Skocz do zawartości

CENY środków ochrony roślin

68 odpowiedzi na ten temat

#41 m@ciej

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 Postów:
  • LocationMazowsze

Napisany 13 kwi 2011 - 07:13

odpowiednik galery golden piccant 334 sl cena 346,89za 1 litr dawka 0,35 l na ha

#42 czarko

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 0 Postów:

Napisany 24 lip 2011 - 06:25

znacie może ceny command 480EC,colzor trio 405EC,butisan 400SC na ten sezon ?

#43 waldi33b

Świeżak

• Zablokowani
  • Pip
  • 0 Postów:

Napisany 25 wrz 2011 - 13:26

znacie może ceny command 480EC,colzor trio 405EC,butisan 400SC na ten sezon ?
Mam zamiar opryskać pszenice muszelkę od chwastów
Sekatorem 125 OD , w jakim sklepie internetowym mógłbym ten środek nie drogo kupić , proszę o pomoc.

#44 jarki

Boss

• Moderatorzy
  • 49 Postów:
  • Locationkuj-pom

Napisany 25 wrz 2011 - 18:14

zobacz tu http://www.agrolok.pl/pl/contact.html
osobiście od nich nie kupuję ale wiem że wysyłają
"Głowa do góry,najgorsze jeszcze przed nami"

#45 jarki

Boss

• Moderatorzy
  • 49 Postów:
  • Locationkuj-pom

Napisany 28 gru 2011 - 16:49

ostatnio robi się głośno o podwyżkach >:(
bo podobno długo nie drożały
jak myślicie dużo podrożeją

#46 kama

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 05 sty 2012 - 10:39

nie zdawałam sobie sprawy że aż o tyle podrożały środki produkcji, zwłaszcza nawozy http://www.farmer.pl...ntow,33542.html

#47 grinning_soul

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 05 sty 2012 - 10:54

Między wierszami czytamy, że wszystkiemu winna UE :-X

#48 prokamil

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 14 Postów:
  • LocationLubelskie

Napisany 31 sty 2012 - 14:13

Tak unia jest winna a dlaczego bo polska i tymi matolami tuskiem pomiataja niemcy i francja jak polska zrobiła by strajk taki jak w francji moze by sie opamietali a tak robia z rolnika wariata. co ze dali nam dopłaty niech zabiora ale nich wroci ropa po 2.50 zł saletra po 450zł mocznik po 550 i pszenica po 500zł i lepiej bedzie niz z dopłatami i zywiec po te 3.50zł a nie wszystko podrozało o 250 procent a rolnik tylko obraca duzymi sumami i malo co zostaje. Ba nawet sie dokładało biorac pod uwage 2 czy 3 lata wstecz. i niech mi polityk powie ze on robi dla rolnictwa co 10 gr akcyza a 18 poszła do gory jaki to biznes?? pytam sie kogo ty chcesz oszukac Sawicki??? gdzie 150 euro do hektara dla kazdego polskiego rolnika??? holandia niemcy po 400 euro do hektara maja dopłat bezposrednich a w polsce ledwo 250 euro pytam gdzie to sie podziało??? co zrobiliscie w czasie prezydencji pierzyliscie jak to unia dobra wypchajcie sie!! francja niemcy cos zrobili a polska nawet wiekszosc niz połowa politykow nie była w brukseli i to jest rzad. takich rzadzacych spalic na stosie pod smolenskiem jeszcze raz na czele z tuskiem nie mam nic wiecej do powiedzenia. rolnicy jednoczcie sie i robcie cos strajkujcie!!!

#49 jarki

Boss

• Moderatorzy
  • 49 Postów:
  • Locationkuj-pom

Napisany 09 lut 2012 - 10:33

co sądzicie o takich cenach ???
swing- 584zł/5l
capalo- 535zł/5l
artea- 157zł/1l
ceny brutto płatne do końce miesiąca :-\

#50 prokamil

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 14 Postów:
  • LocationLubelskie

Napisany 15 lut 2012 - 19:07

tak jak co roku srodki ochrony roslin do gory. Drogo i tyle co tu gadac. W mojej okolicy jeszcze nie ma swierzej dostawy opryskow nawet nie ma cen nic nie maja bo zadne srodki do nich jeszcze nie dotarły. szok.

#51 ikcomas

Forumowicz

• Moderatorzy
  • 10 Postów:
  • Locationśrodkowy wschód

Napisany 29 lut 2012 - 18:56

Potwierdzam, u mnie tak samo. Jak dzwoniłem 2 tygodnie temu do Kazgodu to nic nie wiedzieli. Może w marcu będzie coś wiadomo. Ta sama śpiewka co roku, a przecież jak przyjdzie pora na opryski to nie czas wtedy obliczać i się zastanawiać co kupić. Ja na polu od siewu nie stosowałem jeszcze żadnych zabiegów ze względu na cienki stan ozimin jesienią.

#52 m@ciej

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 Postów:
  • LocationMazowsze

Napisany 29 lut 2012 - 19:39

bardzo ciekawy a zarazem dosyć tani środek chwastobujczy będzie dostępny w chemirolu o nazwie galaper strong niby ma kosztować 45 zł na 1ha to jest środek na dwuliscienne to

#53 ceber20

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 0 Postów:

Napisany 01 mar 2012 - 10:20

Witam wszystkich dla zainteresowanych środkami ochrony roślin w dobrych cenach

#54 ikcomas

Forumowicz

• Moderatorzy
  • 10 Postów:

Napisany 01 mar 2012 - 10:56

Mikra ta Twoja oferta

#55 ceber20

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 0 Postów:

Napisany 01 mar 2012 - 14:00

Mam więcej w ofercie środków ochrony roślin tylko reklamowo wystawilem na allegro huzara i granstara ultra.
Sprzedaję również nawozy dolistne i odzież ochronną przed pestycydami maski, rękawice, kombinezony

edit: spamujesz kolego ceber20

#56 ikcomas

Forumowicz

• Moderatorzy
  • 10 Postów:

Napisany 01 mar 2012 - 14:27

A faktury wystawiasz? Attribut, Mustangi w jakiej cenie? Jakie fungicydy posiadasz? Interesuje mnie substancja czynna: prochloraz i tebukonazol oraz środek o nazwie Falcon.

#57 prokamil

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 14 Postów:
  • LocationLubelskie

Napisany 01 mar 2012 - 23:50

kolego m@ciej nie chce mi sie wierzyć troche w galaper strong albo cena za mała albo nie bedzie zwalczał tych srodkow co pisza. i powiem ci ze do minionego roku huzar był w proszku czy jakos tak rok temu zrobii w płynie skusiłem sie i nie byłem zadowolony poprawiałem po nim czesc atlantisem a czesc grodylem i granstarem. ja nie mam przekonania do wynalazkow. a co do ceber 20. wrzuc na forum swoja oferte opryskow z cenami i naprawde licZe ze duzo osob z forum skusi sie. I czy masz odzywke taka jak Zboze total extra ??? jak bys mogł podaj cene

#58 newagro.pl

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 Postów:
  • LocationGrudziądz

Napisany 02 mar 2012 - 08:28

Dla mnie kupowanie środków z niepewnych źródeł i o okazyjnych cenach jest troszkę jak granie ruletkę.
Orientuję się jakie cuda potrafią po rynku krążyć i byłoby to dla mnie zbyt duże ryzyko. Chyba, że taka osoba przedstwiłaby mi atest analityczny do danej partii.

#59 m@ciej

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 Postów:
  • LocationMazowsze

Napisany 02 mar 2012 - 08:30

ja kiedys tez sie pokusilem na huzar i nie zadzialal a galaper strong jest od dawna stosowany za granica jakos tam zdaje egzamin a cena ma wypromowac srodek zreszta podobny wyjdzie z du pont

#60 jarki

Boss

• Moderatorzy
  • 49 Postów:
  • Locationkuj-pom

Napisany 02 mar 2012 - 09:29

niewielu to pewnie pamięta ale jak granstar wchodził to też miał rewelacyjną cenę
bo chcieli go wypromować a rolnicy w ów czas bali się takiego wynalazku ;D

co do kupowania środków niewiadomego pochodzenia to niech wystawi
na giełdzie rolnej i na swojej stronie to się zastanowimy bo tak to jest dziwne

5 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych użytkowników