pawel1979

Użytkownicy
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pawel1979

 • Rank
  Świeżak

Recent Profile Visitors

1,883 profile views
 1. Nie nie chodzi o połączenie żywienia na sucho i na mokro. Czy ktoś posiada fermę, na której stosuje tego typu technologię pozwalającą na żywienie na 2 sposoby?
 2. Witajcie, Chciałbym zadać do Was pytanie - czy ktoś ma lub przymierza się do wprowadzenia żywienia hybrydowego i może wypowiedzieć się na temat plusów, minusów, kosztów? Pozdrawiam
 3. OSP

  Wydaje mi się, że to kwestia indywidualna każdej gminy i wsi. Jeżeli gmina pomaga i zachęca młodych ludzi do zaangażowania i dołączania do zespołów OSP, gwarantuje szkolenia, zawody i daje fundusze na sprzęt - typu dobry samochód, który oprócz tego, że jeździ - jest przydatny by ugasić pożar to taka straż ma szansę się utrzymać i działać. Jeżeli nie ma pomocy i zachęty odgórnej to kończy się na grupce lokalnych pijaczków, których zbiórki polegają na jednym - wypić sobie.
 4. Witajcie, Od pewnego czasu poszukuję dobrego szkolenia z Pozyskiwania Funduszy Unijnych. Co prawda jest tego pełno w Internecie, jednak są to szkolenia z ogólną tematyką wypełniania wniosków oraz przewidywanych funduszy do 2020. Ja chciałbym ukierunkować się na PROW. Nie potrzebuję uczyć się o funduszach na edukację, kulturę, infrastrukturę. Czy ktoś wie, gdzie można takie szkolenie odbyć i może wypowiedzieć się czy rzeczywiście coś one pomagają?
 5. Racja - polary byłyby dużo praktyczniejsze!