zdrowutek
Użytkownicy-
Zawartość
7 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Typ zawartości
Profile
Fora
Galeria
Wszystko napisane przez zdrowutek
-
Ja nie mam nic przeciwko GMO... Ale w sumie coraz częściej docierają do mnie bardzo krytyczne opinie wobec GMO /ciach/
-
Spokojnie, pomników przyrody nikt nie powycina. Nie przesadzajmy. Piękne drzewo, naprawdę robi wrażenie!
-
Mój mąż miał, ale to nie w tym roku, tylko chyba w 2014.
-
fajny temat! Naprawdę aż tak ciężko jest z poszukiwaniem dziewczyny? Mnie sie wydaje, że coraz więcej osób chce mieszkać na wsi i to staje się modne.
-
Wypełniłem te ankiety, które się dało (i do których pasuję). Mam nadzieję, że pomogłem.