tereska

Użytkownicy
 • Content count

  169
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About tereska

 • Rank
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Åadna pani naczelna;) gdzie się podział ten Pałuczynianin ?
 2. Koncert życzeń:) chłopaki wy marzyciele a zima pewnie nas znów zaskoczy.
 3. Też kawkę pije tym razem sama:) Nowi forumowicze?
 4. Co to nie macie roboty ? A mówią że baby to gaduły.
 5. Mam też taki jak mówisz programator, tylko światło u mnie pali się wieczorem. Muszę to zmienić na godziny poranne, tak będzie lepiej, dlaczego ja na to nie wpadłam ???
 6. Mamy bardzo kiepski rzepak, szef powiedział że zostaje. Czy można całe 500kg saletry wysypać na raz na taki słaby rzepak ? Czy jednak to podzielić powiedzmy 300 i 200 ?
 7. Ekologiczne jaja z dioksynami, czego to jeszcze nie wymyślą ??? http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/9398744,wedlug-analizy-smog-moze-wplywac-na-jaja,id,t.html
 8. Sypałeś już saletre na rzepak czy tylko polifoske ? Nadają o nadchodzącym ochłodzeniu w najbliższym czasie.
 9. Dobrze mówisz będziemy walczyć o zwrot kosztów. Nadzieja tylko że płody rolne podrożeją bo w tych cenach o zwrot poniesionych nakładów będzie ciężko.
 10. Lena27, masz 36 produktów zarejestrowanych w europejskim systemie http://uniaeuropejska.org/36-polskich-produktow-zarejestrowanych-w-europejskim-systemie-ochrony-produktow-regionalnych-i-tradycyjnych/ Lista produktów tradycyjnych według województw http://www.minrol.gov.pl/Jakosc-zywnosci/Produkty-regionalne-i-tradycyjne/Lista-produktow-tradycyjnych
 11. Åadne kilka lat temu jak wróciły do nas kury to też się niosły po wszystkim. Zaczęłam im dawać rarytasy z firm typu kurka naturka itp. Było super do czasu, aż zaczęły chorować chyba na wątrobę. Pomyślałam sobie to bez sensu. Wróciłam do karmienia samym zbożem i zielskiem, kury zrobiły sie niby zdrowsze ale jajek zrobiło się mało. Drogie takie ekojajko, musiałoby kosztować złotówkę żebym wyszła na swoje.
 12. Czy urodzony w czepku to zobaczy w marcu właściwie w sierpniu. Wczoraj w lokalnej prasie pisali że do ODR dzwonią rolnicy z zapytaniami jak się sprawdza ma w skali kraju?
 13. Las

  Las to żaden biznes,kupę szmalu trzeba wyłożyć a zyska dopiero wnuk. Chyba że jako lokata kapitału ale nie słychać by w to inwestowali bogacze. Mój pomysł na zalesienie upad w zarodku.
 14. Marecki zdradz swoje sposoby na jajka z przydomowej hodowli. Chyba soi niewalisz w karmidła?