miwigos

Użytkownicy
  • Zawartość

    7174
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    243

Wszystko napisane przez miwigos

  1. Jeszcze idzie kupić boogie ile kosztuje 15 litrów
  2. A truskawka na takim piachu urośnie , chyba podlewają
  3. T3 tebukonazol z metkonazolem zawsze daje
  4. Ja nie narzekam , sądze że w tym będzie odszkodowanie
  5. Bez problemu , to samo co rok temu, od samego początku sam wypełniam , obecnie 5 wniosków wypełniam , wcześniej 7, był darmowy w ODR to kazałem tam iść bo więcej ha , a to był pierwszy rok po tej większej zmianie
  6. U mnie po niedzieli pójdzi T2, dziś 4 tyg. po T1
  7. A po wyborach wójt sie zmieni, jaśli tak to ostatnia jego decyzja z desperacji
  8. W tym roku nie jeden pożałuje że nie ubezpieczył rzepaku, alb że ubezpieczył nisko
  9. Widać to będzie za jakiś czas, więc po co juz zgłaszać, zapamiętać tyko date przymrozku
  10. -3 bylo , rzepak łebki zwiesił
  11. To idzie wejść w pole , nie jest mokro u was
  12. Ile mniejszy ten nakład masz ,stałe koszty są wysokie , pytamie ile urośnie
  13. Obecnie na głównym 10-20 łuszczyn, , kwitnie główny i dwa boczne pędy , raszta żółcą się pąkówki
  14. To chcą wywołać koniec świata ?, ja nie rozumie o co chodzi
  15. Rzepak już kwitnie od tygodnia, na pędzie głównym , kilka , kilkanaście łuszczyn
  16. Byle mrozu nie było , a raczej będzie
  17. Kompost i troche obornika od kur, wymieszane razem idzie na wyrzywnik, ziemniaki sa zawsze gdzieś przy burakach
  18. Nie mam obornika , więc 6 arów zasadzone na nawozie
  19. 17 mm , na przyszość się przyda bym powiedział , bo nie wiadomo co nas czeka w maju i czerwcu, teraz ciepła potrzeba , bo z rzepaku będzie porażka, kuku chyba w maju będziemy siać
  20. U nas już po kilka łuszczyn ,ale zakwitł tylko pęd główny , teraz rzepak czeka na ciepło , będzie kwitł z 5 tyg.
  21. Trzecie kolanko i mówicie że ma czas na N2, coś nie kumam , zawsze na pierwsze kolanko miał być dostępny azot, pomału czas na N3 bym powiedział
  22. Miałem na myśli że ma te budynki , nie miliony , to tylko takie pozorne liczenie,w rzeczywistości byś miał mniej na lokacie, dwa lata temu jakie było oprocentowanie, zreszta odsetki obecnie też spadają , 20 milionów byś ulokował w jednym banku, zabrako by banków żeby podzielić bezpiecznie
  23. Z takiego areału idzie dobrze żyć w miare bezproblemowo,warunek w miare dobra gleba, Już nie pamiętasz że ze świni nic nie zostawało, mam w rodzinie ma 40 loch , co to roboty , wiecznie szczepiania , przeganianie , czyszczenie , w trudnych czasach zeszedł do 15 loch, jakby nie miał swoih macior to by dokładał do interesu ,a z prosietami za dużo cackania , no i postawić teraz budynki za milony , co innego jak ktoś już je ma
  24. To nadal masz mokro, nic nie pryskałeś jeszcze ?, tu już trzecie kolanko podflagowy w większości już cały wyszedł, w tej po kuku drugie kolanko