miwigos

Użytkownicy
  • Zawartość

    7174
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    243

Wszystko napisane przez miwigos

  1. Taki urok warzyw, duży nakład, nie wiadomo co się zbierze, u mnie 13,5 mm
  2. marzec 25 mm kwiecień 46,5 mm , ostatni 19 kwietnia maj , dziś pierwszy 8 mm, no wcześniej 1 mm Jakby spadło tyle co @lokizom to by był raj, na dobrej ziemi jest OK , ale zaczyna miejscami w pszenicy wypalać
  3. gdzie Ci leje kropi
  4. Bo za płytko siejecie , do mnie jak przyjedzie siać to od razu przestawia głębiej , 5-6 cm kuku powinna być siana
  5. 1 albo dwie mówisz , skoro takie zienie to bym nic nie siał, no coś pod dopłaty
  6. Tylko napęd łańcucha ta zębatka była wymieniana, teraz poszła mebrana w pompie
  7. Wątpie czy napada nie wiem czt siac saletre na pszenice
  8. Mój stihl 025 ma ponad 30 lat
  9. Chyba rzedkiewka bardzo dobra, albo sałata i szpinak których nie lubie
  10. Z mączniakiem to już kilka lat nie ma problemu u mnie, a środki wiecie jakie daje
  11. Z plonami to ja bym chciał powtórke, jest szanasa na 10 mm w nadchodzącym tyg.
  12. A to masz racje , ale jak byś miał duże gospodarstwo to byś wszystko robioł żeby je przejąl, z drugiej strony , jakby było kikanaście ha , to bym go na to nie zachęcał , mojego nie musialem zachęcać , od małego lubił jeżdzić ciągnika PAŁUCZANINA zablokowałeś znów, bo go dawno nie było ?
  13. A po co przesiewać
  14. Nie ma problemu, a w kuj -pom nie ma nikogo z konfederacji
  15. Tylko konfederacja , niech troche tam zamieszają w tym unijnym kotle
  16. A nastepca, nie przejmnie pałeczki ?
  17. A w sklepie piszą jaka odmiana pomidorów dojrzałych ?
  18. Ja redle i zaraz bronki, 3-4 razy zanim wzejdą
  19. Choroba weżmie troche plonu , wirus więcej , przy chorobie piętrowość niemożliwa według mnie, jeśli tak to co to za choroba
  20. Codziennie trzeba podjechać na ferme drobiu
  21. Porzednie lata to tak ,ale w tym wszystko było o 3 tyg. wcześniej , obecnie jest max10 dni do przodu wegetacja
  22. To na plantacje soi jedna kura starczy myślałem że kilkanaście na hektar
  23. A skąd bierzesz te kurczki
  24. To bardzo póżno robiliśćie , regulacja też w tym terminie ?
  25. Taki deszcz by wszystko uratował , widziałem już deszczownie w pszenicy kilkanaście km ode mnie