stanislaw72

Użytkownicy
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About stanislaw72

 • Rank
  Świeżak
 1. ok, orientowałem sie jeszcze w innych firmach czy maja jakies mozliwosci finansowania, no ale poki co wyszyscy odsylają do banku po kredyt, no a u mnie teraz średnio ze zdolnoscia, a mam już też inne zobowiazania.
 2. No wlaśnie, a oni mówią, że nawet w takie pochmurne dni,co wiecej chmur niz słońca to będzie dzialać. I niby u nas najlepiej w Polsce bo nie trzeba chłodzić paneli jak to robia w ciepłych krajach. Może ktoś tu ma taką instalacje i moze powiedzieć czy mu się to opłaca?
 3. Podbijam w temacie paneli, możecie coś polecić, czy to warto? Szukam jak zmniejszych racunek za prad. Mam duze gospodarstwo, sprzęt kosztuje i ciagnie prąd. Woda też jest podgrzewana na prąd. Do tego rodzina - dziadkowie i jedno dziecko w domu. Widzialem taką reklame paneli słonecznych. Zadzwoniłem i gadałem z facetem potem u nas. Oglądnal dom i opowiadal co i jak. Mysle tylko czy tak ejst naprawdę? Jak w zimie panele dzialają? A jak pada? Facet pokazywal mi tez jakies czarne. A widzialem tylko niebieskie w okolicy. Jest jakas różnica? Dajcie znac co i jak!