Daymon

Użytkownicy
 • Zawartość

  791
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Daymon wygrał w ostatnim dniu 16 Marzec 2018

Daymon ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

44 Excellent

O Daymon

 • Ranga
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Mazowieckie
 • Interests
  Lepsze jutro było wczoraj.

Ostatnio na profilu byli

5523 wyświetleń profilu
 1. @ikcom@s a jak by rosła to co? Pytam bo sam też tak miałem na jesieni.
 2. Myślisz że tego azotu już nie ma? Bo rośliny go raczej nie pobrały,słabo to rusza po takiej 1 dawce ,a już słychać o rekordowych plonach (propaganda robi zawsze największą robotę z ceną rzepaku). Ja czekam jeszcze z 2 dawką (ale sraczka już jest) najgorsze że deszczu nie zapowiadają.
 3. U mnie to jary taki się w zimowym trafia, na jesieni już zaczynał kwitnąć i o dziwo nawet pąki nie zmarzły.W zimowym na razie stożek schowany tylko rozetę rozbudował. W tym tygodniu mam zamiar zakończyć nawożenie.
 4. Myślę że jednak najtaniej atlantis+actirob dał by sobie z tym rade do tego np: Gold i masz sprawe zamkniętą do samych żniw.
 5. OSN

  Szczeże to nawet przy książkowym zmianowaniu jakoś nie przemawia do mnie te 170 kg oczywiście rocznie.(oczywiście wszystko zależy w jaki plon celujemy) U mnie rzepak dostał 50 kg jesienią i 130kg na pierwszą dawkę. Myślę że to co mniał dostępne w glebie jesienią wykorzystał to w 100% .
 6. OSN

  No tak nakazują nam też ile maksymalnie azotu mamy stosować rocznie na ha,ale 170kgN.w rzepaku? Troche to śmieszne,poza tym u mnie nie ma OSN. 1 marca wszyscy napiszą że już posiana 1 dawka,no chyba że ma się sąsiada Janusza.
 7. U mnie rano -8 pierwsza dawka N wysiana na raps i niech się dzieje wola nieba.
 8. Panowie warunki są idealne tylko czy aby nie za wcześnie na azot? Nadają jeszcze mróz,a to ocieplenie podobno chwilowe.
 9. U mnie również przebudzenie ze snu zimowego. Wczoraj poszła siarka i magnez,narazie nic pozatym. Nie pamiętam kiedy ostatnio był takie warunki do siania,nawet felgi czyste :)
 10. U mnie któregoś roku był taki korzeń jak na drugim zdjęciu Szymona. Było to 15arów po ziemniakach a stosowałem tam afalon w podwójnej dawce więc może jakiś herbicyd
 11. A u mnie 0.
 12. U mnie przyrulję przepuścił i poprawka na wisnę.
 13. Z albumu Murphy

 14. Z albumu Murphy

 15. Z albumu Murphy