-
Zawartość
704 -
Rejestracja
-
Ostatnio
-
Wygrane dni
23
Typ zawartości
Profile
Fora
Galeria
Wszystko napisane przez maslak88
-
to jest od gradu u mnie tak samo, na pszenżycie są ślady a żyto przez miedzę i nic nie widać, a wiem że grad padał
-
Najlepiej wygląda ten ozimy
-
Konstrukcja ramowa, ścięta maska a ma chodzić z ładowaczem, amortyzacja przedniej osi tls a nie wielowahacz jak w Claasie, podłokietnik Commandarm mi się bardziej spodobał niż joystick w Claasie, no i wizualnie mi się podoba
-
Sobota 9, Niedziela 3 i wczoraj 3, razem w maju już 96 litrów
-
Nie, ten z avatara to inny
-
Wybierałem między Claas Arion 450, Deutz-Fahr Agrotron 6130.TTV i John Deere 6120M i wybór padł na zielono żółtego
-
Z Konfederacją może
-
Po masce, sam teraz stałem przed wyborem i właśnie się nad takim zastanawialem
-
Z niedzieli na poniedziałek 7 mm, wtorek 20mm, w maju już 81 mm
-
Bo nie termin się liczy, tylko wygrzana gleba, ta co zasiana w kwietniu wyszła razem z tą majową
-
FPT - Fiat Powertrain Technologies czyli dawne silniki Iveco @lokizom jak Ci się sprawuje czterysetka?
-
U nas, Fermy Drobiu Woźniak Kleczew i Firma Szmidt, dzisiaj już niektóre zboża 20 zł w dół
-
Jęczmień 900, pszenżyto 950, żyto 800, pszenica pasza 1020 - ceny netto
-
Netto https://fdw.pl/skup-zboz/notowania/
-
zawsze mówili że CO2 blokuje promienie słoneczne opuszczające naszą planetę, więc powinno być cieplej
-
W nocy kolejne 3 mm, @Pałuczanin81 pewnie jakiś wpływ na pola jest, mam odwiert kontrolny u siebie to jak mierzyli w tamtym roku to woda była na 36 m
-
Do odkrywki w linii prostej mam może niecałe 2 km, jak podeszli tak blisko to od tej pory wody w studni nie ma do dzisiaj, wody w jeziorze to ubyło pewnie gdzieś około 4 m
-
A jak wygląda sprawa z wapnowaniem?
-
@Pałuczanin81 do Ciebie mam niedaleko, Wilczyn na granicy z kuj-pom Wieje że łeb urywa, a jutro ma być jeszcze lepiej
-
Raczej nie w tej fazie, a pH jakie?
-
Panowie na jęczmień ozimy sam trinek sapak wystarczy? czy dołożyć CCC? jakie dawki, 0.6 trinek sapaku?
-
otworzysz linka którego wkleją i puszczą Ci wirusa na komputer, a potem to już mogą i konto wyczyścić