arszczecin

Użytkownicy
 • Content count

  1,371
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Everything posted by arszczecin

 1. znalazłem takie filmiki promujące niemieckie rolnictwo http://www.die-deutschen-bauern.de/video/1445 http://www.bauernverband.de/vondermilchleben http://www.die-deutschen-bauern.de/video/1449 ten mi się podoba, fajny pomysł z kąmpielą a u nas co powstaje ? w czasie euro 2012 reklama siwickiego, i ten mit o durnym chłopie
 2. @ikcom@s weź słownik i walnij mu zza biurka. Jarki, to teraz postaw się w roli komisji. Oni latają po całej gminie. Z wioski jeden złożył w czerwcu drugi 3 sierpnia a przyjechać trzeba. Wielki szacun dla komisji. U nas każde pole widzo. W zeszłym roku z drugiej strony województwa chłopy się wkurzyły, zrobili zebranie. Przejechali wioski jednego dnia, wyszacowali wszystko i tylko potem protokoły. A co chwilę dochodziły nowe uprawy! Więc tylko protokoły zmieniały się. Bez lustracji
 3. No jest tak jak @grzegorzsoł pisze :P U nas szacowaniem zajmuje się ODR. Składam wniosek do gminy, ona go przekazuje do ODR, potem komisja: ODR, gmina i izba. Po podniesieniu wrzasku przed wyborami do izb, zwołaniu zespołu przy wojewodzie i wielkimi żalami że rolnicy nie mogą kosić bo nie wiedzą co zrobić bo mapy IUNG nie wykazują suszy dyrektor wydziału rolnego powiedziała ( cytuję niedosłownie) : Panowie 5 lat temu było określone, tam gdzie można szacować szacujecie, tam gdzie susza występuje w uprawie a IUNG nie ogłosił LUSTRUJECIE i sporządzacie notatkę...
 4. Szacują to co mogą. Ale mają sporządzić notatkę jak wyglądają uprawy nie mogące być szacowane!
 5. h114 Możba pomału zbierać zabawki Ograniczenia, ograniczenia, kolejne ograniczenia a na koniec wolny rynek bez ograniczeń. Crossy, płyty, braki śor, vs free world. Koniec unii jest bliski.
 6. Co tu się od...la :P Powoli nastaje koniec. Słyszeli o #MercosurEndGAME?
 7. Forum Gościa Niedzielnego :P Marecki, pomiędzy odp 1 a 2 są nieścisłości
 8. Jarki, ślimak. Tani. Szybki. Sam zrobisz. Luparki hydrauliczne z kastoramy. Hmm. Zabawki... W tamtym sezonie zlupalem sporo buka, sosny slimakiem. Kilka wtop było. Na początku. Potem dzida. Nie będziesz chciał hydro po kilku metrach zlupanych slimakiem. Poszła na drugie gosp i jełop w 5 minut potarmosil ślimak.
 9. Marecki, religia jest sprawą prywatną każdego człowieka. Okazywanie szacunku jest obrazem zewnętrznym człowieka. Szanuj. To samo dostaniesz w powrocie.
 10. E tam prezydenta. On by wolał za Donka.
 11. Link
 12. Kuźwa, nie łatwiej napisać "jak mówił Emil, kiedy Solidarność", przeca to sugeruje że mozesz mieć innych znajomych w Solidarności RI :)
 13. Tak
 14. Co ma wójt i rada? Jak on jest tylko biurem podawczym
 15. Ansu podanie do gminy!
 16. @lokizom żyjesz? Powiat Sztum
 17. Dziś będzie gorzej.
 18. Oj wlalo. Oj
 19. Już działam. Jednak miałem hasło : JarkiGłosowałNaWiosnę :P :P :P
 20. Zobaczę, za dużo urządzeń. Komp mi sfiksowal i zapamiętał błędne hasło. Ostatnie jakie znałem to było po samorządowych brzmiało tak CiekaweCzyJarkiGlosowalNaPsl i nie wchodzi :)
 21. Cześć Panowie, miło zobaczyć że żyjecie, że do końca Was nie wypaliło :) Oj długiego miałem... Bana od @jarkiego :P
 22. Ikcomas, aby zmniejszyć wagę zdjęcia wystarczy printscreena zrobić!
 23. Czym bielicie budynki? Co powiecie na to? http://allegro.pl/agregat-malarski-bielarka-do-bielenia-wapnem-3w1-i7067381417.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=ZTNkODNjNzUtNDc5My00MTdlLThkOWYtYjYxNDJhMGY2OGEyAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=cf6ba4e2-c90b-4565-bb18-1a37e2f8d173 Ps. @jarki, uprzedzam ławkowca mi za...li
 24. Ceny drgają do góry. Duża zasługa polskiego zrzeszenia producentów bydła mięsnego. Miałem ostatnio przyjemność poznać Jurka Wierzbickiego. Działają!
 25. OSN

  https://tiny.pl/tg7mc Linkodkonkurencji