-
Zawartość
704 -
Rejestracja
-
Ostatnio
-
Wygrane dni
23
Typ zawartości
Profile
Fora
Galeria
Wszystko napisane przez maslak88
-
Mam problem. Opryskiwacz Hardi Commander z komputerem HC2500, na automacie pryska raz mniej raz więcej od ustawionej dawki. Na manualu jak ustawie jedno ciśnienie jest ok, ale na wyświetlaczu pokazuje już różną dawkę (przy dawce 200 l/ha pokazuje czasami 180, czasami 250 a czasami 220) i mam pytanie czy to będzie przepływomierz walnięty? Prędkość pokazuje dobrze.
-
Może po prostu "dopłaty rolnicze"
-
Nie wiem skąd ty te ceny wziąłeś, chyba że działki nad jeziorem
-
Rolnik szuka żony
-
GTA 2, DSJ, w akademcu się grało w CS'a
-
Mafia jedynka też jedna z najlepszych gier, Kozacy, Heros, Desperados
-
u nas nie ma takich działek, ceny od 70 w górę
-
@lokizom ile dajesz pofermentu?
-
w piątek było 15, a później to tylko pojedyncze sztuki, pryskaliście już?
-
YR przewiduje na weekend do -16 i wiatr 6 m/s, zero śniegu, nie ciekawie, oby się nie sprawdziło
-
Jęczmień odporny na wirusy też się robi żółty
-
Jakie miałeś odmiany?
-
Facelia, przynajmniej łatwo sprzedać na poplony
-
Wartość paszowa nasion zbliżona do kukurydzy
-
Stosowałem Kalamos, działa tak jak oryginał
-
Jak Ci Cayenne wyszła, na tle innych?
-
Czy wiecie kto to musi składać? https://www.farmer.pl/finanse/zostalo-jeszcze-kilka-dni-na-zlozenie-oswiadczenia-jak-sprawdzic-wysokosc-kwoty-pomocy-de-minimis,156896.html?mp=promo
-
Grodyl podobno można stosować w tej fazie
-
Panowie, a co myślicie o preparacie Daxur na T2?
-
Kolejne 9, to już razem będzie 37
-
to u mnie 25 mm, na 2 tygodnie może wystarczy