bolo123

Użytkownicy
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About bolo123

 • Rank
  Świeżak

Recent Profile Visitors

2,595 profile views
 1. Gdzie kupujecie i za ile produkty do żywienia na mokro? 8) JAk mozecie to dajcie znac jak u was wyglada sytuacja z zakupem: serwatki, pulpy ziemniaczanej, młóta browarnianego, bułek, ciastek czekolad itd. cokolwiek uda sie pozyskac i za ile??
 2. Piszcie jezeli jakie doświadczenia macie z zakupem warchlaków na tucz, czy to sie opłaca czy przyjeżdżają zdrowe, jak wygląda ich odchów, ile wam zostaje na koniec tuczu na jakich warunkach zaczynacie taki tucz???
 3. dzieki za info ::)
 4. u mnie gryza sie juz warchlaki smaruje im ogony dziegciem smierdzi jak cholera ale na troche pomaga, musze sprawdzic pasze bo to jest chyba główny powód ???
 5. drogo Cie kosztuje takie zabezpieczanie prosiaków????
 6. moze zamiast paszy leczniczej na start zapobiegawczo cynku i innej chemii jakieś zioła co polecacie?? ;D Niektóre z nich cechują się działaniem przeciwbiegunkowym (biedrzeniec mniejszy, pokrzywa zwyczajna), bakteriobójczym i bakteriostatycznym (tymianek pospolity, jałowiec pospolity), żółciopędnym (dziurawiec zwyczajny, kminek zwyczajny), czy uspokajającym (dziurawiec zwyczajny).