miwigos

Użytkownicy
  • Zawartość

    7174
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    243

Wszystko napisane przez miwigos

  1. I narazie więcej na żółto nie będzie , jak to jest jak teraz się ochłodzi to zrobią zakaz i bedzie na biało ? Doczytałem że juz będzie żółto , kiedy to zmienili , bo w pierwszym roku jak to wprowadzili , to mówili że jak sie ochłodzi to znów trzeba czekać 5 dni z temp, powyzej 3 stopnie żeby można znów nawozić
  2. Dlczego czekałeś aż do listopada, ja zawsze jak tylko pszenica zaczyna wychodzić i nigdy nie zawiodło , nawet na suchą ziemie
  3. Ty to masz co roku przeboje z tym pszenżytem,
  4. On jeszcze nie zawiódł , w tym roku zrobiłem komleksowo z DFF, na części bacara i jest czyściutko, sporadycznie pojedyncze chwasty przebarwione, to pryskałeś póżno , ja na pierwszym liściu, ta ostatnia siana po kuku przedwschodowo samym expertem , tam widać małe pojedyncze rzepaki
  5. Niem co sie oglądać za sucho jest, prawdopodobnie w sobote bedzie na żółto
  6. To czym pryskałeś że miotła nie padła
  7. Czas siać saletrosan na rzepak , opadów nie widać duzo , zanim zcznie działać bedzie koniec lutego , albo marzec
  8. A kiedy ostatno coś Ci wymarzło u nas w 2012 wszystko , w 2016 troche pszenicy
  9. Paszarnie płacą po 740, prywatnie nikt w okolicy nie kupi, 8 ton owsa nie nakosze, zreszta nie ustał by na takim plonie
  10. Co tu przygotowywać buraki w paczkach czekaja , kukurydza niedługo dojedzie
  11. To pryskałeś,czym ?
  12. Szczerze , to światu taka nauczka by się przydała
  13. Trzeba lubieć czytać i lubić polityke , nie dla mnie, oby upa nie weszła do nato i uni, oraz zmniejszyła sie , to bedzie dla nas najlepsze, a nie to co mówi nasz don
  14. U nas już czarno 5 mm deszczu rozpuściło wszystko
  15. Ja widze że mają -3 tak jak u mnie , cała Polska podobnie do -5 stopni
  16. Dziś prawie wszystko stopnieje
  17. Mocno wieje , ale śniegu 5 cm może
  18. Ten co startuje od lat i nic mu poparcie nie rośnie ?
  19. To coś świeżego z dziś , bo niewiem o czym piszesz ?
  20. Jedmnak miałem racje za biologiczną dali 300,06 zł/ha, dziś wstawili decyzje
  21. Masz inny nos , kto w czym pracuje , to mu nie śmierdzi, po rozwiezieniu jak nie zaorzesz ponad tydzień śmierdzi