maslak88

Użytkownicy
  • Zawartość

    704
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    23

Wszystko napisane przez maslak88

  1. Zależy jeszcze czy łąka jest cenna przyrodniczo, jeżeli tak to nie możesz zaorać
  2. Dzisiaj rzepak 3150 wczoraj jeszcze był 3250, pszenica paszowa 1400, konsumpcyjna 1480, ceny netto
  3. To może być wina materiału siewnego. Podobno trafiają się trefne partie tej odmiany. U mnie, sąsiada i u kolegi jest ok, ale do kolegi sprzedawca dzwonił i sam się pytał czy wszystko w porządku z tą odmianą.
  4. Gdyby było nawożenie zlokalizowane (zwłaszcza fosforanem amonu) to by pewnie tego efektu nie było.
  5. Największym problemem jak na razie jest chyba zbiór, bo brak sprzętu w okolicy.
  6. Plonu to tu dobrego się nie spodziewaj, ja bym szykował pod kukurydzę
  7. Normalny mocznik jest dostępny
  8. nie, po tyle jest
  9. Starych faktur nie musisz mieć, natomiast nowe tak a tu typy nawozów i średnie ceny które będą brane pod uwagę:
  10. Z albumu Inne

  11. rzepak 4900 netto
  12. Marzec 0, kwiecień 37, jak na razie to wystarczy
  13. Rzepak w Generali grad, przymrozki wiosenne, huragan, deszcz nawalny bez ognia, suma ubezpieczenia 12680 zł/ha wyszło 177 zł/ha
  14. tylko że zawsze mówili że koszt zboża w materiale siewnym był niewielki :P
  15. Rzepak u nas 4800 netto, ciekawe czy dobije do piątki
  16. A co to za różnica dla vatowca
  17. 1006 oryginalny lepiej się prezentuje
  18. Czy ktoś wie jaki numer RAL mają kolory zielony i żółty John Deera?
  19. Co dałeś na ośkę? Zwykły wałek, czy coś lepszego, hartowanego?
  20. @ansu ten wał składałeś z mniejszych czy robiłeś od zera?
  21. A teraz czemu nie możesz orać?
  22. Może to rekultywacja po jakiejś plantacji trwałej
  23. Włocławek podobno listopad, grudzień staje, więc na wiosnę nie będzie lepiej