mariuszowy

Użytkownicy
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mariuszowy

 1. A do jakiej maszyny? W sklepie .....😈 kupiłem normalny do Zetora bo samemu przy nim majsterkuję i nie chce przekombinować z bajerami.
 2. Pięknie się prezentują w takim stanie. Odnowione, odmalowane i zadbane aż miło patrzeć. A nie wiesz czy w Czechach analogicznie jest takie muzeum tylko Zetora?
 3. Pomijając reklamę to uważam to za świetną metodą monitorowania swojego terenu itd. A co do innych zastosowań to może wkrótce drony będą mogły nawozić czy coś :)
 4. A o co konkretnie chodzi? Jestem dosyć nowy tutaj i nie trafiłem jeszcze na jakieś nieprzyjemne posty. Wywyższają się czy coo? Chyba że mówimy o reklamach...
 5. ciężko w tv o jakieś wartościowe treści. Ja to już się całkowicie przerzuciłem na internet, sam wyszukujesz i porownujesz ifnormacje, mysle ze to najlepszy sposob.
 6. Zetor to wytrzymała maszyna na pewno, ciężko ją zajechac a jak juz cos siądzie to średnio rozgarnieta osoba da sobie rade z naprawa- to dla mnie takie kluczowe wyznaczniki razem ze spalaniem ktore akurat mogloby jednak byc nizsze tutaj... Ogolnie porzadne ciagniki robia w tych czechach.
 7. w zeszlym miesiacu miałem podobny dylemat i ostatecznie wzialem zetora. Czas pokaze czy to była dobra decyzja, ale poki co jestem zadowolony
 8. ktoś czeka na nowy sezon nba?
 9. Kuzyn z miasta odwiedza bardzo zaniedbane gospodarstwo rolne Antka. - Nic na tej ziemi kuzynie nie rośnie? - A no nic - wzdycha Antek. - A jakby tak zasiać kukurydzę? - Aaa... jakby zasiać, to by pewnie urosła.