orange

Użytkownicy
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by orange

 1. A od pierwszego grudnia zaczęły się dopłaty. Dostaliście?
 2. Ja mam do czynienia dokładnie z tym, o czym pisze ppp197. Moi znajomi kupili pół ha ziemii pod dom. obszar terenów podmakających, jednak ich kawałek jest na usypanym wzniesieniu. Oświadczyli, że to całe podmakanie ich nie obchodzi, bo ich nie dotyczny i grosza gminie nie dadzą - w ramach "zemsty" za niewyremontowaną drogę.
 3. ceny zaczynają być niezłe. Trend europejski i do nas przechodzi. Raz na wozie, raz pod wozem - byle nie była analogiczna sytuacja, jak z drobiem. Też było super i nagle mocne tąpnięcie.
 4. Jak mieszkasz w południowej Polsce to o dochodzie z ziemniakó w tym sezonie zapomnij. Moi znojomi machnęli już ręką - na szczęście inna produkcja ich ciągnie i głodem nie przymrą.
 5. Być takim weterynarzem to niezła fucha. Wogóle mam wrażenie, że weterynarze "obrabiający" wieś mają lepszą robotę niż ci miejscy. Wystarczy zaocznie postawić stempel gdzie trzeba, a na nową furę samo się zbiera.
 6. No pięknie, kierowniczka na urlopie - wypłaty wstrzymane.
 7. Ekojajo, podpowiedz, jakie sprawy dotyczyły tych 4 szczęśliwców. A pani viceprezes ma z pewnością rację - to sprawy marginalne - oczywiście te wygrane, hehehe
 8. A ja nie jestem pewna, że PSL. Koryto jest jedno, tylko świnie się zmieniają. Traf chciał, że koło tego resortu zawsze się PSL kręciło.