Wysoki

Użytkownicy
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Wysoki

 • Rank
  Świeżak
 1. Czy do stosowania środka Expert met + dff + glean, przymrozek w nocy przed zastosowaniem może zaszkodzić jeżeli w nocy po oprysku w nocy będzie około +1/+2 ?
 2. W tym roku akurat tak wypadło, że pod pszenicę zostały mi same IVte klasy, także musi sobie dać radę, ziemia w dość dobrej kulturze. Teraz miałem Patrasa na IVb, podchodzącej pod V, po QQ na ziarno to oddał 7,5t , więc biorąc jeszcze pod uwagę ten rok to jestem bardzo zadowolony :)
 3. Na telefonie nie wyświetla mi tej funkcji, wiec zmienię jak będę przy okazji na komputerze. Jestem z podlaskiego, stanowisko to klasa IV po pszenżycie. Siać planuje po 20 września, najprawdopodobniej 24 :) Według tego wzoru, wychodzi mi 150kg/ha nawet przy obsadzie 380 roślin, ale jeszcze nie przełamałem sie do tak niskiej normy wysiewu, a gdybym powiedział sąsiadom o takiej normie to by mnie wyśmiali :P Jak zamawiałem nasiona planowałem wysiać około 180kg/ha.
 4. Siła kiełkowania na plus, według etykiety 99% :) przy tym kiełkowaniu i tej MTN, jaką byście radzili dać normę wysiewu ?
 5. Witam panowie, jestem tu nowy, od jakiegoś czasu przyglądałem sie temu tematowi, a szczególnie interesowała mnie pszenica Kilimanjaro :D znajomy mnie namawiał, wiec zamówiliśmy razem tonę, z Agrii. Doszła do mnie w tym tygodniu i pierwsze co mnie zdziwiło to MTN które wynosi 39g, pomijając już to że jest to C2. U Was też taka niska masa tysiąca nasion ?