ppp197

Użytkownicy
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral

O ppp197

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny 01.01.1970

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Jak wróżyłem tak się stało ,po wielu mękach w bólach złożyłem wniosek przez internet ale profilaktycznie wysłałem również wersję papierową z informacją o wniosku internetowym i już mam informację z biura powiatowego że żadnego wniosku internetowego nie mają więc przyjmują ten papierowy. A na moim koncie internetowym stoi jak byk zatwierdzony wniosek o numerze takim i takim z dnia tego i tego.C.d.n. :o :o :o :o
 2. C.D. nastąpił Komunikaty o dostępności aplikacji umożliwiającej złożenie wniosku przez Internet (WPI) 9 maja 2011 r. Uprzejmie informujemy, iż nastąpiła awaria aplikacji WPI (wniosek przez Internet). W związku z powyższym mogą wystąpić problemy z logowaniem się do aplikacji lub z czasem sesji zalogowania się użytkowników (pojawia się komunikat: "Sesja wygasła"). O usunięciu usterki powiadomimy oddzielnym komunikatem. Przepraszamy za utrudnienia. 6 maja 2011 Uprzejmie informujemy, iż w związku z wewnętrzną awarią aplikacji WPI (wniosek przez internet), mogą wystąpić problemy związane z wizualizacją. Usterka jest już weryfikowana. O usunięciu błędu poinformujemy Państwa oddzielnym komunikatem. Przepraszamy za utrudnienia.
 3. Przepraszam ale komunikaŧ właśnie się zmienił i brzmi Komunikaty o dostępności aplikacji umożliwiającej złożenie wniosku przez Internet (WPI) 6 maja 2011 Uprzejmie informujemy, iż w związku z wewnętrzną awarią aplikacji WPI (wniosek przez internet), mogą wystąpić problemy związane z wizualizacją. Usterka jest już weryfikowana. O usunięciu błędu poinformujemy Państwa oddzielnym komunikatem. Przepraszamy za utrudnienia. a reszta jak wyżej.
 4. Chcę być rolnikiem postępowym i od blisko miesiąca próbuję złożyć wniosek przez internet i wyszło wielkie G .. Aplikacja się wiesza nie ładuje map wniosku skrypt nie odpowiada zamiast tego podaje komunikat że sesja wygasła i żąda ponownego logowania a na stronie agencji jest komunikat chyba z 22 kwietnia o awarii i utrudnieniach chyba tylko po to żeby urzędasom nikt d od tego G nie zawracał bo to święta weekend.Gdzieś czytałem że 40 rolników złorzyło wnioski przez internet na ich miejscu to nie spałbym spokojnie bo okaże się w grudniu że i to agencja zgubiła , najlepiej w pokorze iść w kolejkę.
 5. A wszystko i tak rozbije się o brak kasy niezależnie kto będzie sprawował nadzór nad urządzeniami melioracyjnymi zwłaszcza gdy podtopiony będę tylko ja bo pozostali sąsiedzi mieszkają na górce i im spływa, i dlatego przestali płacić składkę na spółkę wodną które w ten sposób przestały istnieć i tu jest pies pogrzebany dotyczy http://www.farmer.pl/fakty/polska/melioracja_pod_opieka_gmin,1047a2e8a747b5100719.html
 6. Szczęśliwy telewizor że go nie oglądam , to jeszcze jest cały, bo miastowe przyjechali w gości i mówią że w telewizji "mówio" że po 1,4 zeta a ja na to podziel przez dwa.... nie uwierzyli.
 7. Jestem za , w całości popieram panią Brigidę z partii demokratycznej zlikwidować krus, ale zamiast bezproduktywnie marznąć pod krusem zapraszam na tą godzinkę do mnie, akurat oporządzam krówki więc dodatkowa para rąk się przyda... a na koniec miesiąca dam do obejrzenia pasek z mleczarni i wtedy porozmawiamy o tym dobrobycie . patrz http://www.farmer.pl/finanse/kredyty-ubezpieczenia/partia_demokratyczna_podpada,693581dca5ec1d89f6e6.html
 8. No i wykrakałem , http://forum.farmer.pl/index.php/topic,462.msg1323.html#msg1323 , teraz trzeba tylko się modlić żeby to co zakopcowane w połowie zgniło to na wiosnę cena będzie cud miód no chyba że znowu się mylę.
 9. A kto powiedział że w ogóle lekarz weterynarii świnie ogląda , świadectwo wystawia w trybie pilnym zatrudniona sekretarka ( może nawet i Szparka) a sam lekarz bije kasę gdzie indziej .Więc może ktoś wyjaśni narodowi co te świadectwa zaświadczają czy aby nie o zde .... urzędników.I może ustalmy szanowni internauci jakie to choroby świńskie można zdiagnozować na odległość? http://www.farmer.pl/produkcja-zwierzeca/zdrowie-i-higiena-zwierzat/decyzja_lekarza_a_nie_swiadectwo_,fd4426b7194d44c6133d.html
 10. :o :( :( :( :( :o :o :o :o :o :o :( :o :( :( :o :( Kiedyś to matematyki uczyli w szkole i maturę trzeba było zdać a teraz to kosze zakładają nauczycielom na głowę ażeby zostać sprzątaczką trzeba mieć magistra a urzędnikiem znajomości ,ot co.
 11. Cy ktoś stosował już kredę jeziorną do wapnowania pól produkcji kopalni węgla brunatnego Bełchatów I może podzielić się swoimi spostrzeżeniami ?
 12. Kto nie pryskał to ma już dawno zjedzone ziemniaki przez zarazę ja wykonałem do tej pory trzy opryski , odmiana satina i tak padła tajfun jeszcze się trzyma a ziemniaki sprowadzi się tańsze z zagranicy więc kolejnego zabiegu nie wykonam. Pytanie dobrze robię ? http://www.farmer.pl/produkcja-roslinna/okopowe/ziemniaki/co_zagraza_uprawom_ziemniakow_,b06f6310a790eb0b81be.html
 13. Najpierw należałoby udać się do powiatowego biura ARiMR .
 14. Niezłe dowcipy opowiadają ci politycy ,czy ktoś zapisał bo nie wszystko usłyszałem.
 15. GMO

  Jako konsument już i tak spożywam żywność GMO,soja modyfikowana jest dodatkiem prawie w każdej wysoko przetworzonej żywności, o bezpestkowych winogronach nie wspominając a kończąc na spodniach żeby było z innej półki niż tylko żywność.A czy jest szkodliwa dowiemy się za powiedzmy dwa pokolenia. Patrz np. tu http://www.biotechnolog.pl/gmo-4.htm A jako rolnik ...no cóż konsument oraz sieci super i hiper mnie do tego przymuszą żądając tańszego produktu.