Daymon

Użytkownicy
 • Zawartość

  781
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Daymon wygrał w ostatnim dniu 16 Marzec

Daymon ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

44 Excellent

1 obserwujący

O Daymon

 • Ranga
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Mazowieckie
 • Interests
  Lepsze jutro było wczoraj.

Ostatnio na profilu byli

5234 wyświetleń profilu
 1. A u mnie 0.
 2. U mnie przyrulję przepuścił i poprawka na wisnę.
 3. Z albumu Murphy

 4. Z albumu Murphy

 5. Z albumu Murphy

 6. @Jacus09352 U mnie też była plaga granatarza,zaintreesowało mnie czemu ptactwo tak siada w rzepaku, plantacje opanował w 2 dni, ale Nurella załatwiła sprawe.
 7. Ja dawałem 1l caryxu i po 8 dniach Stabilan 0.4l +Orius 0.8l Jeśli to go nie zatrzyma to już chyba nic.
 8. Dałeś już na niego caryx? Mam wrażenie że rzepak w tym roku to i na środku drogi by urósł bez nawozów i odrzywek. Nawet te siane pózno rosną w oczach,przynajmiej w mojej okolicy nie wiadomo czemu bo susza większa niż w czerwcu.
 9. U mnie w tym roku coś nowego.Istny wysyp gnatarza,w okolicy aż czarno na polach plantacje tego kto w porę nie za reagował wyglądają jak po gradobiciu. U mnie na razie z odrzywek tylko Nurelle i bor.
 10. Ja znalazłem czas by zejść na chwilę z opryskiwacza.Dwa dni ciężkiej pracy i pszenica z pszenżytem już posiane,{ ludzie patrzą trochę jak na wariatabo co niektórzy zaczęli dopiero orać } wilgoci trochę było po piątkowej mżawce ,przynajmniej ciągnik nie zakurzony Oczywiście wszystko zwałowane żeby zatrzymać jak najwięcej wilgoci
 11. Czytam tak sobie i widzę że większoś z nas będzie miała tej jesieni ten sam problem (jak go zatrzymać) u mnie poszedł w sobotę Caryx 1l za 10 dni poprawka tebu + car.. Na razie obserwuje. Najlebsza regulacja to jednak jesienne przymrozki ale o nich narazie sza ;)
 12. Leje bez końca pszenica w kłosach ma już kły 1 cm a tam gdzie leży korzenie 3cm. Do dupy z takim interesem. Bez sensu dbanie o to wszystko.
 13. Dziś 100 literków od poprzedniej soboty pada co dzień.Pszenice czarne pszenżyto zaczyna rosnąć w kłosach.
 14. Piszta co chceta u mnie wczoraj po żniwach rzepaczanych,średnia wyszła 3,4t/ha(jak na ten rok bez tragedii) ziarno grube cena 1570. W nocy ulewa woda do tej pory stoi,na pole nie da rady nawet wejść.
 15. Jaki plon?pochwal się ;)w końcu to Twoja ciężka praca. U mnie też bez tragedii dziś wykoszony wilgotność 9% 6 ton? A były w tej bajce smoki?