kozik91

Użytkownicy
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kozik91

 • Rank
  Forumowicz

Recent Profile Visitors

6,440 profile views
 1. Wiedzą co dobre, a dobre jest nasze mięso ;)
 2. Witam, mam problem z jabłkami, są one jakieś malutkie, rok temu były średniej wielkości. Jaki może być powód, że są tak małe? Może drzewo jest za stare, ma już sporo lat, powiem że przycinam zawsze na wiosnę i dodatkowo niestety raz czy dwa jest pryskane
 3. Jak wasze ziemniaki? jesteście po wykopkach? ;)
 4. Dokładnie tak, musimy liczyć na dobrą organizacje rządu
 5. Lubie mięso kozie albo owcze? Kupujecie? ponoć spadł import tego produktu do UE. Macie swoją hodowle tej zwierzyny? ;)
 6. Ponoć Komisja Europejska ma przeznaczyć 125 mln euro na wsparcie dla sektora owoców i warzyw dotkniętych rosyjskim embargiem. ;D Wiecie jakich warzyw i owoców to dotyczy?
 7. Oczekuje się, że ceny w sezonie 2014/2015 będą trochę niższe niż w ubiegłym roku, co spowoduje, że ceny mąki i pieczywa też mogą być nieco niższe. Macie jakieś informacje na ten temat ? ?
 8. Mam pytanie jakie gatunki kaczek macie? jakie polecacie? :)
 9. od 2001r Japonia zakazała importu wołowiny z krajów UE, W 2013 r. dostęp do tego rynku otrzymały: Francja, Holandia, a także Irlandia. Teraz Polska ma szanse eksportować wołowinę do Japonii. Co o tym myślicie? Jest to spora szansa dla naszej wołowiny?
 10. Tak z tego co wiem oni mogą eksportować pieczarki do Rosji
 11. Tak, to też może być powodem. Produkujesz warzywa albo owoce na sprzedaż?
 12. Zauważyliście że ost spadły ceny warzyw np cena marchewki spadła w ciągu tygodnia o ok 30%. Jak myślicie powodem może byc to że w tym roku mamy dużo warzyw i owoców i z nadwyżki podaży maleje cena czy powodem jest embargo?
 13. Arszczecin jak najbardziej masz rację, w swoim poście nie chciałem promować czegoś takiego żeby komuś robić na złość, ale mimo wszystko może zmobilizuje to jakoś naród żeby jeść więcej polskich warzyw czy owoców niż jakieś zagraniczne batony
 14. ha ha ;D to co dołączyć się trzeba do akcji "jedzmy jabłka na złość Putinowi" i sami jakoś zadziałamy
 15. Co sądzicie o embargo na warzywa i owoce? Ciekawe co zrobi rząd?