sgwr

Użytkownicy
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sgwr

 • Rank
  Świeżak
 1. Moim skromnym zdaniem typ 6. Czytając ogłoszenie RSM (niezależnie od %) i inne 25-30%N Może się też okazać, że ministerstwo zmieni ogłoszenie.
 2. Saletrosan 26 pasuje do typu 8 "Saletrzak i inne 26-28%N" cena 1108,20 , saletrosan 30 typ 7 "Saletra amonowa i inne od 30%N" 1235,80 weź cenę twojego zakupu w okresie od 1 września 2021 r. do 15 maja 2022 i odejmij od niej cenę z MRiRW potem pomnóż to co Ci wyszło przez liczbę ton z faktury i powinna wyjść kwota Ogłoszenie_MRiRW nawozy.pdf
 3. Wydaje mi się, że Lancet to dobry trop. Ze względu na nietypowy przebieg pogody (brak wody i wysokie temperatury zimą) mógł się nie rozłożyć.
 4. Z racji, że to mój pierwszy post witam wszystkich forumowiczów Pełna zgoda z @Marecki od siebie dodam tylko, że: za kwalifikat zapłacisz +/-350 ale możesz wnioskować o dopłatę do materiału siewnego. od rolnika musisz dodatkowo zaprawić i posiać go więcej tzn dodatkowy czas(też koszt) i koszt zaprawy. Musisz też brać pod uwagę ,że pszenżyto szybko się wyradza więc kwalifikat plonuje z reguły lepiej nawet od tych "rok po centrali" Jednym słowem Twój wybór ;)