miwigos

Użytkownicy
  • Zawartość

    7174
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    243

Wszystko napisane przez miwigos

  1. W marcu robione T1 i jeszcze nie robiliście T2, jeśli popada to za dwa tyg. T3, obyście mieli racje że to nie wirus
  2. Mnie interesuje konsumpcja pszenica, ta podrożała nieznacznie
  3. @jarki ale wytrzymałeś , Przesadziłeś , tylko 10% , ale z dna i mułu Na kiepskich ziemiach zaczynają schnąć, więc nie będzie rekordów
  4. Takich pszenic masa w terenie , chyba zimno, w dodatku popietrowane, te niższe takie jak Twoje , czyżby to wirus
  5. Serio to ile spadło 30-50 mm, u nas od połowy kwietnia nie padało nic
  6. Miałeś przymrozki teraz ?
  7. To zanim urosną do jesieni , to je zjesz
  8. Nie przesadzaj ,kto bada czosnek w sklepie
  9. Jęczmienie to u nas są z wirusem , ale nie tak mocno, pszenica troche też ma wirusa chyba , taka popietrowana , końcówki liści żóło- czewone , ta co niższa
  10. @przem A pszenice nie maja wirusa , ten rzepak wymarzł , czy taki rzadki od jesieni ? , czyli jary jest ładny, coś mi nie pasuje
  11. Ostatni opad 19 kawiecień , a przydało by się , czas posiać N3, ale raczej nie będzie padało i nie posiejemy,
  12. I juz braknie ?, toć to powódż
  13. Dopiero co wschodzą i juz kopane
  14. To przez 3 tyg, nic nie robiłeś , chwasty nakjlepiej sie zwalcza zanim wzejdą , moje 4 razy redlone , zaczynaja wschodzić
  15. Wierzysz w to ? A nie jest tak że trzeba jechać 2-3 razy niektórymi
  16. W gruncie to tylko koktajlowe, niearaz z dwa szły do gruntu , to dużo mniej i mniejsze
  17. To jeszcze nie po , u nas za tydzień będą przekwitnietne , żółtość zaczyna spadać
  18. Tak rzadko to jak duży musiał bym mieć tunel foliowy, liście tak od dołu obrywamy
  19. Według mnie zimne ogrodniki były już dobry tydzień temu, wszystko wcześniej , żyto sie kłosi , zaczynaja sprzątać juz na kiszonke
  20. To pod osłone nie sadzisz , tyko w grunt, w gruncie to póżno i dużo mniej
  21. Chyba nie bedzie wielkich uszkodzeń , zawiązuja się , ale mogą być krótkie
  22. Uprawy tylko nie u nich , takie moje zdanie
  23. Przypomnij jak firma obcieła cene PZU to było ?, bo nie znam takiego przypadku
  24. Ja licze że będzie konsumpcja , jak co roku i że po 800-850 sprzedam, więc wszystko robie jak najlepiej