Farmexpert

Użytkownicy
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Farmexpert

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 01/01/1970

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.farmexpert.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. A tu masz blok silnika do Ursusa C-330, ale polskiej produkcji http://farmexpert.pl/blok_kadlub_silnika_do_ursus_c_330_produkt830.aspx
 2. W centrum pogoda idealna, można działać :)
 3. Koniecznie musicie zrobić zabezpieczenia anty-botowe. Inaczej co chwilę będą zjawiała się masa spamu.
 4. Jeszcze raz ??? Bo nie do końca rozumiem ??? Nasz zestaw to Premium Plus - zestaw z firmy Ursus z tlokiem Gorzyckim. Na rynek Ursus wypuscił jeszcze zestaw Premium - bez tłoka z Gorzyc. Zestaw pochodzi z Chełmna.
 5. Tuleja jest firmy Mahle w tych zestawach.
 6. Ważne, że jakościowo dobre i cenowo przystępne.
 7. Ja także posiadam C-360 ??? Poczciwa sześćdziesiątka trzymana jest raczej juz hobbystycznie z sentymentu ???
 8. Jutro Ci odpowiem ???
 9. nie są te zestawy montowane w Zetorach ??? Po prostu firma Zetro wypuściła części typowo do naszych Ursusów. Dla przykładu poza C-330: Zestaw do C-360: Wg mnie najlepsza pompa do podnośnika do C-360 na chwilę obecną tez jest firmy Zetor i wiele innych cześci ???
 10. Zdecydowanie i blok i wszystkie inne elementy można zakupić nowe. Bloki są dostępne krajowe.
 11. Witajcie ??? Jeżeli chodzi o zestawy naprawcze do C-330 to najwyższą półką są zestawy z tłokiem z Gorzyc: http://farmexpert.pl/zestaw_naprawczy_silnika_c_330_tlok_gorzyce_tuleja_mahle_ursus_oryginal_produkt7666.aspx (zestawy są przez producenta porównywalne do tych z pierwszego montażu). Tańszym odpowiednikiem są te zestawy: http://farmexpert.pl/zestaw_naprawczy_silnika_c_330_mahle_produkt2776.aspx różnica to tłok, w tych tańszych jest tłok importowy, który firma Mahle sobie skądś zamawia. Ostatnim hitem są zestawy firmy Zetor: http://farmexpert.pl/zestaw_naprawczy_silnika_c_330_oryginal_zetor_produkt6945.aspx Cena do jakości wypada naprawdę bardzo dobrze. Zwrotów podobnie jak w zestawach z tłokiem gorzyckim nie odnotowaliśmy. Ze średniej cenowo półki - jest to najlepsza opcja.
 12. Można kupić nowy silnik do starych Ursusów :)
 13. Bywam na targach rolniczych w Polsce od kilku lat :) Najlepiej się czuję w Bednarach i Kielcach :)