Anuska721

Użytkownicy
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Anuska721 last won the day on May 16 2013

Anuska721 had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Anuska721

 • Rank
  Świeżak
 1. no właśnie żeby całej dopłaty nie wypłacili kwotami na cukierki a z resztą to kto o tym wie chyba że coś robią po cichu zaraz jadę do agencji i może coś się dowiem
 2. u nas w powiecie jędrzejowskim to jest województwo świętokrzyskie zaczęli wypłacać dopłaty bezpośrednie procentowo czyli w styczniu wypłacili mały procent 6% całości dopłaty. czy tak się dzieje w innych województwach??
 3. właśnie macie racje od razu mi to żle pachniało bo oni się tak zabezpieczyli że ty nie masz nic do powiedzenia a oni twierdzili że współpracują tak już z wieloma rolnikami dlatego pytam czy ktoś z was
 4. Przepraszam nie mam za dużo do czynienia z forami.. Przedstawiciel zaproponował nam wstawienie min. 10 cieląt z zabezpieczeniem ich z formą hipoteki na pole.. hipoteka ma być sporządzona u notariusza. Po odchowaniu firma przyjeżdża i zabiera nam byki płacąc za ciepło bite.. czy ktoś z nimi współpracuje, jakie macie opinie na ten temat czy to się opłaca??? i jak wygląda forma zabezpieczenia.??
 5. To była wstępna rozmowa więcej informacji u przedstawiciela kontakt przez firme ZM // SOKOÅÓW //
 6. Witam. dostałem oferte od firmy Sokołów na odchów cieląt na duże opasy. Czy ktoś z nimi współpracuje i czy to się opłaca?