maslak88

Użytkownicy
  • Zawartość

    704
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    23

Wszystko napisane przez maslak88

  1. Pszenica paszówka już po 700 netto
  2. Podobno mieszanka odmianowa powoduje wzrost plonu
  3. przy suszy raczej nie ma co liczyć na wysoką mtz
  4. @barts to wyjdzie miedzy 7 a 9 ton w zależności od MTZ
  5. A co powiecie o polskich nowościach takich jak Belissa czy Formacja. W wynikach COBORU całkiem nieźle.
  6. u mnie piątka
  7. a może grad?
  8. @Daymon ale Murphy to liniówka a nie Fjedynka więc raczej rozszczepienie cech nie ma miejsca, a jak się spisuje ta odmiana?
  9. za litr płaciłem 280 zeta z tym że on jest 2x mocniejszy (500 EC) a oryginał ponad 200 zeta
  10. 20 kg mocznika + 10 kg siarczanu + mikro + grzybówka + chemirolowski modus na ha poszło na żyto i nic nie przypaliło, a różnica w cenie znaczna w porównaniu z orginalnym
  11. @przem z borem w pszenice, niemczuch cię przekonał?
  12. na etefon to trochę za wcześnie, etefon to na II zabieg skracania
  13. żeby chociaż koszty się zwróciły
  14. żyto zaczęte a z pszenica i pszenżytem to się jeszcze wstrzymuję
  15. @barts nie za gęsty? :P
  16. Z albumu Rzepak

  17. Z albumu Rzepak

  18. no ale jak jest rotacja to mogą być
  19. a o co wam chodzi z tymi sulfonomocznikami?
  20. Pszenica Arkadia Nie najgorzej to wygląda
  21. Zasiewy jęczmienia skończone na ten rok - druga połowa co została na podmokłym kawałku właśnie dziś skończona, teraz czekać na wschody, wyszło ok. 300 szt/m2
  22. Mnie też tego brakuje w nowej wersji, ale ja tego nawet na głównej nie widzę
  23. Pryskałem zalecaną dawką, już nawet sam się zastanawiałem czy pryskać czy nie bo rzepak był już wtedy naprawdę w późnym stadium, i zadziałało, a rzepakowi nic się nie stało
  24. Raczej nie, w tamtym roku pryskałem w fazie zwartego pąka i było ok
  25. Lontrelem lub lontrelopodobnymi do fazy zwartego pąka możesz