miwigos

Użytkownicy
  • Zawartość

    7173
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    243

Wszystko napisane przez miwigos

  1. Jeśli do mnie to on niema wrócić ,jest informatyce ,ten co na gosp. to juz jest rolnikiem
  2. To ktoś co żyje ponad stan i pokój ma za 2 tysie , mam syna na studiach i tyle nie kosztuje
  3. I jaki rezultat ?
  4. Dopiero załozyli co wczesna wiosną , słupy idą na granicy jedno pole 3 m od granicy ,dopilnowałem to sie zmieszcze , jak zerwie to ich problem, mam takie pole znajomego co nie moge kosić swoim bo nie przejade , druty z pradem
  5. Na pewno nie będą stawiać słupów jak ich nie ma , tam gdzie nie ma idą ziemią
  6. Bez kól podporowych to ciężko głębokość zachować
  7. Nie podpisałeś tak założą ,pewnie przyjedzie konsultant do tych co nie podpisali , to ich robota , wyreczają się słotysami, idż do sołtys niech do Ciebie podjedzie i ustalisz z nim, muszą doprowadzić do każdej chatki , nawet ruiny rozpadającej się , u mne doprowaszili do domu co juz rozebrany , ale istnieje na mapach , tak muszą bo robia za dotacje unijne tą linie i by nie dostali kasy musi być minimum 4 m, ja dopilnowałem i założyli na 5 i wyżej , najbliżej lini ergetycznej , jak sie tylko dało
  8. Masz racje , mnie takie rzeczy juz nie bawią, co bardzo ciekawe to młody powie
  9. Świat ogłupiał jak na tym można zarobić , kto płaci , ja nie oglądam , więc na mnie nie zarobią chyba
  10. Pszenica przekwitnięta to upał nie zrobi wielkiej krzywdy
  11. Ciebie ratują tak wysokie opady
  12. 10 ton bobka by je spaliło, raczej słomiasty
  13. maezec 5 mm kwiecień 7,5 mm maj zaczeło od 12 - 52,5 mm czerwiec 36 mm
  14. U mnie sadzone koło 13 kwietnia , jak orzechy są obecne
  15. 24 mm na spolojnie bez burzy , jest dobrze
  16. U mnie po 5 lipca pierwsze kopiemy
  17. 3,5 za truskawke to chyba za zbiór
  18. Tak wcześnie swoje w tak suchym zimnym roku ?
  19. Po 0,7 to raczej juz nie mają chęci do roboty
  20. Jaka odmiana że tak kiepska gęstość, podejrzewam za gęsty siew
  21. Niską masa , to jaka miałeś gęstość , o ile poprawia ten cukier ?
  22. Na oko czy ważone, nie mam zamiaru wabić szkodniki, chyba rozpuszczasz ten cukier w jakimś naczyniu , ja bym musiał w mauzerze na opryskiwacz 4 tyś
  23. 8,5 mm
  24. Przesadzacie z tym cukrem i innymi cudami
  25. Czyli ratuje Cię klimat , opady i nawozy naturalne ,IV b to u nas już widać braki wody, zboża rzadkie przypalone, w naszym terenie byś był w czarnej du...e z taką ziemią , klasy też są porobione byle jak