miwigos

Użytkownicy
  • Zawartość

    7177
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    243

Wszystko napisane przez miwigos

  1. Nie wiem co to sa przędziorki, jednak je zauwazyłeś
  2. Jak mam mszyce na co 100 buraku to nie pryskam, jak na jednym było je pozbierać , albo wyrwać
  3. A teraz dobra cena jest, powinien kosztować 3 tysie przy takich plonach
  4. Pewny jesteś lepsej ceny
  5. Jeśli do mnie to on niema wrócić ,jest informatyce ,ten co na gosp. to juz jest rolnikiem
  6. To ktoś co żyje ponad stan i pokój ma za 2 tysie , mam syna na studiach i tyle nie kosztuje
  7. I jaki rezultat ?
  8. Dopiero załozyli co wczesna wiosną , słupy idą na granicy jedno pole 3 m od granicy ,dopilnowałem to sie zmieszcze , jak zerwie to ich problem, mam takie pole znajomego co nie moge kosić swoim bo nie przejade , druty z pradem
  9. Na pewno nie będą stawiać słupów jak ich nie ma , tam gdzie nie ma idą ziemią
  10. Bez kól podporowych to ciężko głębokość zachować
  11. Nie podpisałeś tak założą ,pewnie przyjedzie konsultant do tych co nie podpisali , to ich robota , wyreczają się słotysami, idż do sołtys niech do Ciebie podjedzie i ustalisz z nim, muszą doprowadzić do każdej chatki , nawet ruiny rozpadającej się , u mne doprowaszili do domu co juz rozebrany , ale istnieje na mapach , tak muszą bo robia za dotacje unijne tą linie i by nie dostali kasy musi być minimum 4 m, ja dopilnowałem i założyli na 5 i wyżej , najbliżej lini ergetycznej , jak sie tylko dało
  12. Masz racje , mnie takie rzeczy juz nie bawią, co bardzo ciekawe to młody powie
  13. Świat ogłupiał jak na tym można zarobić , kto płaci , ja nie oglądam , więc na mnie nie zarobią chyba
  14. Pszenica przekwitnięta to upał nie zrobi wielkiej krzywdy
  15. Ciebie ratują tak wysokie opady
  16. 10 ton bobka by je spaliło, raczej słomiasty
  17. maezec 5 mm kwiecień 7,5 mm maj zaczeło od 12 - 52,5 mm czerwiec 36 mm
  18. U mnie sadzone koło 13 kwietnia , jak orzechy są obecne
  19. 24 mm na spolojnie bez burzy , jest dobrze
  20. U mnie po 5 lipca pierwsze kopiemy
  21. 3,5 za truskawke to chyba za zbiór
  22. Tak wcześnie swoje w tak suchym zimnym roku ?
  23. Po 0,7 to raczej juz nie mają chęci do roboty
  24. Jaka odmiana że tak kiepska gęstość, podejrzewam za gęsty siew
  25. Niską masa , to jaka miałeś gęstość , o ile poprawia ten cukier ?