maslak88

Użytkownicy
  • Zawartość

    704
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    23

Wszystko napisane przez maslak88

  1. @ikcomas dlaczego w pszenicy nie? przecież ma rejestrację.
  2. Dużo masz tych chabrów? Jak nie dużo to ja bym dał spokój. Widać, że jakieś takie pouszkadzane, karłowate to może jeszcze padną.
  3. @Daymon jeszcze etefonem możesz coś zrobić
  4. to zaczęła wreszcie wschodzić :)
  5. mój wygląda tak:
  6. Z albumu Rzepak

  7. Z albumu Rzepak

  8. No mój się trochę poprawił i podrósł, ale szału nie robi. Wzrostem mnie wkurza ale z pokroju już jestem zadowolony
  9. u mnie żyto też gdzieś nie gdzieś ma żółte końcówki liści, a jedyny zabieg jaki robiłem to odchwaszczanie TOTO jakiś miesiąc temu, więc myślę że to przymrozki są głównymi winowajcami
  10. Ja w piątek zrobiłem ok 30% powierzchni żyta (w jednym zabiegu T1, regulacja i mikro) i drugie 30% powierzchni żyta zrobiłem samą regulację, zobaczymy co wyjdzie lepiej. Więcej nie zdążyłem :/
  11. ziarnówka przetestowana przeze mnie to tak jak @witch5 napisał Pioneer 8400, ale polecam również Pionier 8523 na lżejsze kawałki
  12. a czemuż by nie? Jak ci odpowiada wzrost jęczmienia to koś
  13. Dałem dzisiaj 2 l/ha CCC 725, 1l/ha prochlorazu i mikro zobaczymy czy coś się stanie.
  14. Jak podobnik to w tej fazie raczej nie zaszkodzi rzepakowi, rzepak co dopiero zaczyna kwitnąć
  15. Stosował ktoś moddusa lub ccc z grzybówką i mikro? Jak tak, to jak wyszło? Czy lepiej zrobić skracanie osobno i grzybówkę z mikro osobno?
  16. To zależy czy coś będzie latać czy nie. :P
  17. Ostatnio pryskałem sulfonylomocznikiem i przepłukałem opryskiwacz 6 razy bez żadnego wyciągania filtrów i kombinowania, następnie pojechałem na rzepak i było ok
  18. to już większość zasiana - wczoraj i dzisiaj
  19. @witch5 a ty z której strony Ina jesteś?
  20. @ikcomas czyli wiosną lepszy toprex, tilmor czy tebu, zwłaszcza na karła?
  21. @lokizom zobaczysz w żniwa :P podejrzewam, że nie będzie różnicy
  22. Myślę, że powinno wyjść. W sumie to tak aż dużo nie ma bo grzybówka i odżywki, no i siarczan ale to +
  23. @jarki dzięki, ale i tak tygrysek wymiata :P
  24. Mam karła, możliwe, że taka jego uroda. Sprzedawca ostrzegał, że trzeba być cierpliwym bo będzie niższy niż normalnie, ale nie myślałem że aż tak niski! A możliwe, że ten wyższy to samosiewy.
  25. Ja zaprawiałem nupridem i z caryxem też nie szalałem bo dałem 1 litr, uszkodzeń żadnych nie ma, kolor to też jest prawie granatowy, martwi mnie tylko to że jak tak zostanie to hederem będzie trzeba jechać jak koparką.