miwigos

Użytkownicy
  • Zawartość

    7174
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    243

Wszystko napisane przez miwigos

  1. Masz w nim jęczmień pryskany glifosatem
  2. Takiego grochu to nawet nie widziałem na poletkach doswiadczalnych, a tam wszystko ładniejsze
  3. Czyli co dobre to nie jesz
  4. Ja jakoś nie widze tych uszkodzeń po robalach
  5. Wielu nie pryska wogóle grochu , nie przesaqdzaj raz wystarczy
  6. 6 mm , sucho się juz zrobiło 14 mm w czerwcu , z 20 mm by sie jescze przydało, to do żniw by było OK , ale najlepiej to z 60 do żniw jeszcze
  7. Serio , to Ty nic kupnego nie jesz, nawet nie wiem do czego sie jej używa, ale widziałem że żona ją kupuje
  8. Ziemniaki same uschną, po co dosuszać
  9. Tak jak pylniki widać to końcówka kwitnienia
  10. Mysle że wczesniej się obudzą, konfederacja zyskała po raz pierwszy
  11. A co u nich sia stało ?
  12. Czego , u mnie wody dosyć od 23 kwietnia 52 mm
  13. Póżo juz na zabieg , a azoksy tym bardziej , za dobry miesiąc zniwa
  14. Nie chce mi sie lac tego śmierdzącego gów..a, saletra lepiej pędzi
  15. Czy petarda dwa lata podlewałem , za dużo roboty , saletra tez działa
  16. Warto , bo są dłużej , wszystko jesz z chemią to i pomidory nie zaszkodzą
  17. Jak nie jest całkiem spalone to ziarno będzie prawie normalne, jeśli teraz jest mokro
  18. Nawet jeśli liście cześciowo spalone , ale kłos jest zielony, to każdy deszcz pomoże,
  19. U mnie nie ma dzików
  20. Skoro sucho to jak wbiłeś laske w ziemie, , w zbozu żle się chodzi jak sie chce pobrać dobrze
  21. W zeszłym sezonie to pszenica sypała , a rzepaki koło czworki sie kręciły u nas
  22. czwartek i piątek 20,5 mm, jest git
  23. Jakieś 70 km nas dzieli Było mokro i na V kl, nie sypało , sucho też nie sypie , chyba że z to mokro to było w cudzysłowie, ja przy suszy zebrałem średnio 6 ton, ale większość to III a
  24. @barkas Tone nakosic pszenicy , niemożliwe ,musiało by nic nie padać od wiosny do żniw