Daymon

Użytkownicy
 • Zawartość

  769
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Daymon wygrał w ostatnim dniu 16 Marzec

Daymon ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

44 Excellent

1 obserwujący

O Daymon

 • Ranga
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Mazowieckie
 • Interests
  Lepsze jutro było wczoraj.

Ostatnio na profilu byli

5049 wyświetleń profilu
 1. Leje bez końca pszenica w kłosach ma już kły 1 cm a tam gdzie leży korzenie 3cm. Do dupy z takim interesem. Bez sensu dbanie o to wszystko.
 2. Dziś 100 literków od poprzedniej soboty pada co dzień.Pszenice czarne pszenżyto zaczyna rosnąć w kłosach.
 3. Piszta co chceta u mnie wczoraj po żniwach rzepaczanych,średnia wyszła 3,4t/ha(jak na ten rok bez tragedii) ziarno grube cena 1570. W nocy ulewa woda do tej pory stoi,na pole nie da rady nawet wejść.
 4. Jaki plon?pochwal się ;)w końcu to Twoja ciężka praca. U mnie też bez tragedii dziś wykoszony wilgotność 9% 6 ton? A były w tej bajce smoki?
 5. Jutro rzepak idzie pod nóż
 6. U nas nic nie dopłacają. Za to potrącenia to dopiero pole do popisu. Jeden specjalista nawet 2 lata temu wilgotność mi raz na przyczepach mierzył a 2raz po wysypaniu,skończyło się tak że kazałem to spowrotem ładować pomimo że chciał mi łaskę zrobić i przyjąć po normalnej cenie.
 7. Za każdy procent poniżej 9% u mnie jest dopłaty 0zł
 8. Hondia napewno zdrowsza,ale i bardziej zaczyna bieleć napewno trochę wcześniejsza od skagena. A Kilimanjaro nie będe wrzucał i komentował bo nie ma co :)
 9. na opady w tym roku nie narzekałem, taka anomalia w tamtym roku wszędzie w okół padało tylko nie u mnie w tym roku wprost na odwrót. Tylko ten ostatni wiatr strasznie ją po kotłował.
 10. Z albumu Pszenica

 11. Z albumu Pszenica

 12. Z albumu Pszenica

 13. Z albumu Pszenica

 14. U mnie w tym roku bez T3 skagen i hondia nadal zielone gdzie sąsiadów już białe jak u jacusia. Różnicę robi nawożenie no i wstrzelić się z fungicydem w odpowiednim momencie. Jarki może to był właśnie ten moment (lata praktyki)inaczej to by i t5 nie pomogło ;) Na pierwszym zdjęciu Hondia 2 następne Skagen. obje po 2 zabiegach fungicydowychA tak wygląda ziemia w tej pszenicy (nie dosiany kawałek)
 15. Jakości w tym roku szukają. Czyli 0 dopłaty.