miwigos
Użytkownicy-
Zawartość
7174 -
Rejestracja
-
Ostatnio
-
Wygrane dni
243
Typ zawartości
Profile
Fora
Galeria
Wszystko napisane przez miwigos
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 282
-
Czyli ratuje Cię klimat , opady i nawozy naturalne ,IV b to u nas już widać braki wody, zboża rzadkie przypalone, w naszym terenie byś był w czarnej du...e z taką ziemią , klasy też są porobione byle jak
-
Masz IV i V , te 10% VI nie liczy się , zawsze pisałeś piachy , ale Twoja IV kl. w kulturze , P i K do oporu to ta jak u wielu III b Jęczmień jary to prawie nigdy nie wygląda dobrze, tego prawie nikt nie sieje, chyba że na przesiewy z musu
-
Czyli ten nawóz naturalny pali, bo opady masz podobne jak u mnie, prawie identyczne, na kiepskiej ziemi u nas wczesniej pszenice przypaliło, była żółta po 45 mm w maju jest zielona , mniejsze kłosy , rzadsza, ale jakby jutro napadało to nie bedzie żle, rzepaki nie schna zielone , ale kiiepskie po zimie i rzadkie nie rozkrzewione , bardzo niskie 80 cm, drugi raz kwitną, w nocy 4 mm, jakby ktoś powiedział że od stycznia do czerwcaspadnie 100 mm opadu, to bym chyba nie siali nawozu, a to wszystko tak żle nie wygląda, pszenica nawet dobrze Ten prefrment z biogazowni to rozwozisz beczką , czy to jest suchawe i rozrzutnikiem na talarzech
-
2-2,5 tony żeby było to bedzie dobrze , byle koszta sie zwróciły, rzepak dostał wody kwitnie drugi raz
-
Powodzenia z tym grochem, mysle że bedzie ciężko , tez miałem zapał , ale szybko plony zweryfikowały ten zapał
-
Obecnie studni nikt nie uzywa, za dzieciaka ojciec dowoził z sasiedniej wioski gdzie mieli juz rurociąg gminny, niektórzy czekali aż sąsiad przywiezie i po pól godzinie mieli wode u siebie
-
Całe pole opryskiwaczem zawsze opryskam , albo kilka , jak kilka ha
-
150 kg saletrazaku to jes 40,5 N , skąd Ci sie wzieło 100
-
150 saletrzaku , to tak jakby nie posiane ,
-
Raczej jakieś opady na pszyszły tydzień , jak nie odwołają
-
Nie żartuj nawozu nie posiałeś ?, 8 do 10 ma
-
Zalać rowek wodą przysypać sucha ziemia , delikatnie ubic grabiami i po tyg, wzejdą , u nas juz maja 5 cm, wszystko tak siane na warzywniku od lat
-
Ja dałem input, po kuku i pszenicy protio i unix, na T2 ascra pójdzie i na próbe qeen, jadnak wole firmowe
-
Jak jest sucho to ciężko nazwać to deszczem, lepsza rosa
-
Lewy słupek to mączniak a prawy to łamliwość, bo nie idzi doczytać ?
-
Dla vatowca ten CPN nic nie daje, tyko dzieli ludzi na lepszych i gorszych, końcowy konsument nic nie zyskuje , bo vat jest neutralny, nie ważne jak wysoki
-
Żle zrozumiałeś T2 pójdzie pod koniec tyg. , jedno pole poszło T2 4 dni temu ale tam szybciej szło T1 bo pszenica po pszenicy
-
Za tydzień pójdzie dopiero 2 tyg. po T1
-
Mimo wszystko teraz lepiej
-
Coś tak pokochał tą UE
-
U nas do końca maja nie widac opadów
-
Przymrozków nie bedzie opadów niestety też
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 282