kustoszyk

Użytkownicy
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kustoszyk

 • Rank
  Świeżak

Contact Methods

 • Website URL
  http://ofertyrolne.pl

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

3,549 profile views
 1. Bona, Titania, Rondom, Jonkher - z tych czterech pod uprawe mechaniczna, jak i domowe sadownictwo nalepszą odmianą jest Rondom- nie marznie przy niskich temperaturze na wiosne, owoce dobrze sie trzymaja na pedach, no i jest to odmiana wysoce plenna.
 2. u mnie tez wszyscy wokoło sadza winiete ze wzgledu na dobry smak. Ale na nastepny rok planuje posadzic na próbe kilka rowków OWACJI- to wczesna odmiana ziemniakow jadalnych, ponoc dosc odporna na matwika i wirusy, wiec moze wystarcza mi naturalne nawozy pod ta uprawe. polecil mi ją jeden gospodarz na bazarze- ziemniaki maja duze bulwy, ciekawe jakie wyjda w smaku- te co kupilem niby byly dobre, ale co swoje to swoje.
 3. ja mam kompozycję ze skrętnika i pomarańczowej stokrotki, która w tym roku wyjatkowo bardzo mi obrosła. doniczki nie widać taka bogata. a wymagań pielęgnacyjnych wcale nie ma wysokich. także polecam.
 4. A może byś tak zamienił sadownictwo owocowe na krzewy owocowe? Są bardziej odporne na zmiany temepratu iniedobory wody, a przy tym mniej wrażliwe na przymrozki. W dodatku na plony nie musisz czekać tak długo jak na obrodzenie drzew, więc może warto posadzić maliny, czy porzeczki? ceny na skupie się wahają, ale podobnie jest w przypadku jabłek przeciez.