Czerniczka

Użytkownicy
 • Content count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Czerniczka

 • Rank
  Boss

Recent Profile Visitors

2,917 profile views
 1. Po wczorajszym śniegu z deszczem prawie spodziewałam się, że będą zaspy.
 2. Polecicie mi jakąś odmianę do własnego ogródka?
 3. Wypełnione. Powodzenia w pisaniu :)
 4. Musztardy nigdy nie robiłam, wszystko przede mną. Zamiast niej będzie własny przecier pomidorowy, taki porządnie doprawiony. Kupny nie dorasta mu do dna słoiczka.
 5. Koniecznie spróbuj. Smak jest trochę specyficzny, nie przypomina mi żadnej innej wędliny, ale cieniutko krojony schab jest naprawdę pyszny.
 6. Suszony schab. Tydzień leży w cukrze, tydzień w soli, potem wisi w przewiewnym miejscu przez kilka dni, otoczony przyprawami i zawinięty w gazę i siatkę. Pieczony boczek też jest świetny, zależnie od sposobu doprawienia za każdym razem może wyjść inny w smaku i moim zdaniem zastępuje większość innych wędlin.
 7. A hodowla byków? Nie są aż tak wymagające w codziennej obsłudze jak krowy. Skoro macie miejsce, to można by to wykorzystać w taki sposób.
 8. 3,69. Bywało lepiej.
 9. Może dlatego, że na kiepskim tle przeciętny wynik to już prawie jak "rekord urodzaju".
 10. Różnica jest kolosalna :)
 11. Bez inwestycji na pewno się nie polepszy. Dobra reklama to podstawa, a strona internetowa jest bardzo potrzebna, żeby przyciągnąć odwiedzających. Koszt wcale nie musi być bardzo duży, może dasz radę znaleźć kogoś, kto po znajomości obniży cenę, inną osobę do ładnych zdjęć, jakiegoś logo i ciekawych opisów? A jak strona stanie i zacznie funkcjonować, to wystarczy grono znajomych w mediach społecznościowych, żeby ją trochę rozreklamować.
 12. 6,6 to teraz raczej dolna granica normy w kraju, w niektórych miejscach jest koło 7 zł.
 13. U nas też Linus do likwidacji. Trzeba będzie spróbować innej odmiany, może się lepiej utrzyma, jak się taka "zima" powtórzy.
 14. I pomyśleć, że ledwie dwa lata temu (roku temu w sumie też) w marcu o tej porze było cieplej o kilka-kilkanaście stopni. Jutro podobno znów tylko kilka kresek.
 15. Ja to wszystko wiem, rosół uwielbiam, a skubanie kur to jedno ze zwykłych zajęć z dzieciństwa... Ale co poradzić, kiedy rozsądek mi przyćmi wspomnienie o tej żółtej kulce? :lol: