla bydła i idzie pod nóż. Gdzieś pada hasło że prądu starczy, zabrać pasze z biogas. Qq na kiszonkę koszą już. Będzie głód?
 3. K...a czynsz dzierżawny i podatki pójdą w górę!
 4. Ponoć była burza, ponoć grzmiało grubo. Ponoć padało-2 kreski.
 5. Ale co? Ja już nie narzekam !
 6. Dajcie znać jak wam wyszło w protokole że zwierzętami.
 7. Niech się (..) czytać nauczą. Źródło min rol
 8. Zrób im bilans paszowy, roczny. To co im wyjdzie w stratach musisz dokupić. Nie robią łaski. Kosztów jeszcze nie poniosłeś, bo będziesz kupował we wrześniu, październiku itp. Do mnie przyszli. Chciałem 60%w qq wsadzili 70, spytali czy kupuję, tak kupuje. Czy mam faktury, nie mam potrzeby mieć. Ok.
 9. Co to znaczy że gmina nie wlicza? Jest kurwa punkt 13 chyba w protokole: inne koszt związane z występowaniem klęski. Niech się kurwa nauczą liczyć.
 10. Poniżej 30% z ogółu będzie z deminimis. Powyżej 30 z programu. W przypadku szkody w uprawie przekraczającej 70% będzie 1000 zł przy ubezpieczeniu do ha uszkodzonej. Poniżej h.. wie. Ikcomas, czy zwierzetowcy zgłaszali koszty dodatkowe w związku z potrzebą uzupełnienia bilansu paszowego?
 11. Sprzedam kosiarkę dyskowa vicon/kverneland 428 extra h m. Centralne zawieszenie, 2.8 m cięcia. 3 noże na dysku. Rok produkcji 2014, cena 13 000 zł.
 12. a u nas w pszenżycie średnia prędkość cięcia to 12 km/h plony rekordowe :P
 13. HEHE, nie na wsi :P I to nawet 5
 14. Pierwszy kombajn dziś widziałem!
 15. To teraz wyobraź sobie sytuację że masz 50% straty i ten cham jest 10 x gorszy. Co robisz? Będę złośliwy- tu się zapieraalaaa ;) ;) Bez złośliwości cieszę się że ci się udało