miwigos

Użytkownicy
  • Zawartość

    7174
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    243

Wszystko napisane przez miwigos

  1. Nie mów że gnojowica nie śmierdzi
  2. Napewno nikt sie nie wprowadzi , te gospodarstwa co zgina to zabudowania też
  3. Liczyłeś że zimy nie będzie , odważnie , nie wierze żyby nie spadła do -10 do wiosny,
  4. Jak to dobrze że mieszkam na wsi, gdzie tylko rdzenni mieszkańcy , żaden miastowy sie nie wprowadzi naszczęście
  5. Efekt przyniosło , urszula wystraszyła się
  6. Kilka dni do -10 to wskazana taka temperura,czego się obawiasz
  7. Jak wrażenia po Warszawie ,wyspani już, troche mało nas było, ale ważne że poszło w swiat że coś się dzieje
  8. Masz racja to "W' robi różnice
  9. A nie odwrotnie wesołego młodym , zdrowia starym , a tak serio to wszystkim tego zdrowia i humoru, poza rządącymi
  10. Mam swoje , nawet nie wiem ile kosztują, bo zakupów nie robie, jedynie mąke sprawdziłem , żeby nie przepłacić na młynie czasem, a kupujemy sporo , bo dużo żona piecze,
  11. Chleba nie pieczemy , ale wypieki wychodzą dobrze , więc po co przepłacać trzykrotnie
  12. Wapnowanie jaki zysk dopłacaja patyrokom co maja niskie PH , jak można był dopuścić do takiej sytacji , że dbam mam wszystko powyżej 6 to nie skorzystałem ani razu
  13. Bp punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia, nie chciał by tam być i rządzić , to nie takie proste, trzeba mieć grubą skóre i to lubić , jak wszystko w życiu jak lubisz , to zrobisz najgorszą rzecz
  14. Takiego scenariusza nie doczekasz się , miasto i młodzi przesiąkli obecnymi , im pasuje żeby robić to co niepożądane,
  15. Dzisiaj to co oczywiste jest nienormalne , a to nienormalne, słało się piorytetem , jest na topie, jesteś normalny tadycyjny , to jesteś zacofany, na topie jest ściągnij gacie , pokaż du.e , wtedy jesteś normalny
  16. Troche masz racje , ale jak oczywiste to czemu się buntowali i nizagłosowal
  17. Byłem dziś w dino mąka 450 - 1,70 na promocji inna bez promocji 2,30, skąd wy macie ceny 5 zł
  18. Ameryka, nie myślałem że tak w Polsce może być, te skrzynke łatwo skasować
  19. Ja w tysiąca , pokera i inne w necie gram, trzeba jakoś czas zabić , nic do roboty niema, w jakich latach kabel kładli, wszystkie miejscowościw gminie tak mają
  20. Podziemią niema nic, chyba że przyłącze za słupa do domu , jak ktoś się budje
  21. Mam nadzieje że do 1000 dobije , obecnie 950
  22. Niemożliwe, wiatr zawieje drutami i spięcie, tak u was dbają o linie u nas Enea
  23. Wiało , ale bez uszkoszeń , nawt prądu nie wyłączyli, czyli nie było żle
  24. Ja słuchałm grając w tysiąca w necie , inaczej bym nie wysiedział
  25. 25% sprzedałem , wedlug mnie odbije, tak wcześnie jescze nigdy ne sprzedłem