sapek2

Użytkownicy
  • Zawartość

    1032
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    63

Posty napisane przez sapek2


  1. Widzę że kolejny tie - break. Skład raczej głęboko rezerwowy. Nie wiem w sumie, ostatnio to tylko na tych transmisjach pisanym śledzę sport. Gdzieś w internecie jest transmisja? 

     


  2. 11 godzin temu, Pałuczanin1981 napisał:

    Mieliśmy dwie burze:3 i 1mm.Ciekawostka,że w odległości 3km spadło:18 i 10mm.Możliwe to?

    Możliwe. Kilka tygodni temu w centrum Lublina i na wylotówce z miasta była ulewa, a w mojej gminie sąsiadującej z miastem sucho. Też się wszyscy dziwili. 


  3. Dużo zależy od uczelni i kierunku. Na socjologii na Kulu był luz. Nawet jest takie powiedzenie, ze prędzej wylecisz w kosmos niż z Kulu. Ale na historii na UMCS trzeba było zakuwać. No i niestety prahistoria ziem Polski mnie pokonała,  a konkretnie profesor na egzaminie poprawkowym. Teraz to tylko zostało się uśmiechnąć jak się to przypomina. Wtedy wesoło nie było. 


  4. 6a3569ca630fa_large.IMG_20260619_1801072.jpg.4ea058260485721bbcf19026529b14bc.jpg@barkas nacina kiepska, ale pod krzakiem zaczyna się coś dziać. To jest Otolia sadzona 28 kwietnia z myślą o zbiorze jesiennym. To co na zdjęciu we wcześniejszym moim poście. Teraz tak patrzę, że coraz więcej miejsc jest gdzie ziemia pęka i tak rozkopałem. W innych miejscach były trochę mniejsze. Tylko problem jest później bo przez te szczeliny w ziemi się światło dostaje i zielenieją. 

    Jaką masz szerokość rzędów? Bo ja w tym roku znów 60 cm. W tamtym było 65 i nie wiem czy nie wrócić do tych szerszych.


  5. 6a34506eecddd_large.IMG_20260618_1025073.jpg.ff5443ad1fc72e16574f51b5cae57f9f.jpg6a34506d79604_large.IMG_20260613_0945552.jpg.3083a21d367efe2f99c68848ecd9cef0.jpg6a34506c0f566_large.IMG_20260527_1211472.jpg.23b2b4f8317f6d594b7a84127b2f1144.jpg

    Kartofle słabe za to dynia wjeżdża jak dzik w żołędzie. Te po prawej przy ziemniakach to różne ozdobne itp wynalazki dlatego mniejsze i gorzej wzeszły. 

    A pielenie robię w ten sposób jak na zdjęciu. Z pielacza wyrzuciłem kółka, siedzenie i kierownicę bo i tak mi nie ma kto jeździć na tym. Do truskawek trzy sekcje co 60 cm. Do dyni jak na zdjęciach.