-
Zawartość
704 -
Rejestracja
-
Ostatnio
-
Wygrane dni
23
Typ zawartości
Profile
Fora
Galeria
Wszystko napisane przez maslak88
-
Zależy jeszcze czy łąka jest cenna przyrodniczo, jeżeli tak to nie możesz zaorać
-
Dzisiaj rzepak 3150 wczoraj jeszcze był 3250, pszenica paszowa 1400, konsumpcyjna 1480, ceny netto
-
To może być wina materiału siewnego. Podobno trafiają się trefne partie tej odmiany. U mnie, sąsiada i u kolegi jest ok, ale do kolegi sprzedawca dzwonił i sam się pytał czy wszystko w porządku z tą odmianą.
-
Gdyby było nawożenie zlokalizowane (zwłaszcza fosforanem amonu) to by pewnie tego efektu nie było.
-
Największym problemem jak na razie jest chyba zbiór, bo brak sprzętu w okolicy.
-
Plonu to tu dobrego się nie spodziewaj, ja bym szykował pod kukurydzę
-
Normalny mocznik jest dostępny
-
Starych faktur nie musisz mieć, natomiast nowe tak a tu typy nawozów i średnie ceny które będą brane pod uwagę:
- 1115 odpowiedzi
-
- dopłaty po 2013 r.
- dotacje rolnictwo
- (i %d więcej)
-
10 %
-
nie ma ognia
-
Marzec 0, kwiecień 37, jak na razie to wystarczy
-
Rzepak w Generali grad, przymrozki wiosenne, huragan, deszcz nawalny bez ognia, suma ubezpieczenia 12680 zł/ha wyszło 177 zł/ha
-
tylko że zawsze mówili że koszt zboża w materiale siewnym był niewielki :P
-
Rzepak u nas 4800 netto, ciekawe czy dobije do piątki
-
A co to za różnica dla vatowca
-
1006 oryginalny lepiej się prezentuje
-
Czy ktoś wie jaki numer RAL mają kolory zielony i żółty John Deera?
-
Co dałeś na ośkę? Zwykły wałek, czy coś lepszego, hartowanego?
-
@ansu ten wał składałeś z mniejszych czy robiłeś od zera?
-
A teraz czemu nie możesz orać?
-
Może to rekultywacja po jakiejś plantacji trwałej
-
Włocławek podobno listopad, grudzień staje, więc na wiosnę nie będzie lepiej