miwigos

Użytkownicy
  • Zawartość

    7174
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    243

Wszystko napisane przez miwigos

  1. Mieszkasz w Małopolsce nie piepsz głupot , możecie soje siać, rzepak, każdy by chciał tak mieć
  2. Jade input i ascra i nie widze problemu , baasf też ma powtarzalność
  3. Ta noc kolo -8 , dni następne koło -7, za tydzień dopiero na plusie, woda potrzebna na przemieszczenie azotu
  4. -11 śniegu zero
  5. Ja nie mam gęstej pszenicy
  6. Wczoraj wieczorem 1 cm , chyba rzepakom liście zmarzną , lepiej żeby zostały
  7. Dla mnie za duzo na pierwszą dawke , ja daje 200 kg saletrosanu , czyl 52 N
  8. U mnie wczoraj było na 8 cm zamarznięte , 2 cm puścio , śrubokręt łatwo sie wbijało, słobo zmarznięte bo ziemia suchawa, nie będzie kiedy posiać nawozu na pszenice
  9. Mączniak w pszenicy to przy okazji , on nie grożny
  10. Azot jesienią na pszenice , to co w NPK , nie liczy się
  11. Nic nie spadło ,
  12. Ja bym dał 200 saletrosanu +300 saletry
  13. Delikatnie -3 , no i w końcu przestało wiać
  14. W twoim rejonie nie ma wysokiego PH raczej
  15. Magnez najtaniej w wapnie
  16. Saletrosan u mnie zawsze idzie , dla mnie najlepszy nawóz tak wcześnie z niepewna pogodą , do tego jeden przejazd i mam siarke i azot
  17. Dobre -7
  18. Tylko w rzepaku, za późno dałem , na 100 % nie rozpuścił w takich temp. azot nie działa , do tego potrzeba wody żeby się przemieścił , prędzej jak w marcu nie zacznie działać
  19. Na długo strczyły Ci te zapasy, nigdy nie stosowałem tego środka
  20. U nas troche wieje
  21. Myślałem że mieszkasz bardziej na północ
  22. Ty nauczony inego wyglądu, dla mnie to wiesz jak to wygląda
  23. A co możemy zrobić , ich rządy polegaja na komisjach,możemy obserwować co będzie ,szkoda że ich nikt nie rozliczył za sprzedawanie majątku za bezcen
  24. Kizeryt to można było siać dwa tyg. temu Jak posiejesz saletrosan teraz , to kiedy zacznie działać 2 tyg. od opadu , a kiedy będzie ten opad, niby w połowie lutego , więc na początku maraca , może zacznie coś działać
  25. Ale według ustawy zmarznieta ziemia to jest wtedy jak zmarznie chyba na 20 albo 30 cm, ,tyle to nie pamiętam kiedy była ,chyba wtedy jak wymarzło