miwigos

Użytkownicy
  • Zawartość

    7174
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    243

Wszystko napisane przez miwigos

  1. Stoją na parapetach w oknie , mamy szerokie to miejsca dużo , te 50 doniczek wchodzi na jedno okno
  2. Łukasz , przedewszystkim , jakie plony osiągasz pszenicy
  3. Dobry plus to że euro podrożało, myśle że niema miejsca w Uni dla Ukrainy, że to zrozumie Europa
  4. U mnie też taki delikatny, oby te 10-15 mm spadło , a najlepiej 30 , ale to życzenie
  5. Tym zajmuje się żona, co masz na myśli je utrzymać , może początkiem kwietnia pójdą do folii
  6. U mnie były sflaczałe po mrozie wysiałem 50 kg więcej saletry z tego powodu , ale liście odżyły , ładne zielone rosną , sporadycznie te najstarsze, co były lekko żółte to zmarzły
  7. To jaką masz cene obecnie że piszesz 500 , do takiej ceny nie spadnie ,
  8. Przed chwilą pomidory posiane
  9. Te siane i trzymane w domu , to zawsze rosną , bo ciepło
  10. U nas można by siać buraki , ale troche z wcześnie
  11. Pierwszy jesteś co się martwi że w lutym nie za sucho
  12. S + CU , to tak jak woda święcona , trzeba wierzyć że działa, a tych co wierzą to ubywa
  13. Czyli masz mokro na polach , u nas mozna wszędzie bez przymrozku wjechać , nawet a kawałkach przy łąkach
  14. I nie paliło Ci liści rzepaku, jak zmarznięte , szron, sąsiad raz tak zrobił , to rzepak jak po glifosacie
  15. Nie widze sensu 4 zabiegi grzybobjcze
  16. Nawożenie rzepaku zakończyłem , saletra rozpuści się bo pokropiło wczoraj 0,5 mm i mgła do południa , teraz też mocna mgła osiada na ziemie, ale deszczu na przemieszczenie nie widać
  17. Kiedy sypałeś rozpuściła się , u nas kto posiał ,to co siane w czwartek , nadal leży i nie rozpuszcza się , tak sucho
  18. I u mnie zapowiadali -7 a było -11, z deszczu wycofują się
  19. W pierwszym roku jak zasieje 2 ha , to akurat , do zera nie wysiejesz , można go przechować na nastepny sezon , nic mu sie nie stanie
  20. Przed deszczem jakimkolwiek, wychodzi że w niedziele prawdopodobnie
  21. Mnie wyjdzie jakieś 750-760 brutto ,są zwroty z Bayera i jak porównywać firmowy środek do zamienników inne nośniki
  22. Wystarcza litr , po wszystkich zwrotach wyjdzie około 710 netto
  23. Tak tinput triple, mocno staniał w tym roku
  24. A to zaraz musi być odbiór samochodowy, płodozmian 1 pszenica -pszenica -soja , po 2 ha płodozmian 2 pszenica-pszenica - rzepak, po 2 ha a idealny to pszenica -soja -pszenica - rzepak , po 1,5 ha,
  25. Wczoraj -11, dzis -8 stacja pokazała taką najniższą