miwigos

Użytkownicy
  • Zawartość

    7174
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    243

Wszystko napisane przez miwigos

  1. Nic do roboty innego nie mam
  2. W expert jest więcej substancji dodająć 0,2 dff ,jedynie w bacarze 16,5 g dff jest więćej , ale flufanacetu połowa więcej w expercie Sam miałem obawy czy nie dodawć do experta dff, wychodzi taniej i więcej subsatancji , ale nie cierpie zapachu experta przy wsypywaniu do rozwadnicza, mam alergie na niego, wiosną się okaże czy zadziała dobrze
  3. Jak napada to biore do domy żeby się rozpuścił i na nowo idzie na stojak
  4. To widzieliśmy Cię w telewizji , tylko nie wiemy
  5. Przynajmniej wiesz ile wody z śniegu , ja całą zime mierze
  6. Ja tego nie zauważam , mam sąsiada obok nie pryskana jeszcze
  7. Ten nie ma żadnych szans
  8. W pszenicy jest OK 3-4 rozkrzewienia to akurat
  9. Nie ważne kto wygra , byle nie Trzaskowski
  10. To czym pryskałeś ? , po bakarze czysto u mnie,
  11. To ten marsz był w sprawie obalenia obecnych ?, polityka mnie za bardzo nie interesuje, jeśli tak to spoko
  12. Wiadomo że walka międzi PIS , a PO , reszta sie nie liczy
  13. Rozumiem jak protestowaliśmy , ale na marsz w jakim celu ?
  14. Giełdy nie sa przewidywalne, jak szybko spadło , tak samo szybko może wzrosnąć
  15. Myśle że jednodniowa
  16. Tyle tylko Wożniak daje , Kruszwica , Szamotuły, nieco mniej , trzeba dowieżć , a do nich daleko
  17. Ja robie bezorkowcem , ale na 27 cm, jest dobrze
  18. Jak by mi dali na depozycie też bym sprzedał po 2300, połowę na pewno
  19. Chyba jakaś lekka ta talerzówka, u mnie facelia wymieszana z ziemią , czekamy na deszcz żeby zaorać , ale nie ma widoku na opad
  20. Agrolok ma olejarnie ?
  21. Talerzówka, następnie orka lub bezorkowiec, ale musi napadać
  22. Kruszwica dziś 2315, Szamotuły 2340, więc nie moga tyle dać bo nie zarobią
  23. To stabilizacja , czy podwyżki jeszcze będą ?
  24. To jest pośrednik, chyba na export , bo Kruszwica płacila w czwartek 2230
  25. Czekam , 100 mniej u mnie, do kogo sprzedajesz ?