maslak88

Użytkownicy
  • Zawartość

    704
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    23

Wszystko napisane przez maslak88

  1. Agita to akurat kiepsko działa, a ten muchostop to naprawdę skuteczny czy podziała kilka dni?
  2. Jeśli chodzi o kugę to w tamtym roku faktycznie mówili, że na lepsze gleby, ale patrząc na opis odmiany na stronie rapoola to już pokazują na infografice, że na słabsze też się nadaje
  3. u mnie z nocki nalało 18 mm, ładny równy deszczyk jak zaczął padać wczoraj wieczorem to nad ranem skończył
  4. A co powiecie o odmianie Kuga - nr 1 w rankingu PSPO 2017, nr 1 plonowania COBORU w 2016, nr 2 w przezimowaniu w sezonie 2015/2016, miał ktoś, coś?
  5. dzisiaj 2 mm, jak tak będzie dalej to będą jak to mówią "kradzione" żniwa
  6. u mnie też 8 wczoraj napadało
  7. czerwiec - 75 litrów, początek lipca - 6 litrów
  8. w nocy napadało 17 mm ale ostro wiało i też widać kto odpuścił skracanie
  9. panie @lokizom nie przesadzaj pan, tu też będzie zadowalający plon
  10. i z nocki dodało 9 litrów
  11. Ja planuje jechać bez, mój rekordowy nie jest a poza tym nie mam dużo tego rzepaku. A szkoda mi trochę w niego wjeżdżać
  12. @ikcomasa o co chodzi z tym pszenżytem?
  13. u mnie wczoraj tylko 4 litry
  14. Pszenżyto Meloman Jeszcze trochę deszczu i celuje w 8 ton
  15. Z albumu Zboża

  16. Z albumu Zboża

  17. tylko że u mnie żółte końcówki pojawiły się ok 2,5 tygodnia po t2 a t3 jeszcze nie robiłem
  18. a nie możesz pocztą wysłać i bez kolejek
  19. apryros + camaro, a miotła trafia się tylko sporadycznie
  20. moje Kliimanjaro wygląda tak: Robić T3?
  21. Z albumu Zboża

  22. Z albumu Zboża

  23. wczoraj 3 mm
  24. a u mnie ładnie dzisiaj 21 mm :) wszędzie stoi woda
  25. no i dodatkowe dwa literki