miwigos

Użytkownicy
  • Zawartość

    7174
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    243

Wszystko napisane przez miwigos

  1. Wszystko sie rozpuściło 4 cm śniegolodu i woda miejscmi staje na polu , teraz niech nie pada póki rozmarznie , ale to potrzeba czasu i temperatury
  2. O sobie nie pisz bo masz siły nadprzyrodzone na swojej kiepskiej ziemi, wiekszość u nas ma 1000 kłosów
  3. Siane 250 , trzy mocne powinny zostać , dwa słabe odzrzuci, o ile nie wymarznie jeszce, 750 kłosów to jest wystarczające na dobry plon Jeśli Twoje liczenie okaże sie traffione , to 8-9 ton , czyli bardzo dobrze
  4. 4 . trzy mocne pędy i dwa słabe w większości
  5. Po wstępnym teście pszenica nie wymarzła
  6. U mnie dwie noce -19 , 40 cm ziemia zamarznięta
  7. Niemożliwe
  8. Jak przykryte śniegiem ma zmarznąć , wytłumacz
  9. Druga noc -19 z wiatrem , 1 cm śniegolodu, u was na wschodzie bezwietrznie i śnieg
  10. Napewno lepiej znisą , niz te bez śniegu i na mrozie 19 z wiatrem
  11. Tu -19 , ale Wy macie kołderke na polu
  12. Mam uchylone okno to nc nie czuć , co maja powiedzieć Ci co sprzedaja w sklepie i całe dnie są w środkach , bardziej sie truja jak my przy pryskaniu
  13. Bez przesady , po co robić jakieś wielkie zapasy , tylko to co musowe
  14. W piwnicy w kotłowni tam jest ciepło , okno uchylone cały rok, aby było dużo tlenu do pieca, -16 i wiatr 6 m/s, wczoraj w dzień duzo silniejszy był do 8 m/s,
  15. Zarobisz na to ogrzewanie , ziemniaki tanie ,
  16. Dziury masz w budynku , ziemniaki to chyba w piwnicy, w budynku to ogrzewanie musi być
  17. Zgadza sie pszenica ruda jest już , jak bym miał 10 cm śniegu to bym spał spokojnie , obecnie -14 silny wiatr , zimno jak diabli bo byłem sarny przepędzić stado 30 szt. , pewnie kika razy będzie dzis wyjazd
  18. Nigdy , ale 30 cm śniegu , to niema siły żeby wymarzło
  19. 15 cm śniegu i ma zmarznąć , jaja sobie robisz, w takich warunkach przy -30 nawet liści nie straci
  20. Sprzedany , jak może pod sniegiem zmarznąć , ja licze że przy -18 u mnie bez śniegu wszystko wytrzyma
  21. Macie śnieg , u nas -18 , wiatr i brak śniegu
  22. Pierwsze słysze ze prezes dołoży 50 zł 10 maks u nas, jak leży u nich to 100 zł musi minimum zarobić , a od Ciebie do Kruszwicy transport kosztuje troche
  23. Może jestem upierdliwy , ale tam gdzie sprzedajesz rzepak maja swoja tłocznie , bo na handel cena nierelna
  24. Co on robi z tak drogim rzepakiem ma swoja tłocznie ?, masz działalnośc że kupujesz od rolników Pszenica 760 maks u nas konsumpcja, pasza 730, Stokłosa za paszówke 750, ale Piła , Wałcz, prywatnie nikt nie kupuje do hodowli , bo kto ma hodowle ten ma swoje, ale tych co trzymią zwierzeta to coraz mniej
  25. To płaci reweelacyjnie kruszwica ma cene 2085, szamotuły 2110, gdzie oni sprzedaja ,żeby coś zarobić , diler maszyn kupuje płody nie znam takiego przypadku, jedynie Agrosieć