olajla

Administratorzy
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About olajla

 • Rank
  Jezus of marketing

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

12,183 profile views
 1. i tak i nie. baner pod sondą jest banerem ruchomym. przy każdym odświeżeniu w tym miejscu naprzemiennie pokazuje się forum farmera/serene/asap. stały baner jest pod newsletterem
 2. u mnie na tel (teraz sprawdziłam) baner forum się wyświetla. główna stron , prawa kolumna pod "newsletter" :)
 3. pojawił się baner na głównej stronie farmer.pl :) dziękuje za wasze kreatywne pomysły
 4. słuchajcie... dzisiaj Ja potrzebuję Waszej pomocy.. :) chcemy rozpromowac forum wstawiając baner na głównej stronie farmer.pl Macie może, jako specjaliści od forum, pomysł na haslo przewodnie? jakiś slogan/hasło/tekst zachecający??
 5. działamy...
 6. oglądanie forum jest dla "wszystkich" , jednak dodawanie postów /edytowanie itd. tylko dla zalogowanych. ochrona przed spamem.
 7. hmmm....zrobiłam próbę i u mnie ładują się. zaraz pokombinujemy
 8. zdjęcia działają. Panowie co dalej wam na żołądku leży ??
 9. zobaczę co da sie zrobić...
 10. czyli aby każdy z tematów na forum przy otwieraniu pokazywał od najnowszego dodanego postu do najstarszego a nie odwrotnie jak jest teraz??
 11. błędy u NAS... pracujemy nad tym
 12. cześć, aby dodac awatar możesz to zorbić poprzez edytuj profil -> zmień informacje o profilu -> zmień zdjęcie-> użyj gravataru (tam się logujesz na swój adres email, wpisujesz logi i dodajesz zdjęcie ) -> akcpetujesz -> zdjecie dodane :) prostszy sposób na dodawanie awatarów niż docinanie zdjęć do tej opcji pxlr - która jak widac czasem nie działa.
 13. cześć, po rozmowie z Jarkim ujawniam się. Wytypowali mnie w drodze losowania ;) do sprawowania pieczy nad forum.. co za tym idzie postaram sie sporo wam moderatorom ułatwić... po 1. sprawa dodawania do forum - powstało zabezpieczenie anty botowe w postaci "zatwierdzania' nowych członków. więc w miarę możliwości siedze i klikam/zatwierdzam/potwierdzam rejestrację na forum. po 2. zdjęcia. Próbowałam stworzyć wczoraj galerię - tak, jest błąd z ładowaniem zdjęć (błąd500) - pytanie czy wy też tak macie czy tylko JA? po 3. moderatorzy - jakie wy macie problemy dodatkowo? po 4. sprawę mobilności na smartfony oraz tablety potraktuję jako "mniej pilny" bynajmniej do momentu kiedy nie rozwiążemy zagadki tych nieszczęsnych zdjęć. Póżniej będziemy dostosowywac to do wszelakich mobilnych.