Daymon

Użytkownicy
 • Zawartość

  645
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Daymon wygrał w ostatnim dniu 16 Marzec

Daymon ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

42 Excellent

O Daymon

 • Ranga
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Mazowieckie
 • Interests
  Lepsze jutro było wczoraj.

Ostatnio na profilu byli

4241 wyświetleń profilu
 1. Oczywiście że nie ma. Też ją siałem i siał bym nadal.
 2. Rano -8 i wieje jak by się ktoś powiesił a sniegu nie spadł nawet 1 płatek. Z rzepakami można się już pożegnać
 3. Ja wyboru dużego nie mniałem jak to mówią "wóz albo przewóz" pózniej nie wiadomo kiedy bym wjechał. Postanowiłem jednak rozbić 1 dawkę na 2 mniejsze. Czy dobrze... Czas pokarze
 4. Pietwsza dawka wysiana niestety pogoda nie pozwoliła wczwśniej,a dziś na dołkach kolejny 15cm
 5. 2 dni po 8 na plusie i rzepak ładnie ruszył,dobre że azot wysiany bo dziś już 15cm błota. W tym roku nawet zielono na polu,człowiek od zwyczaił się już od takiego widoku po zimie.
 6. Tajemniczo się zrobiło jak w archiwum X też posiałem N Mg i S tyle co miałem zamiar. Jakoś nikt nie wrzuca fotek z pola. W mojej okolicy słabo(na polach) to już to wyglądało jesienią,czyżby u Was było podobnie.
 7. U mnie wczoraj dostał 1 dawkę N,nie mogłem czekać dłużej dziś lekko siąpi. Co ma być to będzie,czas pokaże koszta już poszły.
 8. Moja ulubiena to skagen oczywiści,może i ciężko ją utrzymać w pionie ole za to plon zawsze naj wyższy. Kiedyś nr1 to Zyta w całej wsi tylko 1 odmiana. A i tak większo$ć zbóż jarych się siało nawet pszenżyto(dziś tylko ozime) a jara nie zapomiana Henika dziś już takich nie ma.
 9. Tygodnia nie mam bo potem to samolotem przyjdzie siać ale jeszcze po czekam chwile. Na razie wczoraj był bardzo wiotki a dziś nabrał jędrności do testu rozpuszczam też parę ziaren saletry.
 10. Rzepak wykuty alle niestety nie udało się nie uszkodzić korzenia,test raczej nie wiarygodny ale zobaczymy jutr. Niestety czas nagli i nie wiele czasu zostało na testy,potem już na większość pól nie wjadę.
 11. Ja z nawożeniem czekam aż góra trochę puści wystarczająco mnie wytrzęsło jak siarkę siałem. Test rzepaku raczej odpuszczę na oko widać że jest ok,a co najwyżej azot zostanie pod roślinę następczą. N trzeba podać jak najszybciej bo raps znów jesienią wyciągnął wszystko,niedobór boru też niestety widoczny.
 12. U mnie pola równe jak okiem sięgnie a rośliny pojedyncze do testu wykute po 3 (czasem 4 rozkrzewienia)z różnych miejsc pola no i oczywiście nie z kolein, więc mam nadzieję że wiarygodny test
 13. U góry Hondia na dole Skagen Zdjęcie po 15h na razie po 8 roślin z każdej odmiany przeżyły w 100% Rzepaku nie udało się wykuć,ale wygląda przyzwoicie mrozoodporność też wysoka (nadzieja jest)
 14. Z albumu Pszenica