maslak88

Użytkownicy
  • Zawartość

    704
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    23

Wszystko napisane przez maslak88

  1. to jest od gradu u mnie tak samo, na pszenżycie są ślady a żyto przez miedzę i nic nie widać, a wiem że grad padał
  2. Najlepiej wygląda ten ozimy
  3. Konstrukcja ramowa, ścięta maska a ma chodzić z ładowaczem, amortyzacja przedniej osi tls a nie wielowahacz jak w Claasie, podłokietnik Commandarm mi się bardziej spodobał niż joystick w Claasie, no i wizualnie mi się podoba
  4. Sobota 9, Niedziela 3 i wczoraj 3, razem w maju już 96 litrów
  5. Nie, ten z avatara to inny
  6. Wybierałem między Claas Arion 450, Deutz-Fahr Agrotron 6130.TTV i John Deere 6120M i wybór padł na zielono żółtego
  7. Z Konfederacją może
  8. Po masce, sam teraz stałem przed wyborem i właśnie się nad takim zastanawialem
  9. Z niedzieli na poniedziałek 7 mm, wtorek 20mm, w maju już 81 mm
  10. Bo nie termin się liczy, tylko wygrzana gleba, ta co zasiana w kwietniu wyszła razem z tą majową
  11. FPT - Fiat Powertrain Technologies czyli dawne silniki Iveco @lokizom jak Ci się sprawuje czterysetka?
  12. U nas, Fermy Drobiu Woźniak Kleczew i Firma Szmidt, dzisiaj już niektóre zboża 20 zł w dół
  13. Jęczmień 900, pszenżyto 950, żyto 800, pszenica pasza 1020 - ceny netto
  14. Netto https://fdw.pl/skup-zboz/notowania/
  15. Obecnie 2750
  16. zawsze mówili że CO2 blokuje promienie słoneczne opuszczające naszą planetę, więc powinno być cieplej
  17. I wczoraj kolejne 8
  18. W nocy kolejne 3 mm, @Pałuczanin81 pewnie jakiś wpływ na pola jest, mam odwiert kontrolny u siebie to jak mierzyli w tamtym roku to woda była na 36 m
  19. Do odkrywki w linii prostej mam może niecałe 2 km, jak podeszli tak blisko to od tej pory wody w studni nie ma do dzisiaj, wody w jeziorze to ubyło pewnie gdzieś około 4 m
  20. A jak wygląda sprawa z wapnowaniem?
  21. @Pałuczanin81 do Ciebie mam niedaleko, Wilczyn na granicy z kuj-pom Wieje że łeb urywa, a jutro ma być jeszcze lepiej
  22. Raczej nie w tej fazie, a pH jakie?
  23. wczoraj u nas 45 litrów
  24. Panowie na jęczmień ozimy sam trinek sapak wystarczy? czy dołożyć CCC? jakie dawki, 0.6 trinek sapaku?
  25. otworzysz linka którego wkleją i puszczą Ci wirusa na komputer, a potem to już mogą i konto wyczyścić