turbo

Użytkownicy
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About turbo

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 04/27/1968

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Świdwin Zachodniopomorskie

Recent Profile Visitors

2,210 profile views
 1. Głównie chodzi mi o to, czy stanowisko po jęczmieniu będzie Oki?
 2. Witam.....nowy post. Sieje pierwszy raz jęczmień jary i nie bardzo wiem jak nawozic. Ziemia 4b,ph5,5 przedplon żyto. Plan : wapno granulowane kredowe 600kg\h ultra8(8-20-30) 280kg/h,yara can 200kg/h i ta cala mikstura pod korzeń,a po wschodach coś jeszcze azotowego. Co o takim nawożeniu koledzy doradzicie???
 3. Witam,mam pytanko. Walczę w pocie czoła i nie mogę nigdzie znalezć regulatora Medax Max.Może ktoś ma namiary na jakiegoś sprzedawce???
 4. arszczecin baaardzo skromniutki,he,hee
 5. Witam,siał ktoś może żyto GRADAN? W tym roku nie bardzo miałem wyjście bo brakowało materialu siewnego i kupiłem tą odmianę. Zasiałem 3h Coś to warte? Uprawa solidna,ale nie wiem,czy pod tą odmianę nie za solidna i w żniwa będą łzy ::)
 6. Witam,kosił już ktoś Åubin? Ja wczoraj zebrałem Regenta. 2t/h wilgotność 17% :-\
 7. Witam,jak sypią łubiny w tym roku? U mnie jeszcze stoi :( pogoda nie puszcza w pole.Pryskany 10 dni temu 3l/h i Rdest Ptasi zielony :o
 8. Witam,może ktoś ma pomysł na dosuszenie łubinu Regent herbicydem??? Reglone mam pod ręka,ale.....cena >:( może jakieś zamienniki? Strąków dużo,ale strasznie zielono.
 9. Witam,może ma ktoś pomysł na zamiennik Gwarant 500sc w łubinie wąskolistnym??? Cena Gwaranta troszkę odstrasza
 10. Co tam z Macem? Jakieś wałki robi? Ja nigdy z nim nie robiłem biznesu,ale mam dwóch kolegów co z nim współpracują od lat i wystawiają opinie pozytywną ;D
 11. arszczecin,Sławke znam,ale nie wiem co tam teraz działają.Jak coś uda się skosić to planuje sprzedać do Agromarket Wiewiecko. ::)
 12. Witam,dzięki za podtrzymanie wiary w to co robię :lol: Chyba łubinów zasiano w tym roku mało,że taka cisza na temat.No ale Francuzi w tym roku szaleją,tylko Rzepak,Pszenica i Åubin ::)
 13. Witam ponownie,coś wysłałem,ale nie wiem,czy poszło....cieniutki net i tnie.Przepraszam za wprowadzenie w błąd z nawożeniem Regenta,chyba za dużo na głowie ::) Sypałem Lubofoske fosfor+potas ::) 150kg/h A co do danych to cosik sobie nie radze, Świdwin,Zachodniopomorskie. MOŻE KTOŚ POMOŻE UZUPEÅNIĆ ????? ::)
 14. Witam.co koledzy polecacie posiać po łubinie wąskolistnym....zaznaczam,nie pszenica.Åubin uprawiany na ziarno paszowe?????Może żyto Hybryda????? troszke ziemia zakwaszona,jakieś 6 lat nie dostała wapna :-X ??????