maslak88

Użytkownicy
  • Zawartość

    704
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    23

Wszystko napisane przez maslak88

  1. Mam problem. Opryskiwacz Hardi Commander z komputerem HC2500, na automacie pryska raz mniej raz więcej od ustawionej dawki. Na manualu jak ustawie jedno ciśnienie jest ok, ale na wyświetlaczu pokazuje już różną dawkę (przy dawce 200 l/ha pokazuje czasami 180, czasami 250 a czasami 220) i mam pytanie czy to będzie przepływomierz walnięty? Prędkość pokazuje dobrze.
  2. Może po prostu "dopłaty rolnicze"
  3. Nie wiem skąd ty te ceny wziąłeś, chyba że działki nad jeziorem
  4. Rolnik szuka żony
  5. Ta nalało, aż 9 mm
  6. GTA 2, DSJ, w akademcu się grało w CS'a
  7. Mafia jedynka też jedna z najlepszych gier, Kozacy, Heros, Desperados
  8. u nas nie ma takich działek, ceny od 70 w górę
  9. @lokizom ile dajesz pofermentu?
  10. w piątek było 15, a później to tylko pojedyncze sztuki, pryskaliście już?
  11. YR przewiduje na weekend do -16 i wiatr 6 m/s, zero śniegu, nie ciekawie, oby się nie sprawdziło
  12. Jest kilka odmian
  13. Jęczmień odporny na wirusy też się robi żółty
  14. Jakie miałeś odmiany?
  15. Facelia, przynajmniej łatwo sprzedać na poplony
  16. Wartość paszowa nasion zbliżona do kukurydzy
  17. Stosowałem Kalamos, działa tak jak oryginał
  18. Jak Ci Cayenne wyszła, na tle innych?
  19. Czy wiecie kto to musi składać? https://www.farmer.pl/finanse/zostalo-jeszcze-kilka-dni-na-zlozenie-oswiadczenia-jak-sprawdzic-wysokosc-kwoty-pomocy-de-minimis,156896.html?mp=promo
  20. Grodyl podobno można stosować w tej fazie
  21. Panowie, a co myślicie o preparacie Daxur na T2?
  22. Kolejne 9, to już razem będzie 37
  23. Dziś 3 mm
  24. to u mnie 25 mm, na 2 tygodnie może wystarczy
  25. Na zośkę ma być pełnia