arszczecin

Użytkownicy
 • Zawartość

  1172
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  10

arszczecin wygrał w ostatnim dniu 26 Marzec

arszczecin ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

28 Excellent

1 obserwujący

O arszczecin

 • Ranga
  Tańczący z dzikami
 • Urodziny 26 Marzec

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  koszalińskie - mleczna pustynia
 • Interests
  Bo rolnik bardziej potrzebny Polsce niż Polska rolnikowi.

Ostatnio na profilu byli

43567 wyświetleń profilu
 1. Ikcomas potrafi pocieszyć. @jarkiuważaj. Bo mocno biło
 2. Teoretycznie tak, ale w praktyce nie zawsze do członków koła, ale niekiedy tylko do zarządu. w art. 33: a) po ust. 2 dodaje się ust. 2a–2d w brzmieniu: „2a. W przypadku likwidacji koła łowieckiego, gdy majątek koła łowieckiego nie jest wystarczający na pokrycie zobowiązań koła z tytułu odszkodowań, o których mowa w art. 46 ust. 1, Polski Związek Łowiecki odpowiada za te zobowiązania koła łowieckiego. 2b. W przypadku uchybienia przez koło łowieckie terminowi, o którym mowa w art. 46c ust. 8 lub art. 46e ust. 3, Polski Związek Łowiecki ponosi solidarną odpowiedzialność za zobowiązania tego koła z tytułu odszkodowań, o których mowa w art. 46 ust. 1. 2c. W przypadku, o którym mowa w ust. 2a, Polskiemu Związkowi Łowieckiemu przysługuje roszczenie regresowe do członków zarządu koła łowieckiego. Członek zarządu koła łowieckiego może się uwolnić od odpowiedzialności, o której mowa w zdaniu poprzednim, jeżeli wykaże, że nie ponosi winy za niewywiązanie się przez koło łowieckie z zobowiązania z tytułu odszkodowań, o których mowa w art. 46 ust. 1. 2d. W przypadku, o którym mowa w ust. 2b, Polskiemu Związkowi Łowieckiemu przysługuje roszczenie regresowe do koła łowieckiego.”, PRAWO ŁOWIECKIE , druk 1042 strona 11 ----------------------------------------------------------- @jarki Teoretycznie, nigdy szacowanie szkód nie było bliżej rolnika. Ale mi się to nie podoba. Raczej będzie szybka nowela tego zapisu. Nie ma opcji ze bez sołtysa odbędzie się szacowanie. Strony ( rolnik, koło ) mogą się również dogadać bez składania podania o szacowanie szkód do gminy i podpisać ugodę.
 3. Po co ci to?
 4. A co powiecie na 0.90 zl/kg? Sprzedaż bezpośrednia...
 5. Ale góry!
 6. Pisałem o tym w komentarzu ale nie wiem czy weszlo :P W sprawie komentarzy logowanych na portalu. Jeśli będziemy mogli robić to bez "numerków" czy też "nie jestem robotem" jestem za. Portal jest , hm lżejszy? wizualnie lżejszy. Ładnie się prezentuje. Nie ma niestety wglądu w nowe tematy na forum z artykułu, jedynie na głównej. ( lub nie dowidziałem ) Kiedyś, za poprzedniej wersji portalu był na głównej, i w artykułach widok na nowe wpisy na forum i na komentarze na portalu. Mnie się to podobało. Ale brawo wy!
 7. Ty, u nas ponoć dziki zachód ale sprzedaż wszędzie!! Przebijam o pół % :P @Marecki jak minął jak u nas jeszcze traktory pod wiatami...
 8. Wydaje mi się że z tych zdjęć nie wiele będzie widać...
 9. ASF

  Pauk, trolować to będziesz jak ci skasują stado i gówno dostaniesz. Jakiś czas temu japę cieszyłeś że w końcu zlikwidujesz za dobre odszkodowanie... Panie cwany, 20 % ze zlikwidowanych dostało odszkodowanie. 20%, a ty se śpiewasz że nas nie doganiat? Pogadaj z @ikcomasem, pooglądaj filmy z podlasia, z mazowsza. Mazowsze dziś mówi, że wtedy gdy podlasie padało oni śpiewali nas nie doganiat... Niedawno tam stracono 22 tony mięsa u świadomego!! rolnika, z całą bioasekuracją. Za free ... Mam nadzieję że Wam się chłopaki trzodziarze uda przejść suchą stopą @grzegorzsoł, @lokizom i reszta.
 10. ASF

  Qrwa bioasekuracja weterynarii Pauk. Dogoni. zmiele i gówno nawet nie zostanie po was. Współczuję
 11. WAS? Mod. Sprzątam w ASF
 12. ASF

  Kup barany ;)
 13. ASF

  Pauk, trzymamy kciuki abyś sam zlikwidowali, a nie Ci zlikwidowano. OK 20% rolników dostaje odszkodowanie. Gdzieś w centrum k Warszawy gość z asekuracja 20 parę ton mięsa i powiatowy wracz nie chce wystawić papieru. Bo w kasie pusto. A główny geodeta mówi że a co tam asf. Mata wystarczy...
 14. ASF

  Im częściej jeżdzę tym gorzej widzę !! Nigdzie nie napisałem że popieram ich pozorowane działania. Napisałem że chłopy w kryzysie wykazują solidarność. Nie ważne czy sąsiedzi się lubią, jak się sąsiadowi stodoła pali to się gasi. Napisałem również że KILKU politruków dobrych byś znalazł. Pauk, Bronisław miał 70 parę pół roku przed. Spokojnie. Naprawdę, porównując to do protestu z 15 roku to tam było spokojnie, a dziś jest ogień!! Chwila. Zobaczycie.
 15. ASF

  @lokizom, nie zgodzę się z Tobą. Rolnicy jako nieliczni potrafią się zjednoczyć. Spójrz na 15 rok.. Byłem na spotkaniu, i atmosfera gorąca. Nie była tak gorąca w czasie protestów ws, ziemii- tu umówmy się dotyczyło to ściany zachodniej. Asf badziej wlkp i kujpom. Skupiska rolników. Opinia o politrukach też taka powierzchowna, miałem okazję z większością z kom rolnictwa z każdej opcji i kilku proludzkich byś znalazł. Protesty będą nasilały się im bliżej wyborów, ważne aby lokalni wiedzieli z kim idą. A im bliżej wyborów tym działania władzy będą bardziej chaotyczne.