Daymon

Użytkownicy
 • Zawartość

  625
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

Daymon wygrał w ostatnim dniu 14 Sierpień

Daymon ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

41 Excellent

O Daymon

 • Ranga
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Mazowieckie
 • Interests
  Lepsze jutro było wczoraj.

Ostatnio na profilu byli

3604 wyświetleń profilu
 1. Oby się tylko nie okazało że lepsze jutro było wczoraj
 2. Ja sadze w połowie października z prostego powodu. Nie muszę tego pielić przed zimą,bo wiadomo że na świeżą plantację tylko motykol jest bezpiecznym środkiem.
 3. U mnie kilimanjaro bardzo słabo i z plonem i z parametrami więc przygoda zakończona poza tym bardzo delikatna na dtr . W tym roku posiany jednak nadal nr.1 Skagen i Hondia.
 4. Bizon na szpilkę na jesień i coś tam na wiosnę na przytulię to moja opcja.
 5. A ja siew 13-08 ;) i patrząc na te w okolicy to moja najlepsza decyzja. Ale nie powiem że nie patrzyli jak na wariata.
 6. Ok dzięki @jarki. Rzepak rośnie jak na drożdzach.. Pierwszy zabieg zrobiony dziś. Niedługo pora na regulator,w tym roku jednak stawiam na caryx, w jakiej fazie go stosujecie jesienią?
 7. Można połączyć np.Nurelle z nawigatorem i metazanexem i dać na 3 liś?
 8. Panowie u was też tak dużo w tym roku moczlika? Pchełki w tym roku nie widać,trochę na nią za mokro poza tym zaprawiałem dodatkowo brasikolem.
 9. Siane na tym samum polu po rzepaku,to samo nawożenie i ta sama ochrona. Tylko jak już pisałem wcześniej w kilimanjaro bardzo wrażliwa na dtr (nie szło tego opanować) a skagen czysty i pewnie to miało duży wpływ na plon. Za to skagen miejscami leżał.
 10. U mnie skagen 9.5t a kilimanjaro 6.9 t/ha.
 11. Pszenica wykoszona wilgotność 13% ale słoma jeszcze zielona.Skagen jak zwykle nie zawiódł,kilimanjaro nie dostanie 2 szansy. Cena na dzień dzisiejszy 650zł narazie poszła w depozyt.
 12. U mnie wszyscy koszą dokoła a moja pszenica nadal zielona.
 13. Niestety nie ubezpjeczony był.
 14. Plon rzepaku powala na kolana 2,5t/ha po gradobiciu :-( wilgotność 6,5% resztę trzeba by z ziemi pozbierać.
 15. Jak bym nie sklejał to i desykacje pewnie bym odpuścił bo jak w to wjechać. U mnie desykowany w środe (a raczej to co z niego zostało)