Daymon

Użytkownicy
 • Content count

  873
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Daymon last won the day on May 22 2019

Daymon had the most liked content!

Community Reputation

46 Excellent

About Daymon

 • Rank
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Mazowieckie
 • Interests
  Lepsze jutro było wczoraj.

Recent Profile Visitors

6,305 profile views
 1. Na 99% te poskręcane liście uto po herbicydzie. A lancet to bardzo mocny środek i w nie jednej uprawie potrafi narobić bałaganu.
 2. 1.5m to powinieneś się cieszyć nie widziałem takiego w tym roku.
 3. Raps w tym roku to jakaś farsa, nawet wyszczać się nie można żeby sąsiad nie widział. @lokizm to nie są pęknięcia, on rozstępów dostał od szybkiego przyrostu jak strągmen po dobrych koxsach.
 4. Witam. czy można stosować Adengo przez cały okres od siewu do fazy 2 liści. Czy zaraz po siewie i później po wschodzie? Czekałem na odpowiednią pogodę a teraz ma już korzeń 2,5 cm i puszcza kieł.
 5. U mnie podobnie rzepak słaba 3 cena 1570zl z pszenica nie pamiętam kiedy ostatnio taka nędza z ledwością 6t za to pszenżyto zaskoczyło pozytywnie jak na ten rok 8 z przodu. Sapek bałdy to już bez stresu się zwiezie ;)
 6. U mnie też po żniwach. Można się brać za prasowanie i wreszcie można odespać.
 7. ,Sapek...U mnie podobnie to wygląda może nawet gorzej ;)nie zapomnij że u mnie troche większa susza była, ziemiory bardze długo wschodziły no i w tym roku irga posadzona ona nie rośnie tak szybko. Ale redliny widze proste to i przewiew jest grzyby nie będą się rozwojać ;)
 8. 2 metry rzepak?? No szczerze ja nie widziałem w tym roku nawet jednego,nie skracany u mnie w okolicy 2 z przodu nie ma.
 9. @agacia1 troche tak chyba nie na temat. Ja polecam gumofilce z targu to niezbędnik każdego rolnika i nie wyobrażam sobie wywalania gnoju bez nich.
 10. Pogoda dopisała insekt... + yamato. Na dzierżawie tylko sam insek.. bo tam nigdy rzepaku nie było. Jutro posyaram się foty wrzucić ale rzepak niski mam i wszystko ładnie się kładło pod 30-tką.
 11. No 2 miesiące od 15 marca nie spadła nawet kropla. Pszenżyto naprawdę zadziwiająco dobrze dało sobie rade.
 12. Wczoraj byłem w nim niestety od groma pryszczarka.Na płatek poszedł proteus dziś planuje poprawkę bo szkoda by było dać teraz du....y
 13. From the album Murphy

 14. From the album Murphy

 15. From the album Murphy