MałaMi

Użytkownicy
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MałaMi

 • Rank
  Świeżak

Recent Profile Visitors

3,454 profile views
 1. Uprawa roślin okopowych w mojej okolicy w ogóle się nie opłaca, a z tego co piszą tutaj 😈 to w sumie dobrze bo w innych rejonach w tym roku również było beznadziejnie. Plony 40% mniejsze niż w ubiegłym. Ciekawe co będzie za rok, zaryzykowałbym z czymś nowym. Kuszą mnie te buraki. PRZEGINASZ 😠jarki
 2. Hodowla trzody chlewnej to nie jest taka prosta. Dobra automatyczna wentylacja to podstawa, ściółka ze słomy raczej bez ruszt i zapach również powinien zdecydowanie się zniwelować. Oczywiście regularne wywożenie gnoju i raz do roku mycie wszystkiego wraz z odmalowaniem.
 3. Właśnie, jak sądziice - czy wózek widłowy sprawdzi się w rolnictwie? Jak cenowo wygląda kupno takiego wózka?
 4. GMO

  Cześć, od pewnego czasu zaczeła nurtować mnie kwestia GMO, wertując wszystkie znalezione informacje w internecie zauważyłam pewną wiadomość która mnie zdziwiła, mianowicie o łamaniu przepisów UE dotyczacych autoryzacji produktów GM, swoją droga znalezione tutaj: http://www.gbepolska.pl/aktualnosci/art128,odmiany-genetycznie-modyfikowane-gm--.html Jakie wy macie na ten temat zdanie? Z jednej strony nakładają na siebie obowiazki, a z drugiej ich nie przestrzegaja.