arszczecin

Użytkownicy
 • Zawartość

  1210
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  18

Wszystko napisane przez arszczecin

 1. Jarki Jędrzejczyk w (L) grał cały sezon kaszanę. Zagrali jakby byli sparaliżowani, brak timingu, wyskok do góry , zatrzymanie i dopiero potem patrzyli gdzie piłka. Każda 2 piłkę dostawał Senegal. Tam nic nie funkcjonowało.
 2. Wszystko przez Jurgiela. Złożył dymisję i nasi przestali grać w piłkę. (pożyczone z facebooka)
 3. bedzie 2;0
 4. mateczce rasiju kibicować
 5. Zdradziecka morda gorszego sortu. Jarki będzie 2:1
 6. Oni inaczej liczo. Tabelka fadn, wchodzi na pole zaznacza np 40% i tyle. Wydajność i cena z fadn. http://www.wir.org.pl/szkody/dane/ Tu masz ich kalkulator
 7. Składaj. To nic nie kosztuje. Jaskółki cwierkaja że od 70 % będą dolary z programu, a pomiedzy 30-70 z deminimis. W przypadku gosp że zwierzakami nie ma szans na 70 %, moze być ciężko uzyskać 30 ale złożenie wniosku to koszt max 50 zł - dojazd do gminu. Anegdotka z zeszłego roku. Ojciec z synem spotkali się pod ARiMR idąc składać wnioski o nawalne deszcze. Syn popatrzał na kolejkę powiedział do ojca: a tam, pierd....e i tak (...) dadzo. I poszedł. Ojciec postal i złożył. Koniec grudnia ojciec dostał kilka tys zł bo miał ubezpieczone swoje kilku hektarowe gospodarstwo. Syn mógł otrzymać prawie 80 000zl bo miał ok 100ha i jakieś 70 % strat w protokole. Ale nie złożył. Do dziś napierdziela wszędzie że to nie sprawiedliwe, bo on nie wiedział że trzeba składać wnioski. Złóż . Nie zamykaj drogi.
 8. Z albumu takie tam

  Pole sąsiada. Kto z Was ma takie górki? @jarki ? @ikcomas?? może je mieć @lokizom, @Marecki
 9. Z albumu takie tam

 10. Ktoś przebije kbw -195.8?
 11. @jarki, dla kogoś kto pamięta ruch hajduki wielkie to nawet dzisiaj twierdzić może że w pampersach latam. W przyszłym roku mamy mistrzostwa świata w kategorii under 21 (chyba) w Polsce. Euro 2016, Pol -Sui pierwsze karne w ostatnich 20 łatach reprezentacji i .... Tak wlał deszcz ze prąd wysiadł. Karnych nie widziałem :)
 12. Jarki, ja podejrzewam że Ty pamiętasz jeszcze mundia(l) we Francji, gdzie Ernest Wilmowski strzelił 4 bramki Brazylii. ;);) Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłem poza jednym zdarzeniem. Cho(l)ernie zazdraszczałem panu @ikcomas meczu Polska-Rosja na narodowym w 2012r.
 13. Pada. W sumie siąpi. Pięknie. Grzmi
 14. ASF

  Miwigos koszty cielaka kolczyk i 3dni mleka. Podobnie jest z tym podkarpackim gospodarowaniem.
 15. ASF

  @miwigos powiem trochę przewrotnie. Rodzi mi się rocznie 10 byczków. Tygodniowego mogę sprzedać za 850-900 zł. Lub po 2 latach za jakieś 5000 zł. Co będzie efektywniejsze dla mnie? Z czego zostanie więcej?
 16. Gdyby się komuś nudziło i chciał pooglądać
 17. Darowanemu koszulku nie zaglądaj w metku @ikcomas. Fajna koszulka. Na świetnym podkładzie fruit od the ... Farmer.pl Pomyslcie nad sprzedażą koszulek z waszym logo. Ja bym chciał mieć taką kozacką z napisem "Proud to be a farmer.pl"
 18. http://radioszczecin.pl/1,372636,susza-niszczy-plony-rolnicy-z-regionu-juz-licza- IUNG Puawy ogłosił u nas szuszę
 19. ASF

  To inaczej. Dostajesz zakaz trzymania świń na dwa lata. Czy w grudniu 18, kwietniu 19 itp twoja sytuacja będzie lepsza/gorsza niż dziś. Wrócę jeszcze do wielkości. Czy zgodzicie się ze mną że średnie gospodarstwo podkarpackie jest silniejsze ekonomicznie od średniej wielkości gospodarstwa w zachodniopomorskim?
 20. ASF

  Chłopaki nie oceniajcie innych byście nie byli osądzani. Czym jest chochla. Lokizom ty mając powiedzmy 300 tuczników jesteś oceniany przez mającego 30 jako jedzący chochlą. Cieszymy się z tego co mamy. Lokizom co będzie z Tobą jak ci (oby nie) wytną stado i dostaniesz lub nie 100 zł szt?
 21. ASF

  No proszę cię. Co ma wielkość do zabójstwa gospodarstwa. Dostajesz strzała, masz podjęte z tym inwestycje wsadzone środki (nie ważne czy na sto szt czy 2 tyś). Po strzale dostajesz albo i nie odszkodowanie za ubite sztuki i zakaz hodowli przez x lat. A co zainwestowanymi środkami? Same się spłacą?
 22. ASF

  Lokizom, co tu kuźwa po odszkodowaniu. Stawiasz budynek, zasiedlasz, spłacasz. Tu nawet jak będzie odszkodowanie za ubite zwierzaki to co z kosztami, kredyt został a spłacać trzeba.
 23. Z albumu Test

  suszy nie ma Wkoło pada, leje. 5 km dalej 25 litrów, 3 km dalej zalewa miasto. Tu 1 mm